Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom elviseni! Utál az...

Nem bírom elviseni! Utál az anyósom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött hogy előttem a férjemnek csak egy kapcsolata volt, de az igazán hosszú már, az eljegyzésen goldolkodtak mikor bejöttem a képbe. Tamás(férjem) a főnököm volt egyszerűen beleszerettünk egymásba és bár tudom nehéz elhinni de semmi nem volt köztünk (úgy) amíg ki nem mondták a válást. De ez a család nagyon régimódi és egy szajhának tekintenek, pontosabban az apósom megértette és átérezte már a helyzetet, de az anyódom hát nem egy kis Miska. Bármit teszek az csak rossz, a legrosszabb viszont az hogy ki kell költözni az albérletből és sehol máshol nem tudnánk meghúzni magunkat csak náluk. Ez persze csak átmeneti, de azért mégis csak piszkál hogy hogyan fogok tudni vele kijönni. Szerintetek mi ténő legyek?

2019. aug. 1. 22:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

Ja, közben látom, írtál, így már talán értem.

De amit 7-ben írtál, abból nekem az jött le, hogy a párod úgy kötött házasságot, hogy közben már rajtad járt az esze. Hááát, se nem jellemes, se nem bölcs viselkedés....

2019. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

#10 olvasd el amit írtam pluszban a válaszok közé

És sajnos mint már írtam vagy oda vagy a híd alá megyünk

Amúgy higgyétek el nem lesz több pár hétnél

2019. aug. 1. 23:50
 13/37 anonim ***** válasza:
67%
Tenyleg szajha lehetsz... Dehat te tudod... Majd jon utanad is egy, akkor majd te maradsz hoppon. :D
2019. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

#15 te ezt addig nem érted amíg benne nem vagy egy ilyen szituációban😥

Ugyhogy ne vélekedj így hogy semmit sem értessz😞

2019. aug. 2. 00:00
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez a story santit. Tisztazd mar le h h volt ez az eljegyzes es valas megvaras? Ill ha Tamas a fonokod, akkor hh nem telik fonok urnak +neked egy albira??
2019. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Utoljára tisztázom: amikor összeismerkedtünk akkor jegyezte el, majd 1 év múlva elvette akkor jöztem rá de ő tul.képpen csak azért vette el hogy az anyjának kedvezzen de amikor már rájöttem egyből elvált mert tudta hogy elveszíthet azt pedig nem akarta


Pénzügy:szóval a férjem nem nagyfőnök hanem csak osztályvezető egy olyan munkahelyen ahol a nagyfőnök sem keres többet 300-400 ezer forintnál, az ő fizuja kb.250000, az enyém kb. 150000. Az igazi indok pedig hogy nemrég volt egy nagy kiadásunk autóra kb.az összes pénzünk elfogyott, az pedig a sors fintora hogy felmondták a szerződésünket az albiban😘

2019. aug. 2. 00:21
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből azért meg lehet szerényen élni albérletben! Pár hét múlva mitől lenne jobb?
2019. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
92%

Netto 180 ezer Ft a fizetésem, egyedül élek, főváros, albérlet. Van annyi félretett pénzem, hogy ha innen mennem kéne, átmenetileg is tudnék hova menni.

Most nem dicsekszem, meg nem a mellem verem, milyen ügyes vagyok, csak jelzem, tőletek sz@rabb helyzetben levő emberek is megoldják az életüket egyedül. A rossz pénzügyi döntéseitekért nem az anyóst kellene büntetni.

2019. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
76%
Az autó már hirdetve lenne régen, az se érdekelne, ha 1 millát bukok rajta, de azt nem sínyli meg a párkapcsolatom.
2019. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
95%
Szóval, beleszerettetek egymásba, amikor vőlegény volt, ennek ellenére megnősült, aztán elvált miattad a feleségétől, és még csodálkozol, hogy anyós nem repes a boldogságtól. Azt meg tényleg nehéz elhinni, hogy mindeközben semmi nem történt közöttetek, manapság már a tinnik se, tudnak úgy járni egymással, hogy ne legyen közben semmi "úgy". Légy résen, mert hamarosan felbukkan valaki, aki miatt tőled fog elválni.
2019. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!