Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lányok, kipróbálnátok a...

Lányok, kipróbálnátok a vadászatot?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 15:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Mindig röhögtem azokon, akik rínak a vadászat miatt, de tömik a ketrecben tartott állatokból készült kaját a szájukba. Egy profi vadász találata azonnali halált okoz, de felesleges magyarázni a sok képmutatónak, lövésük sincs arról, mi az a vadászat.
2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
58%
Épp most készül a vad disznó sült hús. Amugy elmondom hogy amit nem élelemért lőnek ki az beteg.(férgek vannak a bőre alatt) igy csak könnyítenek rajta és hogy a többi állat el ne kapja. Nem szemvednek. A töltény kimenete akkora mint az öklöm. Nem számít hol találja el gyorsan elpusztul az állat. Ha meg fent van a reflektor akkor nem szabad a vadász mellé állni. Mindigis hús imádó voltam ezért szivesen vagyok vadásszal.
2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%
Nagypapám vadász volt, ebben nőttem fel. Szóval nem okoz problémát, ki is próbálnám.
2018. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%

Nem, már az otthoni csirkevágáskor is jó messzire szaladtam... A vadászat persze más, de nem az én műfajom.


Amúgy ketrecben tartott állatokat sem tömök a számba, ha már előkerült ez a dolog. Bár nekem összefér, hogy olyan ételt eszem, amit nem tudnék előállítani, őszintén szólva kókuszdiókat sem szedtem le még fáról és karfiolt sem tudnék itthon termeszteni. Csak mert valaki nem akarna lelőni egy állatot, még nem tuti, hogy széplélek, aki húsevés közben nem gondol arra, hogy állatot eszik.


Nekem nincs bajom a normál vadászokkal (erdészekkel), egyes állatokat ki kell lőni meg minden, de még a sportból vadászat sem a legrosszabb dolgok egyike, amit az ember a természettel tesz, ugye. Szóval én nem értem, miért utálják egyesek pont a vadászokat, amikor utálhatnák azt, akik fél autót tesznek le az erdőben vagy műanyagot égetnek vagy a puszta létezésükkel hozzájárulnak fajok kihalásához (ez igazából az emberiség így egy az egyben).

2018. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon szívesen.
2018. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy nekem kell lelőni az állatot úgy nem szívesen. De vaddisznóhajtáson, mezei nyúlbefogáson meg őz vadászaton voltam már. Nem ítélem el a vadászatot, vadgazdálkodást tanultam, tudom mi miért szükséges, de engem sose maga a vadászat része vonzott az egész szakmában.
2018. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
47%
Cigányra?
2018. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
44%

Persze, már gondolkodtam is rajta, hogy későbbiekben kipróbálom.

15/l

2018. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi hülyét egy rakáson... (tisztelet a kivételnek)
2018. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
51%

Szituációtól és élethelyzettől függ.


Alapvetően nagyon szeretem az állatokat és nem egy "ehető" háziállatom van/volt. Magamtól őket soha nem enném meg.


Viszont van, lehet olyan pont amikor szükségszerű vadászni. (engem egyébként érdekelnek az ilyen világvégetúlélős dolgok :D ) És az egészséges étrendhez különben se melleőzhető a hús. Mit gondoltok a Tesco polcán csak úgy ott terem a marhahús?


Tehát alapvetően nem hinném de kipróbálni nem bűn, ha azon múlik el is fejleszteném ezt.


16L

2018. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!