Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem tesznek semmit az...

Miért nem tesznek semmit az emberek?

Figyelt kérdés

A napokban a tudomásomra jutott, hogy van a városunkban egy ember, aki állatorvosnak adja ki magát (nem az) és szerencsétlen madarakat, de lehet, hogy más állatokat is kínoz. Járnak hozzá csoportokban a látogatók, már-már istenítik, hogy megmenti a sérült madarakat, sínbe teszi a törött lábukat, miközben ő maga törte el őket, hogy sínbe tehesse és látványos legyen! Reggelig részletezhetném miket művel... Annyit sikerült megtudnom, hogy már évekkel ezelőtt volt ellene eljárás, elvettek tőle madarakat, de más nem történt. Azóta is "működik". A szomszédok panaszkodnak, de nem tesznek semmit. Az állatorvos haragszik rá, de nem tesz semmit. Elmennék én hozzá "szívesen", hogy valamilyen bizonyítékot szerezzek, de az meg illegális, mert úgysem egyezik bele, hogy ott videózzak. Ráadásul a félholt, bántalmazott állatokat elzárva tartja az emberek elől.

Vajon, ha elmegyek a rendőrségre és ők kivonulnak, bemehetnek ezekre az elzárt helyekre anélkül, hogy az illető megengedné? Ők tudnának tenni végre valamit? Van egy rendőr itt nálunk, nagyon szereti az állatokat, de nem ismerem olyan jól, még nem kérdeztem tőle.

Rettenetes, ami itt folyik már vagy 20(!) éve és mindenki csak elégedetlenkedik, de nem csinál semmit...:(


2010. aug. 24. 00:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.


Elküldtem ennek a kérdésnek a linkjét az Állatvédelmi Szervezetnek, megnézzük mit tesznek, ha nem sikerül ez a lépés megyek tovább, ennek vége lesz. Nem fogok a se**emen ülni, ez nem mehet tovább.

Érdemes a Csillagszem Állatvédelmi Szervezet honlapját megnézni, vagyis a videókat, főleg a fehér kutyus videóját, aztán elgondolkozni, és olyan kijelentéseket tenni hogy senki nem csinál semmit, én miért tennék!

2010. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!