Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözés utáni tippek, hogy a...

Költözés utáni tippek, hogy a párom "még nagyobb tököt növesszen"? Szépen kialakult a magánéletünk, mit tudnék tenni, hogy ez még jobb lehessen?

Figyelt kérdés
24/N vagyok, párommal majdnem kamaszkorunk eleje óta járunk. Anyu kisfia volt kamaszként, ez olyan 19 éves kora után vett gyökeres változást,ill.mikor felismerte: barátnőt akar komoly kapcsolatra,és az nem az anyja lesz...Így szépen "tököt kezdett növeszteni"-nemet tud mondani és szokott is az anyjának(aki nem magányos van férje a párom apja.) Szeretném ha a helyzet még jobb lenne,aki tudott tenni áskálódás nélkül azért,hogy a párja még inkább elszakadjon az anyjától légyszi írjon. Nálam elég volt felvetni 1x,hogy nem folytatom ha mindenhova jönni akar az anyja és nem jött. Viszont kettőnket néha engem is ellenőriz vagyis úgy érzem,össze nem akarok veszni,a párom semmitmondó válaszokkal lerázza az anyját mégcsak nem is szóban hanem írásban. Amúgy tisztelem a szüleit,ők is engem. De mindig én harcoltam,hogy kirándulni is ketten menjünk,már párom fel se veti,hogy 4en, néha egy közös vacsi is elég szerintem. Hogyan ébresszem fel benne mégjobban a férfit? Mit tegyek,hogy mégjobb legyen? Aki oldott meg ilyen nem drasztikus helyzetet de még nagyobb "csendre vágyott a párjával" segítsen. (2naponta megkérdezi mi van velünk-azt hiszi életképtelenek vagyunk? Azt nem ellenőrizgeti,h mennyit mit főzök hálisten.)

2019. nov. 15. 18:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok anyós, 30 éves friss házas vagyok, szuper anyóssal. És nem értem, hogy hogy tudsz így viselkedni. Milyen változás útján? Kész van. Ez egy egészséges kaocsolat. Nem a totál elidegenítés. Mi bajod van neked? Milyen diszfunkcionális családból jöttél te? Itt nem szokott nagy egyetértés lenni, de vedd már észre, hogy mind azt mondjuk, hogy atmész sárkányba. Szerinted meddig fogja tűrni a pasid? Engedd el a múltat. Gyerek voltál, ő is, meg jó, hogy nem te mondtad meg, hogy ki merre van arccal előre. Mi bajod van igazából, amit szerencsétlen asszonyra vetítesz?
2019. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
93%
Csak pszichopata, önértékelési zavarokkal küzdő menytől óvjon a Jóisten mindenkit!
2019. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 A kérdező kommentje:
Amikor 14 voltam nyilván más volt gyerekek voltunk,eltelt 10 év..bennem akkor is nyomot hagyott ami a kapcsolatunk elején volt gyerekként. Csak a töknövesztési folyamatot akarom erősíteni,hogy lehessen hasonló se mint mikor kamaszok voltunk és úgy jártunk. Mert ilyen ritka van hogy általános után megtalálja az ember a párját és 24 éves korukban is együtt vannak.
2019. nov. 16. 12:47
 34/109 A kérdező kommentje:
*hogy Ne lehessen hasonló
2019. nov. 16. 12:48
 35/109 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus női probléma,csúnya-gonosz anyós.
2019. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
94%
De magad mondod, hogy nem is az van. Nem az van, mint akkor. Akkor mi? Nem úgy kezel már, mint egy taknyos kölyköt, de te úgy viselkedsz. Kérlek, fogalmazd neg, hogy mi a pontos bajod, mert amit eddig itt vergődsz, az alapján semmi! Az bánt, hogy 14 évesen 14 évesként voltatok kezelve? Oda ne rohanjak! Én azt látom, hogy a párod felnőtt, egészséges kapcsolata van az anyjával, te meg megmaradtál egy hisztis tini szintjén, hogy rád se lehet nézni, mert bepukkadsz a semmin. Nem tudom már hanyadszor kérdezem! Mi a baj?
2019. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
93%

Te négy naponta beszélnél a felnőtt gyerekeddel? Nincs gyereked és te magad is gyerek vagy még, fogalmad sincs róla, hogy hogyan is cselekednél.

31 éves anyuka vagyok, egy fiúnk született. A szüleimmel naponta - két naponta beszélek. És ez akkoris így volt mikor még nem volt unoka. Ez nem feltétlen órákat jelent, néha 2 perc az egész. Mindenki jól van és megyünk tovább. A szüleim örökre a szüleim maradnak, akkor is ha már saját családom van. A szüleim is nagyjából naponta beszéltek a nagyszüleimmel, amíg éltek. Ettől még minden férfi tökös a családban.


Mit szeretnél? Azt hogy csak satoros ünnepekkor találkozzatok? És max két heti egy telefon? Meg tudod te fogalmazni hogy mit is akarsz pontosan? Mert azt látom hogy egy sértett kamasz vagy, aki nem bírja feldolgozni, hogy kamasz korában kamaszként kezelték...

2019. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok. Negyvenes nő vagyok, nem vagyok anyós.

Végigolvastam. A múlt, amin rágódsz, tizenéves korotokban volt. Tizenéves korban Minden normális anya tudni akarja, hova megy a gyereke szórakozni, stb. (és kivel) akkor ez még nem mindegy.

"Anyu kisfia volt kamaszként, ez olyan 19 éves kora után vett gyökeres változást" Ez egészséges. 15 évesen még ne akarjon a srác nősülni és különköltözni. Ez lenne a normális, bár ma a kamaszok hamarabb érnek, mármint nem különköltözés, hanem minden egyéb tekintetben, az önállóságot, ezt az 'övé a világ" érzést is beleértve. De könyörgöm, kamaszkorban ez még normális! Harminc-negyven éves korban nem normális anyu szoknyája alatt élni, és itt a gyiken a hasonló témájú kérdések ilyen, felnőtt férfiakról szólnak, meg az őket nem elengedő anyuciról.

De ha jól értem, ti 14 vagy hasonlóan fiatal kamaszkorban jöttetek össze, és most 24 évesen együtt éltek, külön a szülőktől, akiknél sikerült pár éve elérni, hogy nem követnek már titeket, gondolom rájöttek,hogy felnőttetek.

Ismétlem: a 14- 16, de még a 18 éves gyerekemről is tudni akarom, hogy éjjel milyen irányba indult el bulizni, mikor várható haza, és körülbelül kivel van. A 14 évesről aztán főleg.


Mi a gond?

2019. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és aki még majd ír! A gond,hogy nagyon tudni akarja az anyja de apja is,hogy mi ketten merre mit csináltunk gyakran kérdezik,tőlem inkább személyesen és mindig azt mondjuk nem volt semmi extra köszi megvagyunk. Én örülök,hogy vannak akiket érdeklek én is,de félek amikor hol jártatok miért nem mondtátok mentünk volna mi is apátokkal?!? (Párom apjàra értve).Egy egy közös evés,beszélgetés jó és én is igénylem! Én csak azt akarom,még legyen keményebb a párom,nem rideg nem bunkó velük.
2019. nov. 16. 16:02
 40/109 A kérdező kommentje:
Hallottam több emberről,hogy max heti 1szer beszél az anyjával(férfi). És hogy bizonyos kor felett az lenne a normális..nem naponta,kétnaponta mint a párom esetében. Aki információtartalom nélküli válaszokat mondd nekik.
2019. nov. 16. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!