Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a velemenyetek a dologrol?...

Mi a velemenyetek a dologrol? Jol cselekedtem?

Figyelt kérdés
A szombat estet a baratomeknal toltottem,a csaladja meghivott vacsorazni.Az edesanyja alkoholista,minden este megiszik egy uveg pezsgot.Most azonban tul lott a celon.Mikor megerkeztunk is mar eleg erdekesen viselkedett,lattam,hogy valami nem oke.Ettunk,a baratom felallt az asztaltol,edesanyja hata mogott allt,nagy szerencsenkre.Anyukaja is allt,de abban a pillanatban osszecsuklott,eppenhogy csak elkaptuk ketten.Leultettuk,nagy veszekedes tort ki.Anyuka szepen lassan kezdte elvesziteni a kontaktot a kulvilaggal,en vernyomasat megmertem,hipertonias de nagyon alacsony volt jelen esetben neki.Lehajtotta a fejet az asztalra,.leizzadt,nem reagalt.Majd ebben az allapotban elkezdett hanyni,voroset.Nagyon megijedtem,nem tudtam,mi szinezi igy be,reagalni meg mindig nem tudott,levegot rosszul vette.Hivtam a mentoket.Aztan csak hanyt es hanyt,20 percre ra jobbn lett,lefektettuk,mentot visszamondtuk.En eltakaritottam mindent,a hanyasat,a konyhaban az edenyeket,hogy holnap is nyugodtan tudjon pihenni.O abban a tudatban volt eddig,hogy en az alkoholizmusarol nem tudtam,most azonban nyilvan tudatosult benne,hogy eszleltem.Eltelt 3 nap,nem keres,ugy erzem,mintha meg O neheztelne Ram.Tudom,hogy valami olyan dolognak voltam szemtanuja,amivel O 25 eve tagadasban el,de a csaladja sem tud errol vele beszelni,nemhogy en.A parom probalta boncolgatni ra egy napra a temat,a valasza az volt,hogy kiugrik az ablakon,ha beszelnek rola....Masnap mintha semmi nem tortent volna.Ferjevel kettesben fozocskeztek,nem beszelnek a dologrol....

2019. okt. 8. 10:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%

Figyu a családomban es a férjemében is volt alkesz féreg.

Nem tudok indulatok nélkül hozzászólni az ilyen témákhoz, kerülöm is, de ha már kérdezted...

Tudod ki takarítaná a büdös hányását egy ilyen féregnek. Miért nem a fia vagy a férje, akik negyed százada asszisztálnak ennek a semmirekellőnek?

Kit érdekel a nyomora? Kit érdekel a hópihe lelke?

Őt mikor érdekelte a családja? Milyen alja véglény viselkedik így.

Ez egy állat már, nem ember.

Én a helyedben átgondolnám a kapcsolatomat a palimmal is. Nincs meg jele, hogy ő is elindult a lejtőn?

2019. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Szia!Koszi a valaszt.

Nem,o soha nem ivott,anyukaja peldajabol okulva taszitja is az egesz.Sajnos apuka hozza a pezsgot minden nap,O asszisztal ehhez.A baratomnak meg pofa be,nem kerdezhet,nem beszelhet errol,mert ujabb balhe.Nem tudja az okat az egesznek,miert alakult ki az anyukajanal az alkoholizmus.

2019. okt. 8. 11:04
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ő is tudja, hogy semmi rosszat nem tettél. Szégyelli magát.

Én nem hoznám szóba előtte a jövőben sem.

2019. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok.

Ó hát ezek sosem tudják megindokolni. De az indoklási kísérletig sem jutnak, mert " "ők nem isznak".

Az egyetlen amiben hibáztál, hogy takarítottál. Ezt a másik lelki nyomorultnak a férjének kellett volna.

Én mélységesen megvetem és undorítónak tartom ezt az egészet. Az alkesz és az itatója. Játszma hegyek.

Remélhetőleg a pasid nem jut a sorsára.

2019. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%

Vissza lehet mondani a mentőt?? Érdekes..

Jobb lett volna ha talan mégis beviszik, kitudja mi baja van. Akar lehet gyomorfekély is vagy akármi, ki kéne vizsgáltatni. Egyébként többet te sem tehettél, vagy rájön magától, hogy bele fog halni a piálásba, vagy nem...sajnos más a feje tetejére is állhat, ha az alkesz nem akar meggyogyulni.

2019. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%
Szép mese amúgy, kár hogy kicsit túl toltad.
2019. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Melyik reszet toltam tul?Erdekelne :)

2019. okt. 8. 11:38
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
na, olyan alkeszt se láttam még, aki pezsgőt vedel.
2019. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
mondjuk ha elmondod, hogy vért hány, 20 perc múlva tuti nem tudod visszamondani a mentőt, mert már kint van.
2019. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%

Szégyelli magát, azért nem jelentkezik.

Már ha igaz. 20 perc alatt nem indították el a mentőt? Vagy a ház elől fordult vissza. Elég fura.

2019. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!