Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mű papagájt elfogadja a...

Mű papagájt elfogadja a papagájom?

Figyelt kérdés
vettünk mű papagájt a hullámos papagájnak és még nem barátkozott meg vele vagy nem is fog? nem beszél csak csöndbe ül a papagáj. ahogy kiveszem a mű papagájt pár perc mulva beszél. megbarátkozik a papagáj vele vagy rossz ötlet volt megvenni??
2011. márc. 20. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen a boltokban árulják mert ott nem törődnek azzal hogy jót tesz-e madárnak vagy sem. Az árusoknak csak az a fontos hogy minél több pénz keressenek.

Igen a legtöbb könyvben írják de van olyan is amiben ellenzik akárcsak az interneten. Nekem is van 2 hullámos papagájos könyvem és mindkettőben az igazság ellenkezőjét írják. Én ezért nem hiszek se a kereskedőnek se a könyveknek. Én azoknak hiszek akik már több éve tartanak papagájt és vették a fáradságot arra hogy jobban, alaposabban utána néztek a dolgoknak és nem álltak meg 1-2 könyv elolvasása után azt mondva hogy már tudnak mindent.

2011. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

a döntésem az hogy kiveszem a műpapagájt mert agressziv.

igaza van beusnak és a másik valakinek is. köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 22. 12:40
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem mert LEHET nekik beteni játékokat!!!!!!!! Hülyeség ha azt mondja hogy nem lehet hiszen én ismerek olyat akinek RENGETEG ilyen játék van a helyükön RENGETEG és egy sem pusztult el !!!!Mindegyik makk egéséges és nagyon szeretnek veleük játszani!

És nekünk sem!!!!!!!!!

2011. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Pusztult el.De a műpapagáj télleg hülyeség!
2011. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tökmag- Kíváncsi lennék hogy miért vagy ennyire biztos ebben. És arra is kíváncsi lennék hogy te és az ismerősöd mennyi ideje tartotok madarat. Mert nekem van olyan ismerősöm akinél páronként külön vannak a hullámosok és nincs benn nekik semmilyen játék(max. 1 hinta) mert neki az a véleménye hogy a ha párban/többen vannak elszórakoztatják egymást ezért nem unatkoznak és én hiszek neki mert már 30 éve (ha nem több) tart madarakat,tenyészti őket és mind boldog,egészséges. Én rengeteg (megbízható) oldalt és fórumokat olvasok ahol tenyésztők és tapasztalt papagájtartók beszélgetnek, osztják meg tudásukat és eddig egyik se mondta azt hogy úgy kell jól papagájt tartani hogy tele kell tömni a kalitkát mindenféle játékkal mert a játékoknál sokkal többet ér az ha az ember foglalkozik velük és kiengedi őket.

Nekem 4 madaram van és mindegyiknek 2-3 játéka van amiket hetente cserélgetek köztük és naponta kiengedem mindegyiket hogy foglalkozzak velük. Eddig egyiknek se volt semmi baja és nem is unatkoznak.

Ja és még annyit hogy lehet nem látszik a madaraitokon az hogy valamilyen bajuk lenne de mégis van és majd csak akkor fogják kimutatni amikor már lehet hogy késő.

2011. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 datolya válasza:

Szerintem csengőt lehet neki be rakni.

Vannak olyanok akik úgy gondolják tükröt,műpapagájt...nem.

2011. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
most még is visszaraktam a műpapagájt. szereti őt.:-)
2011. ápr. 9. 13:20
 18/21 Beus35 ***** válasza:

Ha úgy látod jó neki,akkor hagyd!

Ha rossznak találod vedd ki!

Itt megoszlanak a vélemények!

2011. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hát igen megoszlanak a vélemények.:) szereti a műpapagájt a papagáj. :)
2011. ápr. 10. 13:07
 20/21 Beus35 ***** válasza:

Ha meg vennék akarsz neki társat,akkor kiveszed!

Mi így tettünk!!

2011. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!