Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözés utáni tippek, hogy a...

Költözés utáni tippek, hogy a párom "még nagyobb tököt növesszen"? Szépen kialakult a magánéletünk, mit tudnék tenni, hogy ez még jobb lehessen?

Figyelt kérdés
24/N vagyok, párommal majdnem kamaszkorunk eleje óta járunk. Anyu kisfia volt kamaszként, ez olyan 19 éves kora után vett gyökeres változást,ill.mikor felismerte: barátnőt akar komoly kapcsolatra,és az nem az anyja lesz...Így szépen "tököt kezdett növeszteni"-nemet tud mondani és szokott is az anyjának(aki nem magányos van férje a párom apja.) Szeretném ha a helyzet még jobb lenne,aki tudott tenni áskálódás nélkül azért,hogy a párja még inkább elszakadjon az anyjától légyszi írjon. Nálam elég volt felvetni 1x,hogy nem folytatom ha mindenhova jönni akar az anyja és nem jött. Viszont kettőnket néha engem is ellenőriz vagyis úgy érzem,össze nem akarok veszni,a párom semmitmondó válaszokkal lerázza az anyját mégcsak nem is szóban hanem írásban. Amúgy tisztelem a szüleit,ők is engem. De mindig én harcoltam,hogy kirándulni is ketten menjünk,már párom fel se veti,hogy 4en, néha egy közös vacsi is elég szerintem. Hogyan ébresszem fel benne mégjobban a férfit? Mit tegyek,hogy mégjobb legyen? Aki oldott meg ilyen nem drasztikus helyzetet de még nagyobb "csendre vágyott a párjával" segítsen. (2naponta megkérdezi mi van velünk-azt hiszi életképtelenek vagyunk? Azt nem ellenőrizgeti,h mennyit mit főzök hálisten.)

2019. nov. 15. 18:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező velem vesztél össze. Neked mi nem világos még mindig a beszélgetés fofalmán??? Komolyan kérdezem.

Te szoktál emberek között lenni vagy a 4 fal között élsz? Ha előbbi akkor te is "beszámolsz minden lépesedről" amikor beszélgetsz pl. egy barátnőddel? Nem vilagos szerintem még senkinek miert eled meg tragedianak ha anyosjelolt mrgtudja milyen elmenyekkel gazdagodtatok a nyaralas alatt. Erre akartunk vslaszt kapni, de nem sikerult még mindig. Aztan aki kozli hogy menj orvoshoz az egy demens hulladek mi?

Rajtad nem lehet segíteni.

2019. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező 102sz. kommentjéből (első fele) nekem az jön le, hogy féltékeny anyucira. Ő akar lenni az első amit olyan görcsösen tesz, hogy a pasija nem mesélheti el mi volt vele aznap mert ez már azt is árulasnak veszi.

Vannak bajok a toronyban.

2019. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező nem társat, hanem egy bábot, egy tulajdont akar. Nulla empátiával rendelkezik.. Nem képes beleképzelni magát más helyzetbe, örökre egy sértett kamasz szintjén ragadt.
2019. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:
85%

A párodnak akkor lesz még nagyobb töke, ha a te gyerekes hisztijeidre és a zsarolásaidra is tud majd egy büdös nagy nemet mondani.

Nekem is van párom, ő egy különálló, egész ember. Akkor, annyit és azt beszél a szüleivel amit csak szeretne. Felnőtt ember, mint ahogyan én is, mégis minden nap beszélek a szüleimmel.

Egyébként, hogy ezzel mi a gond akkor fogod majd megérteni (és akkor fog fájni) ha lesz egy gyereked, aki felnőtt és még csak le sem fog szrni. Ha működik a karma akkor pedig ugyan olyan szipirtyó menyed lesz, mint amilyen te is vagy.

2019. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
29%
Én nagyjából értem a kérdezőt, csak hülyén fogalmazza meg, mi a gondja. Van, akinek az a szeretet jele, hogy napi kapcsolatot tart másokkal, van, akinek meg az, hogy több szabadságot ad a másik embernek, de tudatja vele, hogy bármikor számíthat rá. Én is igényelném, hogy egy kapcsolat elején tudjak a párommal úgy menni túrázni, moziba, hogy nem jön velünk a fél család, és az is érthető, hogy a kezdeti túlzott közelségre most túlzott távolságtartással reagál a lány, de majd kialakul az arany középút.
2019. dec. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 A kérdező kommentje:
Es valoban ez volt az amit akartam leirni mert igy erzek! Egyfajta ellenreakciot valtott ki belolem. Mindenhol vedekezek,bezarkozom ahol lehet kizarom. De sajnos a multbol..azt kell mondanom okkal.....
2019. dec. 11. 07:35
 97/109 anonim ***** válasza:
80%
Ne szépítsd! Mind látjuk, hogy valójában te vagy az, aki segítségre szorul.
2019. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy keress fel egy szakembert, szerintem jó tanács. Lehet, hogy ő tudna olyat mondnai, ami segíthet neked. Akár a pároddal ketten is mehetnétek, hogy segítsen a kommunikációban, hogy ne beszéljetek el egymás mellett.
2019. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező én nem tudom miért is tartod te magad többre, mikor egy egész moslékosdézsa ömlik ki a szádból. Kapjál már észhez. Kulturált ember úgyis tud vitázni, hogy olyan trágárságokat okád ide mint te (aminek a nagy részét már joggal ki is moderálták). Ami eszembe jut rólad az egy alpári kisebbségi, akinek elmentek otthonról.

Az, hogy keress szakembert (több okból is rád férne) meg nem mocskolódás, nincs benne semmi trágár. Ellenben a demens hulladékkal, meg a húzd el a rthadó beleiddel-el. Egész biztos nem vagy komplett.

2019. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 A kérdező kommentje:
Konyorgom...NEM tanacsot adott!!! Azonnal sertegetni kezdett es engem tamadott !! Beszologatott napi szinten irogatott sertegetett itt!! Nem adott tanacsot. Azonnal tamadt ram! Azonnal bantott engem. Bologassak h persze? Arra h kiirom a kerdest, majd idejon es ram TAMAD. Nem segiteni akart. Tamadt. Bocs de nem erdekel milyen melyre sullyedtem az irasommal nem beszelek tisztelettel azokrol akik "segitsegnyujtas" cimszo alatt tamadnak! Lasd most se irtam tragarul mert ti nem tamadtatok azonnal. Szoval segitseget kertem erre sertegetni kezdett. A baj vele van mert azonnal ROSSZ szandekkal kozelitett es irt. Egy csepp joindulat se volt benne.
2019. dec. 11. 14:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!