Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt hasonlo helyzetben...

Volt hasonlo helyzetben valaki? Tul lehet elni? Rendezheto?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem elegge a stilusomra mar banom,megsertettem az anyosom aki sirva ment el a hazunk elol,parom is ott volt de nem szolt. Mar leesett h nem volt helyes amit mondtam tettem de addigra mar sirva elment. Es apos szolt baratomnak h a kontaktot most hanyagoljuk miattam. Oke. De hogy lehet rendezni? Kesobb. Volt veletek ilyen? Mert csak azt olvasom h az anyos kicsinalja a kicsi fia baratnojet. De ha a baratno hibazott mi van?

22N

Szeretnem ha kesobb beke lenne.. de anyos pajtas nagyon nyomult rank folyton valamit akart. Es mar nagyon elegem volt mikor megmomdtam, Gorogorszagban tulsagosan lebarnult es mikor mutatta a szint azt mondtam h ez mar csunya nem szep igy. Magamban kellett volna tartanom,de torkig voltam azzal h 25 millioszor vmit hozni vagy mondani akart..


Igazabol azzal lennek elorebb mit tegyek ? Nem hivhatom fel mert a ferje pattogott baratomnak h NE hivjam.



2019. aug. 1. 23:39
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz jol irjatok!

De ha most..o/ok nem jonnek en nem megyek most nem is mehetek hogy tudnam rendezni ha nem hivhatom fel?

En zaklatni irogatni nem akarok nyilvan. Most nem hivhatom. Rendeznem csak nincs ra modom.

2019. aug. 2. 05:39
 12/45 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ezen csak az segítene ha írnál egy emailt. Nyugodt, tárgyilagos hangnemben, amiben leírod , hogy szeretnél bocsánatot kérni, de tudod, hogy most nem telefonálhatsz, és a családi ebédről se szeretnél kiűzettetni, úgyhogy oda csak úgy mész el, ha úgy gondolja, hogy túllép az eseten, és jelez a barátodnak, hogy hozhat Téged is.


Utána nyilván beszéljétek meg, hogy ne járjon arra olyan gyakran, ha még igen, akkor szóljon előre, mert kell nektek is a kettesben töltött idő. Hátha sikerül kibékülni.


Egyébként az én leendő anyósom is hasonló, mindenbe szeret beleszólni, mindenről van véleménye, ami nem baj, csak értelmes kommunikációt nem lehet vele folytatni mert ha bekapcsolódnék a beszélgetésbe 10 szer is a szavamba vág. És idegesítő. Egyszer emeltem fel a hangom, azóta csak akkor szólok hozzá ha kérdez. Nincsen értelme jópofizni, csak egy minimális viszony kialakítására, a barátod érdekében.

2019. aug. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerű, eléallsz es annyit mondasz: bocs anyuka én arról nem tehetek, hogy ilyen csúnyán barnult le
2019. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
58%
Jó azért azt tegyük hozzá , hogy nagyon sok anyós olyan profin tudja űzni a mártír szerepet, hogy egy oscar díjat is érdemelne. Oké, hogy beszóltál neki de én úgy érzem, hogy picit túl is van játszva ez az egész. Azért tudják úgy pörgetni a dolgokat, hogy mindenki őt sajnálja..és ezt el is éri.
2019. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!

Nem tudtam sehova menni itthon fekszem tok szarul vagyok...szetmegy a fejem es faj a gyomrom!

Anyosom hisztizve futott haza innen h elmondhassa a ferjenek h mennyire megsertettem azzal h azt mondtam csunyan barnult es a szemembe sutott a nap ezert "fintorogtam" majd apos !!!!! Felhivta a parom h en NE keressem soha tobbet oket !!! Ezert ??


Iszonyatosan undorodom a martir anyostol h miert kell papucsallat szinten intezni mindent. Szerettemvolna beket nyugalmat. Arra vagyom. Es most legyen gyomoridegem Karacsonyig ? Nincs meg az e mail cime. Irasra meg nem reagalna ismerem. A ferje amit mondd ugy tesz mert csicska. Be van szabalyozva kikkel allhat szoba melyik uton melyik boltba mehet be..


Szeretnem rendezni de ez csak ugy fog menni ha baratom elvisz de akkor meg nem tudom.


Nem tudom mit tegyek es utalom ezt.. utalom h nem tudtam nyelni az utolso bekat es en szivok..

2019. aug. 2. 07:54
 16/45 A kérdező kommentje:

Igaz. En jopofizni mar nem fogok. Probaltam sok sok eve. Az lett belole h minden randinkon a fiat akarta csicskaztatni h veletlen se tudjon atjonni hozzam DE a fia sose csicskult es mindig hozzam jott. Mi lett? En voltam a gonosz !!!!????

Egy nagyon minimalis tisztelettudo targyilagos viszonyt szeretnek kialakitani. De nem tudom hogyan. Parom szerint serto voltam ezert igy nem vallal..ha azt latja h kedves vagyok masokkal vele is akkor visz vagy vallal. De hogy ha nem mehetek oda?

2019. aug. 2. 08:00
 17/45 anonim ***** válasza:
24%
Az anyósod egy hatalmas mártír és nagy színésznő ezt ne felejts el!! Én most 1-2 napot várnék majd nem érdekelne, hogy ,,le vagyok tiltva,, oda mennék. NEM telefonálnék mert ez nem telefon téma. Elmennék és megmondanám, hogy azért jöttem, hogy megbeszéljük és rendezzük a dolgokat illetve elnézést kérsz. Ha nyitott akkor ok, de ha nem ..te megtetted a lépést normálisan , az urad se szólhat hogy nem kértél anyucitól bocsánatot de azért nem esdekelnék őnagyságaa kegyeiért . Na perszeee
2019. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Nem merem. Apos azzal fenyegetett h NE keressem oket tobbe..


Es ha nincs velem a parom felek h szavakkal de bantana es semmi kedvem gyomorideggel sirva hazajonni..

2019. aug. 2. 08:28
 19/45 A kérdező kommentje:

De ha nekem kell lepni..akkor ha nem lephetek h oldom meg.


Rajottem h ez a no engem is atbszott kozel 7 even at. !!!! Szineszkedik.


Szeretnek normalis viszonyt de undoritoak.. a magam bekeje miatt.. szeretnek de nem tudom hogy

2019. aug. 2. 08:29
 20/45 A kérdező kommentje:

Olyan eros fajdalom es undor van bennem..

Mindig kedveskedett velem h a fia ezt lassa !!! Kozben meg sirt neki h miert nem visszuk mindenhova miert en kiserem vhova miert mi.. Aztan hozott nekem vmit.. h a fia azt lassa anyuka mennyire jot akar.

2019. aug. 2. 08:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!