Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom elviseni! Utál az...

Nem bírom elviseni! Utál az anyósom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött hogy előttem a férjemnek csak egy kapcsolata volt, de az igazán hosszú már, az eljegyzésen goldolkodtak mikor bejöttem a képbe. Tamás(férjem) a főnököm volt egyszerűen beleszerettünk egymásba és bár tudom nehéz elhinni de semmi nem volt köztünk (úgy) amíg ki nem mondták a válást. De ez a család nagyon régimódi és egy szajhának tekintenek, pontosabban az apósom megértette és átérezte már a helyzetet, de az anyódom hát nem egy kis Miska. Bármit teszek az csak rossz, a legrosszabb viszont az hogy ki kell költözni az albérletből és sehol máshol nem tudnánk meghúzni magunkat csak náluk. Ez persze csak átmeneti, de azért mégis csak piszkál hogy hogyan fogok tudni vele kijönni. Szerintetek mi ténő legyek?

2019. aug. 1. 22:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
84%
En felvennek szemelyi kölcsönt, vagy fizu eloleget inkabb, vagy mennek az en szuleimhez(bar nekem nem elnek) vagy baratokhoz egy hónapig..
2019. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
31%
Türelem rózsát terem. Próbáld vele kerülni a kontaktokat, a beszélgetéseket. Csak annyit beszélj vele, amennyit feltétlenül szükséges, lehetőleg vonulj el tőle. Vagy a pároddal a szobátokba, vagy menj el sétálni, de lehetőleg ne tölts vele túl sok időt egy légtérben. Próbáld minimálisra csökkenteni a beszélgetéseket.
2019. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nem igaz, hogy 110 ezer forintból nem lehet szűken nyomorogva kijönni egy hónapig, legfeljebb zsíroskenyér a kaja. Ha nagyon sanyarú a helyzet vagy nem futja gyógyszerre, még mindig érdemesebb 50 ezer Ft-ot kölcsönkérni, mint az utált anyósékhoz költözni. Ráadásul ez az olcsóbb bérű lakás egy hónap múlva már nem lesz meg.
2019. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
91%
Titkos szerető, aki nem szexel, de a férj mégis válik miatta. Azosztigen.
2019. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
81%
Ja, még annyit a mesedélutánhoz,h miért voltál titkos,ha nem tudtál a menyasszonyáról? S megkérdem, ki házasodik az anyja kedvéért ?
2019. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
81%
Óh bakker és még csak augusztus eleje van. Nekem is van 2 iskolás gyerekem, a kisebbik nagy mókamester, de ennyire nem unatkozik egyikük sem... Kamuzni is csak ésszel lehet, az ostobábbja belezavarodik seperc alatt, no de hát ha volna esze a kérdezőnek, feltalálná magát értelmes módon is, nem szorulna rá ilyen időtöltésre.
2019. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki tudja a tuti megoldást,de azért kíváncsi lennék,hányan voltak már hasonló vagy épp ilyen helyzetben...

Ha tényleg nincs más lehetőség,menjetek anyóshoz.DE! költözés előtt ülj le vele,mondd el,hogy köszönöd,a lehetőséget,pláne,hogy tudod milyen véleménnyel van rólad.

Ajánld fel a segítséged esetleg.Ha van rá mód kerüld.

És a legfontosabb!Minél hamarabb költözzetek is el onnan!!!

2019. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!