Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a bunkó paraszt?

Én vagyok a bunkó paraszt?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a párommal, hogy idén elmegyunk nyaralni a tengerhez. Tavasszal lesz az esküvőnk. Felhozta, hogy az anyja még nem volt a tengernel és milyen jó lenne ha elvinnénk. Na most hárman nyaralni nem az igazi erre mondja, hogy elvisszuk az anyja barátnőjét is. Egyből mondtam, hogy azzal a nővel én biztos nem megyek (hozzá kell tennem, hogy nagyon nem csípem a barátnőjét).

Azt mondta, hogy ha tetszik ha nem elvisszuk és ha nem tetszik otthon maradok.

Őszintén szólva elgondolkodtam az egész kapcsolaton.

Én vagyok tényleg a nem megértő?


2020. jan. 4. 10:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
93%
Ez lesokkolt! Azonnal tiplizz es adj eselyt magadnak a boldogsagra!
2020. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd ott a bánatba. Esküvő lefújva. Nyaraljon anyukával + annak barátnőjével.

Menekülj, találsz ettől ezerszer jobbat is.

2020. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 Joll ***** válasza:
85%

Amikor ezt a kérdést elolvastam...

Anno az ÉN ötletem volt, hogy vigyük magunkkal az anyóst és az új párját a szabadságunkra, pont, mert nem látta sose a tengert és mindig ezen nyafogott. (Azért hozzáteszem, nem a nászutunk volt, hanem a ki tudja hányadik nyaralás. Ráadásul egy olyan helyen, ahol már voltunk, gondoltam bevállalom velük.)

SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN ilyet többet nem tennék, a legroszabb ötlet volt, odáig fajult a dolog, hogy majdnem elváltunk!

NE menj szabadságra az anyóssal!

2020. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszoka.. Se nyaralás, se esküvő nem lesz. Hát most ez van.
2020. jan. 4. 23:26
 45/55 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy olyannyira lesokkolt ez plusz az ultimátum, hogy ezen egyelőre nem tudok tullépni.
2020. jan. 4. 23:28
 46/55 anonim ***** válasza:
50%
Mondd meg neki, hogy ha ennyire zavarja, hogy az anyja nem volt még a tengernél, fizesse ki neki és a barátnőjének a nyaralást, ti pedig menjetek el külön.
2020. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy csak humornak szánta, csak komoly képpel adta elő, hiszen az is a vicc része.
2020. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező.

Tudom, hogy most mennyire rossz lehet, de csak egyet tudok mondani: előre nézz. Sajna ezt a kapcsolatot leírhatod, de ne ess abba a hibába (mint én is), hogy hátha megváltozik, hátha jobb lesz. Nem lesz. Csak rosszabb. Én tűrtem és vártam amíg bírtam, de amikor elszakadt a cérna, eljöttem, gyakorlatilag személyes iratok, pár ruha.. és még a várost is elhagytam. Mondom ezt a másik végről, tehát a volt páros ffi tagjaként, illetve nálunk nem az anyós volt a bibi, hanem a párom. De ez van. Azóta nyugodtabb vagyok, előre nézek, s nem érdekel a múlt.

2020. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 Joll ***** válasza:
94%
Kedves Kérdező, elolvastam figyelmesen azt a válaszod, ahol előadtál neki egy kompromisszumot. Teljesen korrekt volt, amit mondtál, látszik, hogy rendes természetű vagy és hogy felnőttként gondolkozol. Ezek után sajnálatos, hogy ő nem volt partner a megoldásban. Fel a fejjel, jön egy jobb!
2020. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
95%

Érzelmi zsarolás áldozata vagy

Ha azt mondanád neki h nem mész el zsarolna h utálod az anyját

és őt sem szereted meg az esküvő is felesleges igy

Szoval ha nem mész el ő fogja lefújni,vagy elmész de onnantol tudni fogja hat rád ez a fajta manipuláció.

Biztos szakitanák vele a helyedbe

Normális kapcsolatban nincs helye a manipulációnak sem érzelmi zsarolásnak

És ez idővel sokkal rosszabb lesz főleg ha az anyja megsasolja mennyire könnyü téged irányitani.Onnantol fogva dróton fog rángatni titeket

Tönkreteheted az életed.Gondolkodj el ezen

2020. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!