Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a bunkó paraszt?

Én vagyok a bunkó paraszt?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a párommal, hogy idén elmegyunk nyaralni a tengerhez. Tavasszal lesz az esküvőnk. Felhozta, hogy az anyja még nem volt a tengernel és milyen jó lenne ha elvinnénk. Na most hárman nyaralni nem az igazi erre mondja, hogy elvisszuk az anyja barátnőjét is. Egyből mondtam, hogy azzal a nővel én biztos nem megyek (hozzá kell tennem, hogy nagyon nem csípem a barátnőjét).

Azt mondta, hogy ha tetszik ha nem elvisszuk és ha nem tetszik otthon maradok.

Őszintén szólva elgondolkodtam az egész kapcsolaton.

Én vagyok tényleg a nem megértő?


2020. jan. 4. 10:22
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
76%
Jézus gyere le!
2020. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj,mert a következő nyaraláson már egy szobában akar majd vele meg veled aludni! :D persze azzal a kifogással,hogy úgy olcsóbb :)
2020. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a kérdező férfi.
2020. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
95%
Te meg vigyed apádat meg az egyik haverját! Majd egy következő nyaralásra. Majd megtudja milyen szuper így nyaralni.
2020. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

Én azt mondtam, hogy csináljuk úgy, hogy elmegyunk ketten, utána ha belefer vagy jövőre elmegyunk egy családi nyaralásra ahova jöhet az anyja, az enyém is illetve a párom húga és családja. Szerintem ez egy korrekt kompromisszum. Mert nem az anyja ellen vagyok hanem a négyes barátnős nyaralás ellen cssk.

Én vagyok a nő. De ennek ellenére is én vagyok a NEM MEGÉRTŐ mert az anyja a barátnőjével érezné jól magát. Én mondtam és kitartok az mellett, hogy vagy családi nyaralás a barátnő nélkül vagy én maradok itthon de mire vissza jön én már nem leszek itt. Ha tőle kaptam ultimátumot akkor tőlem is kap, megha ez a kapcsolatunkba is kerül sem érdekel már.

2020. jan. 4. 13:14
 26/55 anonim ***** válasza:
11%

Azt még próbáld meg megbeszélni a pároddal, hátha belemegy, hogy a tegyük fel 7 napos nyaralásból csak 2-t lesztek az anyjáékkal, a többi 5 nap csak a tiétek.

Külön hotelbe foglaljátok a szállást magatoknak, és egy másikba az anyjáéknak, így nem fogtok összefutni velük azokon a napokon, amit csak kettesben töltenétek.

2020. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
96%
Akkor miért nem megy az anyja a barátnőjével? Ti meg kettesben. Aztán lehet közös családi nyaralás is.
2020. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben nem ultimátumot adnék, hanem bőröndöt: lehet csomagolni, most! Ezek után se esküvő, se semmilyen közös dolog, éljen az anyjával. Tapasztalatból mondom: ennek a kapcsolatnak nincs jövője, te csak szenvednél benne. Örülj, hogy még nem volt esküvő, lépj minél hamarabb.
2020. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Mert kettő nénike elveszik a nagyvilágban azért 🙄😀 Igazából most már úgy vagyok vele, hogy ilyen ultimátum után már az sem érdekel ha hárman mennek és ez az egész cirkusz a kapcsolat rovására is megy.

Igaza van mindenkinek aki azt írja h ez csak rosszabb lesz, és meg is mondta neki, hogy ezt nem nyelem le ha tetszik ha nem.

2020. jan. 4. 13:32
 30/55 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd el.

Aki a nászútjára az anyját meg az annak a barátnőjét elvinné,közben a feleségét otthonhagyná az minden csak nem igazi férj.

2020. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!