Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a bunkó paraszt?

Én vagyok a bunkó paraszt?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a párommal, hogy idén elmegyunk nyaralni a tengerhez. Tavasszal lesz az esküvőnk. Felhozta, hogy az anyja még nem volt a tengernel és milyen jó lenne ha elvinnénk. Na most hárman nyaralni nem az igazi erre mondja, hogy elvisszuk az anyja barátnőjét is. Egyből mondtam, hogy azzal a nővel én biztos nem megyek (hozzá kell tennem, hogy nagyon nem csípem a barátnőjét).

Azt mondta, hogy ha tetszik ha nem elvisszuk és ha nem tetszik otthon maradok.

Őszintén szólva elgondolkodtam az egész kapcsolaton.

Én vagyok tényleg a nem megértő?


2020. jan. 4. 10:22
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
69%
Menekülj amíg nem késő. A húga mit mondott neki konkrétan? Azóta beszéltetek erről?
2020. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
85%
Húú, sok mindent olvastam már anyós topikban, de még ilyet nem. Atyaég, te is összejöttél anyuci pici fiával! Na az ilyentől amilyen gyorsan csak menekülj! Sose leszel boldog az ilyennel. Nemcsak a párod hozzáállása gáz, hanem az anyjáé. Egy normális anyának eszébe sem jutna, hogy zavarjon, hogy közösen menjen nyaralni a fiával meg menyével, ráadásul esküvő után. Szerintem tudod mit kell tenned.
2020. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, nem olvastam végig a válaszokat, de megmondhatnád a hapsidnak, hogy menjetek ti ketten, meg anyuci a barinőjével ketten külön nyaralni a tengerhez. Lehetőleg két különböző időpontban, hogy még véletlenül se fussatok össze a tengerparton.

Komolyan kérdező, ez a kapcsolat kuka.

2020. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
69%
Végül útjára engedted a szerencsecsomagot? Anyuka meg visszafoghatná magát, remélem kiosztottad, mégis mit képzel, hogy a nászutatokra el akar menni? Még ha lenne egy gyereketek, akire még kell felügyelni és elmenne "bébicsősznek", de így... Ne házasodj össze ezzel a nyámnyilával, ha lehet!!!
2020. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Kérdező? Mi lett Veled?
2020. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!