Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van lelkiismeretfurdalás...

Miért van lelkiismeretfurdalásom? Felnőttünk.

Figyelt kérdés

Élettársam szülei de inkább csak az anyukája vérig sértődött,hogy nem velük nyaraltunk. Normálisak voltak velem még akkor is amikor hibáztam és esetleg megbántottam őket. Illetve nem megyek mindig a párommal ha találkozik velük de szoktam menni. Legutóbb én kijelentettem,hogy ne haragudjatok,hogy kettesben akarunk lenni mert ez rólunk szól most, párom meg hozzátette,hogy ne hívják fel inkább írjanak ha valami van. Pihenünk. És ezen lettek kiakadva én meg ezért érzem sz@rul magam.. Vagyis természetesen amíg pihentünk megvolt az alap hangulatom.. Akkor az én családom miért képes megérteni, páromé miért nem? Párom jól tette,hogy nem hagyta,hogy ránk legyen ez kényszerítve. De mit tegyek a békéért?


Nem csak a nyaralásos dolog volt. Volt,hogy ide oda hívtak de örültünk,hogy végre ketten lehetünk már. Ezt mind páromra hagytam aki próbál nem sértően de világosan kommunikálni az anyjával.

Az anyukája sms-t írt nekem korábban (sose írunk kb de ha valami nagy dolog van felhívom és elmondom neki nekem ez egyszerűbb szóban de ez ritka) hogy ő mindig is jót akart jóban akart velem lenni,kedvel és nem érti mivel érdemelte ezt ki,hogy semmibe vettem! - és totál lelkiismeretfurdalást csinált. Válaszoltam hogy én sem akartam soha rosszat,de nem vagyunk gyerekek külön életünk van. De szeretjük!


Szóval.. de ez régebbi. Csak muszáj tartanom magam mert rajta érzem,ha nem lépek már rég rajtunk lógna.



2019. aug. 20. 11:24
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
JaaaaaajIstenemhagyjukmár ezt az unoka témát :D hú
2019. aug. 20. 18:22
 22/46 A kérdező kommentje:
Itt a kérdés alatt azért volt 1-2 borzalmasan megkeseredett anyós! Kinek nem inge..ne vegye magára.
2019. aug. 20. 18:29
 23/46 anonim ***** válasza:
93%

Itt néhány kommentelő tuti beteg.... Hol írt olyat a kérdező, hogy csak akkor keresi anyósékat, ha épp kedve van, amúgy szarik rájuk?! És miért kell egyből ezzel a szánalmas, "na majd ha lesz gyerek, akkor se kelljen segítség meg amúgy se" szlogennel jönni? Vicc. Két felnőtt ember miért ne nyaralhatna kettesben?! Vagy ti is csak anyósékkal mentek nyaralni, sose vágytok kettesben lenni a férjetekkel? Hát ez szomorú, de a ti bajotok. Na meg gondolom a hét mind a 7 napján, a nap 24 órájában készenlétben álltok anyósék ötleteihez, bármit kitalál, ti pattantok, mindennap cseverésztek, heti szinten többször is találkoztok és soha egyszer nincs olyan, hogy magányra vágynátok. Persze, álszent banda.

Felnőtt emberekről van szó, a szülőknek ezt tiszteletben kellene tartaniuk és nem beduzzogni, mint egy 3 éves, hogy mi az, hogy kettesben mereszelnek nyaralni....

És bármennyire is hihetetlen, rengetegen nevelték fel a gyereküket úgy, hogy az ég világon semmilyen segítségük nem volt! Köztük én is. Soha nem mentem puncsolni se anyumhoz, se anyóshoz, hogy ugyan tessék már vigyázni a gyerekre. Mert magamnak és a férjemnek szültem, nem másnak! Ha valamit meg kellett oldani, hívtunk bébiszittert. Nem állt meg az élet!

2019. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

#18:30 nagyon köszi! Így érzek! :) De Ti gondolom akkor távolabb éltek tőlük. De valszínű Te közel élőként se akarnál odajárni non stop..


Igen. Itt a válaszadók 1 része: 110% készenlétben vigyázbs vágva magát áll a telefon mellett mikor hívják a párja szülei. Éés még szombat hajnali 4-kor is azonnal ugrana ha a párja anyukája akkor találná ki,hogy menetközben törölje le a nagyórájuk másodpercmutatóját! Valószínű.....😭😭 Itt mindenki olyan alázatos olyan önfeláldozó. Itt senkinek nincs más célja csak anyóst kielégíteni lelkileg. 😱😵😵


Aki lát több irányba is és érző lény az másnak nem akar ártani de azért van 1 határ. Mondjuk tényleg van aki szerint normális..de sztem ahol nem akar egy pár kettesben lenni az a kapcsolat kuka.


Nem nem a 4hetente 1 vasárnapi kajáról beszélek hanem aki mindig mást akar de nem kettesben.

2019. aug. 20. 18:41
 25/46 anonim ***** válasza:
90%

Èn is nemet mondtam idén anyosomnak.

9 éve vagyunk együtt a férjemmel,

a 9 év alatt 2 szer voltunk pár napra nyaralni.

Horvatorszagban.

Masra is kell a pénz,munka miatt 2 autonk van,megy a penz

inkabb felretesszük baj esetere.

Iden mentünk volna de költöztünk szoval lemondtuk

Talan jövöre eljutunk,anyosom ra van kattanva h együtt menjünk

Lehet szemet vagyok, de nem velük akarom eltölteni ezt a par napot

Arrol nem is beszelve h azt kell nezni ök mit akarnak

egesz nap mint a piocak olyanok

Nelkülük meg szarni se lehetne.

Ha minden evben eljutnank nyaralni vagy par napra a balcsira

akkor azt mondom 3-4 evente oke,3-4 nap

De ritkan jutunk el barhova sajnos.

Nekünk is megjar kimozdulni a megszokott eletünkböl,lazulni,es nem gondolni a problemakra

legfökepp anyosomekat nincs kedvem patyolgatni.

2019. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
90%

Gyanítom kérdező, hogy aki itt habzó szájjal szövegel, hogy készenlétben kell állni, az mind megkeseredett anyós. Akinek sose volt élete, hobbija a gyerekén kívül.

Aki normálisan letudja magát foglalni, van élete az nem erőszakolja rá magát senkire.

2019. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem felesleges volt erről kérdést kiírni,miközben próbálod magad meggyőzni a kommentekben,hogy csak neked van igazad.

Te kompromisszumra képtelen vagy.Hány éves vagy,12? Azok ilyenek hogy csak kettesben az év minden napján.Ha elmentetek volna egy évben 1-2szer 1-2 napra hozzájuk,le lehetett volna fedni a dolgot,aztán mehettek kettesben nyaralni.

Remélem lesz gyereketek ,fiú lesz,és kifogsz 1 hasonló értelmi menyjelöltet :)

2019. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
69%

Első oldal válaszolók nagyja retardált vagy mi a franc van?

Kérdező, szállj már a gatyádba. Olyan cuki vagy hogy csak na, ők meg ovisként viselkednek. Legyél továbbra is ilyen normális, de legyél tisztelet tudóbb ÖNMAGAD FELÉ. Mindenki ilyen párt akarna a felbőtt gyerekének.

2019. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

#22:36 nagy baj van a kis fejedben. Totál mindegy hogy fiam vagy lányom születne szeretném de nem ragadnék rá mint ahogy szerinted normális.. én agyilag képes lennék elfogadni egy tényt: a gyerekem szeret DE már nem csecsemő akit szoptatni kell. Meg őrizni.

Nagyon nagy agyirokkant vagy vagy várjál Te egy megkeseredett ember vagy!!!! Bocsi akkor ne is foglalkozz azzal,ha másnak más véleménye van SZÖRNYELLA! :DD Nekünk van igazunk,akik nem nyaljuk ki az anyóst DE normálisak tudunk lenni.

Neked az nem értelmiségi menyjelölt aki mer NEM-et mondani, mi? Mama.. Örültél volna fiatalon mikor a pároddal lettél volna ha anyós édes 3ast akar mi? Gondolom minden vágyad volt anyós seggében élni. Ki beszél itt arról,hogy sose vagyunk velük meg le se szrom? Senki mert nem így van!


#0:13as most nem tudom eldönteni,hogy szidsz ócsárolsz vagy valóban velem értesz egyet !? 😂😂😭😭😭😀😀

2019. aug. 21. 01:29
 30/46 A kérdező kommentje:

#22:36 akkor leírtam 10es skálán már 9es a megkeseredettségi szinted,szégyelld magad hogy aki ellent mer mondani az szerinted nem ember!


#0:13 bocsi rajöttem: egyetértesz :D 😀😀😀

2019. aug. 21. 02:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!