Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözés utáni tippek, hogy a...

Költözés utáni tippek, hogy a párom "még nagyobb tököt növesszen"? Szépen kialakult a magánéletünk, mit tudnék tenni, hogy ez még jobb lehessen?

Figyelt kérdés
24/N vagyok, párommal majdnem kamaszkorunk eleje óta járunk. Anyu kisfia volt kamaszként, ez olyan 19 éves kora után vett gyökeres változást,ill.mikor felismerte: barátnőt akar komoly kapcsolatra,és az nem az anyja lesz...Így szépen "tököt kezdett növeszteni"-nemet tud mondani és szokott is az anyjának(aki nem magányos van férje a párom apja.) Szeretném ha a helyzet még jobb lenne,aki tudott tenni áskálódás nélkül azért,hogy a párja még inkább elszakadjon az anyjától légyszi írjon. Nálam elég volt felvetni 1x,hogy nem folytatom ha mindenhova jönni akar az anyja és nem jött. Viszont kettőnket néha engem is ellenőriz vagyis úgy érzem,össze nem akarok veszni,a párom semmitmondó válaszokkal lerázza az anyját mégcsak nem is szóban hanem írásban. Amúgy tisztelem a szüleit,ők is engem. De mindig én harcoltam,hogy kirándulni is ketten menjünk,már párom fel se veti,hogy 4en, néha egy közös vacsi is elég szerintem. Hogyan ébresszem fel benne mégjobban a férfit? Mit tegyek,hogy mégjobb legyen? Aki oldott meg ilyen nem drasztikus helyzetet de még nagyobb "csendre vágyott a párjával" segítsen. (2naponta megkérdezi mi van velünk-azt hiszi életképtelenek vagyunk? Azt nem ellenőrizgeti,h mennyit mit főzök hálisten.)

2019. nov. 15. 18:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
90%

"Én csak azt akarom,még legyen keményebb a párom,..."


Te nem vagy normális, ezt már KÉT másik "titkos ügynök" kérdésednél megvilágítottuk neked, de mint minden elmebeteg, csak rágod a gittet és meggyőzhetetlen vagy.

Borítékolom, hogy hamarosan lapáton találod magad!

2019. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
94%
Szóval csak félsz valamitől, ami meg sem történt? Áruld már el, szerinted ez nem beteges? Vagy nem lehet nekik azt mondani, hogy nem? Egészséges kapcsolatot kell kialakítani, felállítani a határokat, nemet mondnai. Nem hazudozni úgy, hogy semmi értelme. Olyat a tinik csinálnak, nem külön elő, felnőtt emberek. Úristen! Meg annak a férfi ismerősödnek akkor rossz szülei voltak. Én van, hogy naponta is beszélek az anyósommal, mert szeretem. Apámat, anyámat nem, őket kerülöm is. Gondolom, fel tudod fogni a különbséget. 2 naponta egy mizun haldokolsz itt.
2019. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
93%
"még legyen keményebb " A méret sem elég, a keménység sem. Te asszonyság, mi lesz ennek a telhetetlenségnek a vége?
2019. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
100%

És hogy bizonyos kor felett az lenne a normális..nem naponta,kétnaponta mint a párom esetében


Minden korban az a normális, ha annyit beszélnek, amennyit ők akarnak.

2019. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
2019. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam ki.Végig se bírtam olvasni. Én tudok főzni és már főztem a családjainknak többször,mi hívtunk át rokonokat. Süteményt gyakran sütök.
2019. nov. 16. 17:40
 47/109 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, a 40-es hsz-edre reagálva (12 vagyok)

"azt akarom, hogy legyen keményebb"

Ne akard mert elromlik a viszony. Elromlik a fiú viszonya a szüleivel, aztán veled is, mikor a fiú észbe kap.


Ha még keményebb lesz a saját szüleivel:

a) minek utálná őket, ha normálisak????

b) ha összeugrasztod őket, még egy mérges anyósod is lesz, akkor pedig lesz majd téma ide írni. Mégpedig jogosan lesz mérges, ha annyit sem engedsz meg neki, hogy néha veletek lófráljanak, telefonáljanak. Na, miután ezek a b) pontban megtörténnek, jön a c) pont, amit fentebb már írtam

c) ott fog hagyni téged a fiú, mert egy szép napon nemcsak töke lesz , hanem el is fog gondolkozni a történteken: ott áll, haragban a szüleivel, és ő pontosan fogja tudni, hogy a te kedvedért pattintotta le a szüleit.


Amit tehetsz: szépen éldegéltek tovább, ekkora tökkel, mint amit elértél. A szülők maguktól is vissza fognak venni. De a szülők azért szeretik a fiukat is meg téged is, akit amúgy vagy tíz éve ismernek, és nem tudják, hogy ilyeneket gondolsz. Szóval téged is szeretnek, és a szülők szerintem most kicsit lazításképp is szeretnének néha a fiatalokkal (veletek ) lenni. Mostmár nem vagytok gyerekek,és ők is egészen másképp tudnak veletek megjelenni bármilyen helyen, nem két 16 évessel mennek el vacsorázni valahova, hanem két fiatal felnőttel, és ők erre büszkék.


További javaslatom: görgess lentebb, és olvass rettenetes anyósokról, akik szétizélik a kapcsolatokat, megjegyzéseket tesznek a kismama menyükre is, és társai. Aztán lásd be, hogy a te anyósod sokkal jobb, és valójában jobban jártál vele, mint rengeteg fiatal nő.(én is tudnék mesélni,nekem is jó lenne a te anyósod, elfogadnám).


Ha ez nem megy, akkor te is otthagyhatod a fiút. Mert így , ha egy normális anyós-apóson kattogsz, és generálod a feszültséget, garantáltan lőttek a békességnek, és mindannyiótok következő 10 éve tönkre lesz téve, és most borítékolom a válást 10 év múlva.

2019. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
85%
Nem mintha nem lenne mindegy az egész, 1-2 évet adok még ennek az egésznek, aztán egyikőtök rájön, hogy "Jézusom, 19 éves korom óta ugyanazzal az emberrel élek" aztán kerít másik párt. Ha kellően hülyék vagytok ezt egy házassággal meg egy gyerekkel még jól el lehet odázni.
2019. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 A kérdező kommentje:
Ismerunk sok part,akik 10-15-20 eve egyutt elnek.. es ismerunk sok olyat akik szetmentek. Ki igy ki ugy.. De ennek semmi koze ahhoz,hogy hogy novesszen meg nagyobb tokot a mar megnovesztetthez kepest.
2019. nov. 20. 10:44
 50/109 anonim ***** válasza:
65%
Veled szemben kell a nagyobb tök, nem az anyjával... Ne legyél házisárkány!
2019. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!