Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözés utáni tippek, hogy a...

Költözés utáni tippek, hogy a párom "még nagyobb tököt növesszen"? Szépen kialakult a magánéletünk, mit tudnék tenni, hogy ez még jobb lehessen?

Figyelt kérdés
24/N vagyok, párommal majdnem kamaszkorunk eleje óta járunk. Anyu kisfia volt kamaszként, ez olyan 19 éves kora után vett gyökeres változást,ill.mikor felismerte: barátnőt akar komoly kapcsolatra,és az nem az anyja lesz...Így szépen "tököt kezdett növeszteni"-nemet tud mondani és szokott is az anyjának(aki nem magányos van férje a párom apja.) Szeretném ha a helyzet még jobb lenne,aki tudott tenni áskálódás nélkül azért,hogy a párja még inkább elszakadjon az anyjától légyszi írjon. Nálam elég volt felvetni 1x,hogy nem folytatom ha mindenhova jönni akar az anyja és nem jött. Viszont kettőnket néha engem is ellenőriz vagyis úgy érzem,össze nem akarok veszni,a párom semmitmondó válaszokkal lerázza az anyját mégcsak nem is szóban hanem írásban. Amúgy tisztelem a szüleit,ők is engem. De mindig én harcoltam,hogy kirándulni is ketten menjünk,már párom fel se veti,hogy 4en, néha egy közös vacsi is elég szerintem. Hogyan ébresszem fel benne mégjobban a férfit? Mit tegyek,hogy mégjobb legyen? Aki oldott meg ilyen nem drasztikus helyzetet de még nagyobb "csendre vágyott a párjával" segítsen. (2naponta megkérdezi mi van velünk-azt hiszi életképtelenek vagyunk? Azt nem ellenőrizgeti,h mennyit mit főzök hálisten.)

2019. nov. 15. 18:47
 71/109 anonim ***** válasza:
100%
Ti dolgotok.
2019. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:
100%
Jól van veregesd meg a vállad!
2019. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer hasonló kérdést láttam már itt :) Csak ott a leányka phi-béta elit lányt játszott, de mindegy is.


De mivel folyamatosan kiemeled ezt a kérdést nem bírtam ki, hogy ne válaszoljak.


Először is, neked kell tudni milyen az ő töke.


Mi honnan tudnánk?


Tippeket csak attól várhatsz akivel már próbálta, de mivel nem volt előtted exe, ahogy olvastam, így egy ismeretlentől, akinek semmi köze a szexuális életetekhez mégis mit vársz?


Talán kérdezd meg tőle, hogy hogy tud "nagyobb tököt" növeszteni, ha nem vagy megelégedve vele, bár ilyen kérdésnél én elgondolkoznék mennyire fogad el az, aki miatt a szüleimet is leráztam. Pedig valahogy úgy érzem azok a szülők tök jó fejek lehetnek.


Amúgy meg felnőtt emberek is napi szinten tartják a szülőkkel a kapcsolatukat, mi ebben a nagy szám?


Ja és nekem volt olyan barátom, aki csak barát volt és nem társ, de gyakran túráztunk a szüleivel és az öccsével, és nekem eszembe se jutott ilyet mondani neki, hogy vagy a szülők vagy a barátságunknak annyi, mert elfogadtam őt úgy, ahogy van. Az már más kérdés, hogy azóta mindenki ment a maga útján egymástól távol.


Nem hogy a szüleitől vonod meg, hogy láthassák a fiukat, de még nagy tököt is akarsz neki.


Nem tudom de ez enyhén szólva birtokló viselkedés, és egyáltalán nem fogadod el, hogy a párod esetlegesen lassabb léptekkel szeret előre menni, és esetlegesen introvertáltként rákényszerítetted a te elképzelésed,vagy alkalmazkodik hozzád, mert ő jobban szeret téged, mint te őt, mert ahogy írsz róla, nekem ez jön le,hogy milyen számodra egy jó kapcsolat, de ebbe az a gond, hogy csak te vagy benne, a te ideáljaid,a te elképzelt képeid, de hogy valójában mit szeretne a barát, vagy valójában milyen nekem úgy jön le, hogy ezt itt nem is olvastuk.

2019. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jeleznék, hogy a barátom szülei és öccse nagyon jó fejek voltak, és velük is ha úgy voltam náluk napi szinten beszéltünk. Előző voltam.
2019. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. dec. 7. 13:27
 76/109 anonim ***** válasza:
88%
Ja és a legyen flegma nagy tökű csávó, aki tud bármikor nemet mondani, bárkinek parancsszóra,ha te kéred ebben nem tudunk neked segíteni, mert mindenkinek magának kell tudnia, mit érez úgy, hogy nem, ebbe csak az a ciki ha az egyik ember segíteni akar neki, és te félreértelmezed, és ráparancsolsz, hogy mondjon nemet, de amúgy a helyedbe óvatos lennék ezzel, mert ma anyucinak mond nemet, x holnappal később meg neked, hiszen meglett tanítva a nem parancsszóra. A barátkád nem kutya, tök mindegy hogy az a nagy tök szexuális tartalmú vagy flegma macsó mindenkinek nemet tudok mondani viselkedés, de az exétől kellett volna ezt kérdezned, ha lett volna exe előtted. De egyébként tényes való, hogy a nagy tökű csávók még az asszonynak is be tudnak szólni. Még jó, hogy nem azt kérdezed, hogy tud három nagy tököt növeszteni, egy nem a barátoknak, egy nem a szülőknek egy nem saját magának. Ebbe mi a jó? Szép kis manipuláció. Gratulálok! Ha nem magától akarja, akkor semmi értelme a nemnek, se az igennek. 73-as és 74-es voltam, és csak véleményt mondtam, de tippet "nem" fogok.
2019. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
73%

Elolvastam mindent. Konklúzió a szülők nem rosszak. Hiszen mikor szóba került, hogy azt kell lerázni aki megtépi a menyét. Ott egyből írtad megrökönyödtél, hogy nálatok ilyenről szó sincs és mikor náluk voltál, családtagként voltál ugyanúgy kezelve csak te nem tudtad elfogadni őket mert nem érezted jól magad náluk. Írtad nem tudtál ott elaludni.


Tudod ennél a meny tépésnél nekem egy nagyon kedves családtag személyes tanári tapasztalata alapján írhatom, hogy van rosszabb is hidd el.


Kiderült hogy a diákja a barátnőjének az anyával jött össze miközben a barátnő kórházban volt terhesen. És mindez úgy derült ki, hogy a másik fia miatt kellett családlátogatásra mennie mert az osztályba a srác szerelmes levelet írt egy másik fiúnak.


A barátnő már külön élt mikor megszülte a gyerekét a pasija meg az anyjával.


Tudod mi a durva én már rájöttem hogy a szülők tulajdonképpen szeretnek titeket, vágynak egy egészséges fia, barátnő cimbizésre de a fiuk és te is gyakorlatilag direkt kamuztok nekik és játszmáztok lsd nem tudják és nem is fogják tudni miért maradunk otthon szenteste.


Hidd el anyuka és apuka sem hülye nem az a lényeg hogy mit nem tudnak hanem tudják, hogy ti phi béta titkos kóddal működtök és kizárjátok az életetekből őket. Még ha azt hiszitek is hogy nem látják. Egy jó anya a gyereke minden rezdülését érzékeli. Tök mindegy mit mond neki el vagy mit nem mond el neki, ő lehet azt is érzi, amit nem akartok az orrára kötni. Te szeretnéd ha a gyereked így viselkedne veled? Nyilván tudjuk te 4 naponta keresnéd aztán akkor fogsz koppani ha az a gyerek naponta fog hívni és beszámol neked olyanokról is mint amiket gyakorlatilag a pároddal titkoltok 😃 és teszem azt kis tökü egészséges fiad lesz aki nyilván az idegességbe fog kergetni a kedvességével és a nyílt őszinteségével, akkor majd jusson eszedbe a párod aki tippem szerint szégyenlősség miatt nem tud megnyílni a szüleinek és jusson eszedbe a szülei is akik mindent megadtak nem csak neki de neked is, hogy a látszat illuzióidat ő előttük mutasd. Valószínűleg bizonyosan szomorúan látják a játszmátokat arról nem is beszélve ha a fiu is mindent megkapott és jól nevelték ennek ellenére alapvető dolgokat is titkol vagy csak később mond el. Kiváncsi vagyok hogyha van testvére vele hogy viselkedik. Mindegy azért még egyet ne felejts el a szülei nevelték fel és szegények ha ezt valószínűleg olvasnák, azt mondanák, hogy dehogy akarok én nyomulni és bár fáj nekik ez után a minél távolabb gondolata is megfogalmazódna bennük. Bár jó lehetőség lenne hogy a fiacskájukkal ezután a gondolat után tisztázzák hogy valójában őszintén mit szeretne a fiú "nagy" tököt vagy egy békés boldog NAGY családot amibe ugyanúgy a szülei is beletartoznak. A szülő felneveli a gyereket valakinek aki majd az igaz társa lesz, de itt elgondolkodtató, hogy ez mi ez.

2019. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 A kérdező kommentje:
Kérlekáruld már el,mi az a "phi béta titkos kód" ?? Meg te "phi béta"vagy ez mit jelent? ??
2019. dec. 7. 16:55
 79/109 anonim ***** válasza:
100%
Amerikaiaknál az elit főiskolás lányok diák egyesületei ahol titkos kódokkal kommunikáltak egymással gyakran, bár van több ilyen egylet aminek a létjogosultsága ma már megszűnt mert durva dolgok is voltak. A kiközösítés szinte mindegyiknél jellemző volt.
2019. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 A kérdező kommentje:
Es mi ennyire durvanak tununk? Csak szimplan nem arul el dolgokat a szuleinek? Tesojanak se. Mindenre semmi a valasza kb. De az erdekli hogy vannak csak nem beszel magarol es rolam se semmit. De tenyleg semmit csak hogy minden ok velunk.
2019. dec. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!