Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túlzottan segítőkész anyós,...

Túlzottan segítőkész anyós, sértődés nélkül mit tegyünk? Az ember örül, de egy szint után sok. Neked (nő vagy te is) milyen az anyósod?

Figyelt kérdés

Akàrmiről van szó szólni,adni akarja vinni hozni bármit. Nem várt érte csak nagyon néha segítséget pl pakolni. Engem kikészít a helyzet de mindenki körülöttem 2 kezét összetenné ha a helyzetemben lehetne. Milyen valóban rossz anyósok vannak? Kinek van rossz anyósa? Hogy végre tisztánlátva értékeljem a helyzetem. Nem örülni jövök ide,hogy másnak rossz de akkor tudok különbsêget tenni.A heti odajárkálást már kiküszöbölte párom,nem vagyok rákényszerítve a romantikus nyaralások helyetti családi nagy nyaralásokra. Valamit folyton hozni akar. Unoka nincs,belföldön nem is lesz. Nem is akarom megbántani mert jószándékú,de nekem a helyzet ijesztő. Tudom párom dolga: o 10ből 8dologra nemet mondd az anyukájának. A maradék valóban értelmes dolog nem is bukok ki rajta.

Nem szeretem ha a sggem is knyaljak körülbelül ez lenne ha kihasználnám..de nekem kell az "én végeztem el a saját feladatom" érzés.



2019. dec. 9. 13:37
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Csak leendő anyós. Ugyanolyan ragadós pióca mint a tiéd. Minden lomot összegyűjt, egy élhetetlen szemétdomb - az amúgy jó környéken, jó elrendezésű - lakásuk. Mikor párommal lomtalanítottuk a szobáját, ez képes volt guberálni a kidobásra ítélt kacatok közt. Olyan létfontosságú dolgokat mentett ki, mint egy 6. osztályosoknak szóló, fizikaversenyre felkészítő könyv (a párom 31 éves).

Folyamatban van a lakásvásárlásunk, már a szerződéskötésnél tartunk, ősszel megkezdjük végre a közös életünket. Ő már megvette a festéket a lakásba, ami jogilag nem a miénk. Meg vett a wc-be egy LED lámpát. Ja, és már listája van arról, mennyi mindent kell NEKI vennie a mi lakásunkba.

Gyűlölöm tiszta szívemből.

2020. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!