Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt hasonlo helyzetben...

Volt hasonlo helyzetben valaki? Tul lehet elni? Rendezheto?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem elegge a stilusomra mar banom,megsertettem az anyosom aki sirva ment el a hazunk elol,parom is ott volt de nem szolt. Mar leesett h nem volt helyes amit mondtam tettem de addigra mar sirva elment. Es apos szolt baratomnak h a kontaktot most hanyagoljuk miattam. Oke. De hogy lehet rendezni? Kesobb. Volt veletek ilyen? Mert csak azt olvasom h az anyos kicsinalja a kicsi fia baratnojet. De ha a baratno hibazott mi van?

22N

Szeretnem ha kesobb beke lenne.. de anyos pajtas nagyon nyomult rank folyton valamit akart. Es mar nagyon elegem volt mikor megmomdtam, Gorogorszagban tulsagosan lebarnult es mikor mutatta a szint azt mondtam h ez mar csunya nem szep igy. Magamban kellett volna tartanom,de torkig voltam azzal h 25 millioszor vmit hozni vagy mondani akart..


Igazabol azzal lennek elorebb mit tegyek ? Nem hivhatom fel mert a ferje pattogott baratomnak h NE hivjam.



2019. aug. 1. 23:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
83%
Először azt írod, após be van csicskulva neki és azt teszi amit az anyós mond. Most azt írod, após leuralja és irányítja őt. Akkor most döntsd már el, melyik! A drámázást és a mártírkodást hagyd abba. Előbb a barátoddal békülj ki, mert gondolom neheztel rád. Beszéljétek át a kapcsolatotokat, mondd el neki, mit érzel az anyós miatt stb. Ha vele jól meg tudjátok beszélni,akkor utána ő majd közvetít anyósnál.
2019. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Bocsanat!! Az anyos papucskodik aposnak. Szebb kifejezes nincsen ra.. total rabszolga not csinalt "apos" az "anyos"bol. Baratom azt mondta "nem akartam soha olyan lenni mint apam de csak hasonlitani se ezt neki nem mondom..szerintem erzi" Akkor elirhattam es bocsanat!


Az anyosjeloltet appsjelolt tette azza ami.. anyos a sajat igazi anyosahoz (azert igazi mert hazasok bar nem boldogsagbol mar) folyton atjar hozza es szo szerint KB a segget nyalja. Ha arra kernek kb azt is megtenne. Minden masodik napja arra megy h az o anyosa kivansagait teljesiti.


Na kb ezt varta volna tolem is. Pl csinaljam a hajat a kormet es menjek at takaritani hozzajuk amikor szerinte a szabadidomben nincs jobb dolgom...??! Kozoltem h ne haragudj de nem fog menni. Es ez neki banto.


Amugy bejelentes nelkul kopogott be nem nyitottam ki mikor parom nem volt itt.. halkan kiosontam. Telot nemit. Ha parom itthon volt be kellett engedni.. ott finoman kertem h ne.. azert abbol valami teljesult.


Szoval ez volt. Imadnam ha mukodne minden..


Igen baratommal kell megbeszelnem. Mar a legfontosabb reszek megvannak. Azt mondja kell 1 kis ido..es utana szerinte is rendezni kell.

2019. aug. 2. 22:13
 43/45 anonim ***** válasza:
11%
Érthető, ha bosszantó már kicsit az anyósod. Én is besokallnék, ha állandóan a nyakamba járna a párom valamelyik szülője. Elsőre persze, kedves gesztus, ha bevásárol nektek, készít ebédet, felmegy hozzátok beszélgetni, de amikor elkezded azt észrevenni, hogy szándékosan rátok erőlteti a főztjét, csak azokat a dolgokat veszi, amik neki tetszenek, és mindig ott toporog a küszöbötökön, hogy jönne csevegni, mikor nektek más dolgotok van, aztán megsértődik, az már kicsit sok. Én leállítanám, bocsánatot kérnék tőle először, aztán megbeszélném vele, hogy majd mi megyünk látogatni őket, akkor főzhet, beszélgethet, de mikor mi a párommal együtt szeretnénk lenni munka után, közös programokat csinálni, akkor ne lógjon már állandóan a nyakunkon.
2019. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Koszii :)

De probaltam.. hiaba. Parommal beszeltem szerinte igazam van h sok volt de mivel serto voltam az anyjaval osszevesztunk.. most mar bekulunk lassan erzem!

O azzal rendezte le anyukat h nem reagalt a hivasra es a huszmillio sms vagy viber vagy FB uzenetre csak sokkal kesobb h bocsi anya de parommal kettesben voltunk. Aztan azert vette a lapot de sertodott stb. Aztan ugyanugy nyomult. Nagyon szegyellem magam amiert osszevesztunk es tudom h parom miatt ki kell bekulni hisz ez igy nem joo.


Vegulis kimegyunk majd mi is kulfoldre es nem ma..de azert addig is szeretnek nyugalmat jobb ugy elvalni honapokra nem?


Ahhoz kernek tanacsot mit tegyek ha eljon az idom..

2019. aug. 6. 22:02
 45/45 anonim ***** válasza:
60%
csak menj.. menj a fény felé...
2020. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!