Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a vadászatot/vadászokat?

Figyelt kérdés

Most néztem a neten, ilyen vadászatos dokumentumfilmet és

le vagyok döbbenve, hogy ennyien gyűlölik ezt a tevékenység. Pedig szerintem gyönyörű. Csak olyanokat olvasok hogy: Köcsög vadászok. Miért kell állatokat ölni. stb stb. Ez ilyen libsig dolog, vagy az embereknek ennyi szabadidejük van. Szerintem fontos szerepet töltenek be a vadászok. (SZERINTEM)



#vadászat #állatvédelem #sok gyökér libsi
2016. máj. 16. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

Elnezest kerdezo,hogy megsertettelek,igazad van a vadaszok is emberek. Bocsanatkeresem jeleul fogadd el az alabbi videot:

[link]

Nekem nagyon tetszik,remelem neked is :)))

2016. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:DD Zseniális videó köszönöm pötshfejkém. Az te vagy amint odaadod annak a nemes jószágnak az anal szüzességedet???
2016. jún. 29. 22:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert hülyék. Persze otthon kilószámra zabálják a csirkecombot. A trófeavadászokat viszont én is megvetem.
2018. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kakadu19 ***** válasza:
71%
Aki hobbiból állatot öl azt szeretni kellene? ekkora idióta kérdést.
2018. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyszerű azért mert sunyin rejtve kilőnek egy állatot ez a gyávák sportja...ütközzön meg vele puszta kézzel szemtből szemben egyenlő esélyekkel ha akkor is megöli akkor jogos a trófea
2021. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Fontos... Az embereket sem lövik ki mert túlszaporodtak és kárt okoznak a természetnek, pedig fontos lenne ezt a fajt is gyéríteni... És nem az állat a hibás, amikor átmegy az úttesten, hanem aki oda tervezte az utat szétvágva vele egy állatcsoport életterét, vagy amikor egy medve bemegy az erdő melleti faluba élelmet keresni, mert az életterét lecsökkentették új házak építése végett.
2021. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!