Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözés utáni tippek, hogy a...

Költözés utáni tippek, hogy a párom "még nagyobb tököt növesszen"? Szépen kialakult a magánéletünk, mit tudnék tenni, hogy ez még jobb lehessen?

Figyelt kérdés
24/N vagyok, párommal majdnem kamaszkorunk eleje óta járunk. Anyu kisfia volt kamaszként, ez olyan 19 éves kora után vett gyökeres változást,ill.mikor felismerte: barátnőt akar komoly kapcsolatra,és az nem az anyja lesz...Így szépen "tököt kezdett növeszteni"-nemet tud mondani és szokott is az anyjának(aki nem magányos van férje a párom apja.) Szeretném ha a helyzet még jobb lenne,aki tudott tenni áskálódás nélkül azért,hogy a párja még inkább elszakadjon az anyjától légyszi írjon. Nálam elég volt felvetni 1x,hogy nem folytatom ha mindenhova jönni akar az anyja és nem jött. Viszont kettőnket néha engem is ellenőriz vagyis úgy érzem,össze nem akarok veszni,a párom semmitmondó válaszokkal lerázza az anyját mégcsak nem is szóban hanem írásban. Amúgy tisztelem a szüleit,ők is engem. De mindig én harcoltam,hogy kirándulni is ketten menjünk,már párom fel se veti,hogy 4en, néha egy közös vacsi is elég szerintem. Hogyan ébresszem fel benne mégjobban a férfit? Mit tegyek,hogy mégjobb legyen? Aki oldott meg ilyen nem drasztikus helyzetet de még nagyobb "csendre vágyott a párjával" segítsen. (2naponta megkérdezi mi van velünk-azt hiszi életképtelenek vagyunk? Azt nem ellenőrizgeti,h mennyit mit főzök hálisten.)

2019. nov. 15. 18:47
 51/109 A kérdező kommentje:
:(
2019. nov. 20. 12:41
 52/109 anonim ***** válasza:
77%

Na ez az!

Legnehezebb magunkat megrendszabályozni.

Reméljük, kérdező, hogy neked sikerülni fog.

2019. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
39%

Bocsi, nem olvastam végig az összes hsz-t, mert rengeteg van.

Én csak annyit mondok tapasztalatból, várj türelemmel. Az elszakadás beletelik egy kis időbe. Eddig egymás életének részei voltak, most meg hirtelen nem. Kb 1 év és lecseng a dolog.

2019. nov. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
16%

Nem olvastam a kommenteket..

De szoval mit jelent az hogy költözes utan? Anyosekkal eltek vagy külön?


Az nekem sem jönne be ha anyos lenne a parom mellett a 2. hàzastarsam az biztos.

2019. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 A kérdező kommentje:
Nem tudom megszamolni hanyszor fogalmaztam bele,sot ki is emeltem,h pontosan mikor koltoztunk ossze csak mi ketten. Iden juniusban. Csak ketten mi. Tehat hogy elnek anyosekkal? Meg azt is felajanlottak de nincs azaz isten...akarmilyen kedvesek is az kb torveny: nem elunk anyosekkal.
2019. nov. 21. 11:25
 56/109 anonim ***** válasza:
91%

Törvény? Neked valami fóbiád van?

Képzeld az én férjem jelenleg anyósával, vagyis az anyámmal él együtt. Ugyanis a házunk felújítása miatt ideiglenesen átköltöztünk és még gyerekünk is van. És ha ne adj isten a szüleim, vagy az ő szülei később segítségre szorulnak akkor jó eséllyel ismét együtt fogunk lakni, mert magunkhoz költöztetjük ha az egészségük úgy kívánja.

Te meg azon drámázol hogy naponta egyszer megkérdezi mizu? Érted te mit jelent normális esetben a "család"?

2019. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:
A Ti esetetek is teljesen mas! Hiszen irtad,h ideiglenes. Az osszekoltozes elott en is voltam ott paromeknal,de mondtak erezzem otthon magam,valahogy sosem ment 1x nem tudtam ott elaludni pedig mondtak a szulei hogy aludjak ott nyugodtan. Valahogy nem tudtam sosem elaludni ott. Pedig nem tortek rank meg nem fekudtek be kozenk :D nem ugy torveny. Csak pl ami esetunkben van egy egymast tisztelo rendes csaladi viszony de szerintem ennek az a titka,hogy nem elek se en az o szuleivel se a parom az en szuleimmel. Igen idos korban nem konnyu kerdes ez..mert otthonba sose tennem az edesanyam en sem de a kulon haztartast meg kell oldani. :) Azt hogy ha naponta kap 1 sor olyan sms valaszt anyos amibe semmi info sincs mivel nem osztjuk meg,nem tudom miert jo.. a "semmi" valasz de azt szokta kapni.
2019. nov. 21. 13:03
 58/109 A kérdező kommentje:
+nem tolem hanem ugye a fiatol.
2019. nov. 21. 13:04
 59/109 anonim ***** válasza:
87%

Áruld már el kérdező, neked nem mindegy hogy hány naponta beszél telefonon a családjával? Neked mitől lesz kevesebb, ha felveszi akár naponta azt a kva teleont és pár percet csevegnek? Irtó gáz, hogy pár percet elsajnálsz, amit nem veled tölt el, ez már tényleg beteges. Nem tudom milyen családból jössz, de valami gond lehetett nálatok, ha ennyire kiborít egy teljesen átlagos alap rendes családi kötelék.

Szerencsétlen párodat szívből sajnálom, és remélem mihamarabb rájön hogy a csaja kattant, aki módszeresen el akarja szakítani a szüleitől, akikkel ő jó viszonyt ápol, vagy megszabni hogy pontosan hány naponta hány percet beszélgethet velük. Nem vagy komplett.

2019. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
88%

Jesszus. Olyan nő gyerekének tűnsz, aki vagy a testvérei miatt vagy csak úgy alapból nem kapott elég figyelmet és szeretetet, ezért lehető leghamarabb függetlenedni akart.

Mindent támadásnak veszel, pedig egy normális anya ha akarod, ha nem rájön idővel, hogy hiába látta élete értelmét az egyetlen kis fia nevelésében, már vége van. Az anyja kell lássa, hogy jó munkát végzett, hogy talpon tud állni az a fiú. Nem mellesleg, ha tényleg bensőséges volt a viszony akkor olyan mintha egy baràtjától akarnád elszakítani. Neked milyen a kapcsolatod anyáddal ill. a a családoddal?

2019. nov. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!