Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt hasonlo helyzetben...

Volt hasonlo helyzetben valaki? Tul lehet elni? Rendezheto?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem elegge a stilusomra mar banom,megsertettem az anyosom aki sirva ment el a hazunk elol,parom is ott volt de nem szolt. Mar leesett h nem volt helyes amit mondtam tettem de addigra mar sirva elment. Es apos szolt baratomnak h a kontaktot most hanyagoljuk miattam. Oke. De hogy lehet rendezni? Kesobb. Volt veletek ilyen? Mert csak azt olvasom h az anyos kicsinalja a kicsi fia baratnojet. De ha a baratno hibazott mi van?

22N

Szeretnem ha kesobb beke lenne.. de anyos pajtas nagyon nyomult rank folyton valamit akart. Es mar nagyon elegem volt mikor megmomdtam, Gorogorszagban tulsagosan lebarnult es mikor mutatta a szint azt mondtam h ez mar csunya nem szep igy. Magamban kellett volna tartanom,de torkig voltam azzal h 25 millioszor vmit hozni vagy mondani akart..


Igazabol azzal lennek elorebb mit tegyek ? Nem hivhatom fel mert a ferje pattogott baratomnak h NE hivjam.



2019. aug. 1. 23:39
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

Decemberben..majdnem meghaltam. Nagyon felek. Szeretnek teljes eletet.


Mikor van annak az ideje h az anyjaval beszelhessek ? Azt mondta az apos h Sohaaaaaaa (ezt mar 2x mondta mikor anyos megin feszkozott)


Csak baratomon keresztul menne. Mikor ? Hogyan kerjem meg?

2019. aug. 2. 10:51
 32/45 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit várnod kellene, hogy csituljanak az érzelmek.

Mivel nagyon fiatal vagy biztos, hogy ezt nehezen éled meg.

Írd le, hogy mit mondanál az anyósodnak. Újra és újra, addig amíg az értelmed és az érzéseid összhangba nem kerülnek. Majd próbáld a mondanivalódat ehhez igazítani.

Fontos, hogy mikor eljön az idő a megbeszéléshez ( elfog) ne "támadással" kezd.

2019. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
82%

Én várnék 1-2 hetet amíg mindenki lecsillapodik.

A barátod átmehetne az anyjához és "kikémlelhetné" hogy megenyhült-e már vagy még mindig ugyanúgy haragszik.

Elmondhatná, hogy nagyon rosszul érzed magad és szeretnél bocsánatot kérni személyen.

Erre biztos mondd valamit!

Vagy, hogy látni sem akar vagy azt, hogy jó, mehetsz bocsánatot kérni.

Azt, hogy túl sokat megy hozzátok, most azzal ne hozakodj elő.

Vagy másik radikálisabb mód, hogy elmész hozzá, becsöngetsz és erre is valamit reagálnak.

Ha nem engednek be, akkor is megnyugodhatsz, hogy te közeledtél feléjük, de ők voltak az elutasítóak.

2019. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Nem teregettem ki ezt itt a varosban :) DE :( rosszul voltam es 2 ember is azt mondta h MOST SEMmmmikeppp SE keressem oket. Volt aki azt irta itt h par nap de talan..tobb kene.. azert.


Ostinten. El fog jonni az ideje ha ugye egyutt maradunk baratommal. ?? Azt mondta az a 2 ember h biztosak benne ha egyutt maradunk el fog jonni annak az ideje h gyonyoruen megbeszeljuk. Felek aposomtol mert egoista anyost kicsinalta sajnos!! Beszabalyozta megfenyegette h meghal ha el mer valni tole es h nem kell senkinek. Az apos ilyen..


Szeretnem ha eljonne az ido. Tenyleg el fog ? Nem embert oltem..nem k#rvaztam le az anyjat..nem koptem le.. stb.


Mit mondjak baratomnak ? Erzesem sok van. De aki tapasztaltabb segitsen :(

2019. aug. 2. 11:12
 35/45 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor barátod vagy férjed van? Mert az anyós-após megszólításból azt hittem hogy férjnél vagy. Ha "csak barátnő" vagy, sokkal nehezebb a helyzeted most, ezért kérdezem.
2019. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Kozel 7 eve gyerekkorunk ota baratno vagyok. Anyosek imadtak de nyomultak. Anyos hazassag ellened a lanyanak is mondta es azt mondta elvalna ha a ferje nem fenyegetne.. nagyon rossz a hazassaguk. "Nem mennek soha ferjhez foleg nem hozza" mondta "aposrol" aki papiron nem az aposom.


Annyit lattak: a fiuknak mindennel fontosabb vagyok es minden tragarsagom elnezte amit szivvel banok..


Es a baratommal kell leulni beszelni de hogyan..

Dolgozik (en most nem,orulok h nem kerultem korhazba nagyon vacak..)

Visszairt annyit h majd megbeszeljuk igen es en vagyok a legfontosabb de nekem se lehet mindent es szomoru..

2019. aug. 2. 12:33
 37/45 anonim ***** válasza:
72%

Előre bocsájtom, nem vagyok anyós, még csak meny sem,csak egy ember.

Én úgy látom, téged most sem az anyós izgat, hanem félsz, hogy a párodat elveszted, akinek láthatóan kezd sok(k) lenni a bunkóságod és a trágárságod.

Tojnál te vastagon az anyós érzelmeire, ha nem félnél, hogy ki leszel penderítve!


" Megmondtam h ne zaklasson mar minket mert jo lenne lejonni ugy h veletlen nincs a haz elott 2 szatyorral ami kedves gesztus NEHA.. de nem mindig."


Nos, ha nekem ilyet mondanál, akkor az én házam küszöbét többet nem léphetnéd át, a bocsánatkérésedre sem tartanék igényt.

És nem azért, mert belehaltam a megbántásba, hanem azért, ahogy 7 éven keresztül bemutatkoztál ezzel az "i"-re csak rátéve a pontot. Trágár suttyóknak nincs helye az életemben semmilyen státuszban, mert csak piszkos leszek tőlük!

2019. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Haha. Olvasd amit a tobbiek irtak. Kepes vagy?

Anyosokrol volt szo akik tokeletes martir szineszek. Mondom..bszottul de nem normalis h ide jarkaljon csak ugy meg zaklasson minket. ELOTTED LEIRTAK TOBBEN..nem kell hasra esni es tuldramatizalni ahogy az anyosok teszik.


"Anyosom" keptelen kiallni onmagaert barmely helyzetben a ferje moge bujik. Keptelen egyedul dontest hozni..feloltozni ajtot zarni beszelni.. azt teszi amit a ferje ENGED neki. Vele is komoly bajok vannak. Nagyon martir.


En nagyon szerettem volna ha szazadjara megerti kedvesen.

Volt mar 2 ilyen miota elkoltoztunk (1 ev alatt ez a 3.eset) mindig 4 honapra kb megerti.. s kezdi elorol..

En elismerem h hibaztam.. megbeszeltem a baratommal.


Lesz lehetosegem tisztazni majd.. Nem ma.

De megalazkodni nem fogok. Kedvesen szepen.

Igen a parom jobban erdekel mivel nem az anyukajaval elek es jarok..


Ahogy egy korabbi valaszolo irta: kb felesleges kozel engedni.. egy minimalis viszony kell azert mert a parunk szulei. Tisztelet. Semmi tobb.

Anyos jelolt egyedul semmire sem kepes nincs velemenye mindig a ferje..


Amit elrontottam azt csak baratomon keresztul tudom rendezni. Lesz alkalmam de mit mondjak ? Gondolom eltelik 2 honap..elkiserem ugy h tudjak h megyek koszonok de puszit nem fogok adni kedves leszek. Es h latszodjon banom..mit tegyek ?


Nyilvan zavar.. Annyi fajdalmas tortenetet hallok ahol anyos poklot csinal a baratno/meny eletebol mire jo ez. Erdekes az en anyukam imad minket nem jon csak ugy sot inkabb csak en..Nem szol bele mit hova tegyunk.. nem hiv fel h o meghal ha nem megyunk at hozza vasarnap delben mert Tudja!! h ketten akarunk lenni. Nem eroszakoskodik. ..

2019. aug. 2. 16:32
 39/45 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező , ne aggódj egy olyan ember akinek nincs ilyen szipirtyo Oscar díjas anyósa az nem értheti.

A határokat igen is fel kell állítani aztán ha ez maminak nem tetszik akkor mehet haza kötögetni. Minimális kapcsolat az ilyen anyóssal. .ennyi. Aztán mi történik ha nem jár a nyakunkra? Az ég világon semmi. Szeresse őt a fia...nekem nem kötelező . Én max elfogadom .

2019. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
86%

Nem azért, de te is mártírkodsz eléggé. Igen, tudom, ez általában az anyósokra jellemző, de gyakorlatilag most te is azt csinálod.


De nem válaszoltál, hogy mit értesz az alatt, hogy zaklat titeket, és hogy hogyan próbáltad finoman a tudtára adni, hogy ne tegye?

2019. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!