Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Igazam van? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat , hosszú lett , bocsánat a helyesírási hibakért.



Normális lány vagyok, soha nem voltam discoba, soha nem ittam, nem voltam részeg, soha nem lógtam el a suliból... Szégyenlős vagyok, visszahuzodó, de kedves, jószívű , őszinte.

Majdnem 17 éves voltam, mikor megismerkedtem a párommal, ő volt az első, és máig azt gondoltam az utolsó is...

4 éve vagyunk együtt, 9 hónapos gyerekünk van . fél évet laktunk együtt..

A szüleinél laktam, akik bántotak meg aláztak,

Mindig mindenbe bel kötötek, ha eldugult a vécé én voltam ha valaki eltört valamit én voltam.. semmibe nem feleltem meg nekik.

Volt olyan hogy sütöttem a tojást és a gázra ki fröccsent néhány csepp olaj, leköpték érte.

Soha semmit nem szóltam nekik, nem tetem rosszat és mégis lehordtak mindenek szemembe, hogy bánjak oda engedtek a hazukba meg a fiához stb.. a párom testvérei is ilyenek pld volt olyan amiért nem mostam ki a testvére pledjét (fiú 24 éves) veszekedett velem.....

Pedig soha nem tetem semmit csak egyszerűen utálnak...

Akkor voltam jó ha pénz adtam (persze adtunk a szamlába) de ha azon kívül adtam (adtunk) csak akkor voltam jó egy pár napig.

Fél évig bírtam a sok kínzást, a lelki fájdalmat amin átt mentem, 3 hónapja a szüleimmel élek ismét.

De a párom nem hajlandó ide jönni dolgozik 2 hetente jár haza de ha haza jön 3-4 napra 10 percet nagyon ritka ha egy fél órát itt van. Az én szüleim nem bántotak soha meg sem alszik itt egy napot sem.

Arbérletbe nem akar menni, és ha van egy kis pénze az apjának vesz cipőt a szobájába vesz bútorokat, akváriumot...

Azt mondja van pénze de semmit nem intéz hogy vegyünk egy házat, nem jön att amennyire nem szán időt hogy átt jöjön meg beszéljük mi hogy legyen azt jön a gyerekünkhöz és meg meg vesz neki mindent az tény és való de a kettönk kapcsolatát nem tudjuk megbeszélni, az a válasz ha mondom neki hogy nem alszok ott, nem maradok ott, majd meg beszéljük...

Semmit nem tesz , se ház semmi nincs témába szerintetek mit tegyek?



2019. szept. 10. 21:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Mit tegyél ? Nőjél fel. Lásd be, hogy nem vagytok "együtt". Meggondolatlanok voltatok és összehoztatok egy gyereket, de őrá is úgy tekintetek, mint az együttlét velejárójára. Nincs közös célotok, nem éltek együtt, csak elvagytok. Neked végre saját lábadra kellene állnod.
2019. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Többek között ezért nem szabad az anyósék nyakára költözni/szülni.

"Azt mondja van pénze de semmit nem intéz hogy vegyünk egy házat" Te mit tudnál beletenni a ház vásárlásba?

Gyakorlatilag a szülés környékén költöztél oda. Te valószínűleg egy fillérrel sem tudtál beszállni a költségekbe.

2019. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

És volt olyan is mikor ott t laktam hogy anyós nyomta a gyerekem szájába a mellét arra mentem be a szobába és még előttem is élvezte is, ezt az egészet.

(Ezt csak azért mondom el, mert rosszul esett nagyon...

2019. szept. 10. 21:36
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Sajnálom előre is, ha bunkó lesz, de talán nem az első kapcsolatodba kellett volna gyereket szülnöd. Nem is ismered az embereket, a párodat se ismerted. Te se tudtad igazán, hogy mit akarsz.

Ez nem kapcsolat. Szakíts vele és foglalkozz magaddal.

Az, hogy a saját szüleid meg aláztak, és még így is vissza mentél hozzájuk, na ez is eléggé húzós és szánalmas.

2019. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem az én szüleimről volt szó, szerintem olvasd el figyelmesen én mielőtt a szád járna.
2019. szept. 10. 21:48
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Akit te annak tekintesz, az nem a párod. Neki mindig ki kellett volna állnia melletted. Nem érdemel meg téged. Beteg az a család.
2019. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

"Normális lány vagyok" Ezt ugorhatjuk. Normális lány nem köti össze az életét mással fél év együttlakás után.

"A szüleinél laktam, akik bántotak meg aláztak," Ha a srác(!, nem férfi) nem állt ki melletted, akkor vagy a szüleitől félt vagy nem szeretett téged eléggé. Egyik esetben sem vagy nyerő helyzetben.

"De a párom nem hajlandó ide jönni" Ha őt ott nem verik stb., akkor ezzel ki is lett mondva, ejtve vagy.

Te sajnos vagy valami elől menekültél otthonról vagy egyéb, de gyakorlatilag gyerekként vállaltál gyereket. Semmi épkézláb háttérrel (legalább 1 fizetés és saját lakás vagy 2 fizetés + bérlakás) mentél bele a gyerekvállalásba.


Amit tennék: 1. A gyerektartást kiharcolni. 2. A gyereket megfelelően nevelni. 3. Dolgozni. És 0.: FELNŐNI.

Sok sikert!

2019. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
38%

Egész őszintén? Kérlek, fogd magad, sétálj be a gyámügyre vagy vedd fel a kapcsolatot egy örökbefogadással foglalkozó alapítvánnyal és add örökbe a gyereket, legalább neki legyen esélye normális életre!


Utána fogd magad és kezdj el dolgozni, mellette meg tanulni és szépen enélkül a "srác" nélkül építsd fel az életedet!

2019. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Hogy mondhatsz ilyet?

Hogy adjam be a gyerekemet az intézetbe? Van neked egyáltalán gyereked? Sajnálom őket ha igen hogy ilyen gondolkozasu szülő vagy .

A másik meg az nem a gyerekemtől kérdeztem. Nem azt volt a kérdés hogy korai volt a gyerek vagy ilyesmi sztem arra valaszoljatok amire kell nem a gyerekemmel foglalkozni.

4 és fél éves kapcsolatnak sztem illő a gyerek, más 1 év után szűl, meg egy fél év emután és van olyan aki 14-15 évesen.

Szoval ne itelkezetek. Még fogamzásgatlot is szedtem mielőtt bárki okoskodna nem terveztem még gyereket.

De igy alakult ne ez legyen már a téma

2019. szept. 10. 22:29
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Kösz a kedves üzenetet, még inkább fenttartom a véleményem, jobb lenne a gyereknek, ha örökbe adnád.
2019. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!