Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegyek ra, vagy szalljak vitaba?

Tegyek ra, vagy szalljak vitaba?

Figyelt kérdés
Baratom edesanyja rendes de mindenre tanacsa van hogy a sajat otthonunkban mit hogy csinaljunk pedig nincs itt mi szoktunk menni hozzank nem jonnek nagyon vendegek. Baratom harit mindenre azt mondja rendben anya, utana pont az ellenkezojet teszi. Azt mondja aha persze majd nevetve mondja nekem hogy ne izgulj mar sose azt csinalom amit ker. De ha vitaba szallunk vele eroskodik martirkodik emiatt parom elengedi a fule mellett az osszes tanacsat. En tobbszor jeleztem hogy nem kell tanacs de a szulei csak kibuktak ram. Amiota nem jegyzem meg csak lesz@rom es elem az eletem nincs ez. De folyamatosan haritunk.

2020. jan. 10. 08:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
35%

Valaki ha utazik illik szólni a szülõknek,hogy minden rendben van.Akár kocsival vagy repülõvel utazik az illetõ.

Nekem annyi kérdésem lenne, hogy a b

2020. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
49%

bocsi.:


Tehát annyi kérdésem lenne,hogy a barátod magától hárit vagy te is rá segited?

2020. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Tartosan egyutt vagyunk. Az elejen annyit vettem eszre hogy a csaladi osszeroffeneseken vagy ha csak elkisertem (meg koltozes elott atjartam meg hivtak is hallottam rovid parbeszedeket) hogy a baratom mindent egy a szulei altal konnyen emesztheto formaban es lenyeges infokat kihagyva kozolt. Egyutt atelt helyzeteinkbol ha valami ram nezve sem serto beszedtema volt. Aztan amikor felnottunk hecceltuk egymast ezzel es egyikunk se hivja fel az oseit ezert. Viszont hivja ha csak erdeklodik hogy vannak.. Kulon szolt nekem hogy ezt nem talaljuk nekik minek..ok se talalnak ki nekunk maximum 1 ebedet de maganeletet nem.
2020. jan. 10. 11:45
 24/41 anonim ***** válasza:
72%

"Inkabb biznal a felnott gyermekeidben."


Bennük bízom, de annyi idióta szaladgál az utakon, az kevés, hogy ők megbízhatóak. Ez nem a bizalomról szól. Két éve volt egy balesetük, nem ők voltak a hibásak, egy 80 éves sofőr nem adta meg nekik az elsőbbséget, az árokban kötöttek ki, az autó totálkáros lett. Isteni szerencse volt, hogy ők egy karcolás nélkül megúszták. Ilyen előzmények után nem csoda, ha az ember aggódik és szeretné tudni, hogy nem érte őket baj. De mint mondtam, nem kell megkérnem őket rá, maguktól is megteszik. De hiába magyarázzuk neked, úgysem érted.

2020. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
71%

#17-re, kérdező: Nem a felnőtt gyerekemben nem bízok, mert őt ismerem. Hanem mondjuk az utakon közlekedő többi idiótában nem bízom, aki kicsit is nyitott szemmel közlekedik, az látja, hogy mennyi vadbarom jár az utakon. Na, bennük nem bízom. Kicsit sem. Ezért eléggé megnyugtat, ha tudom, hogy épségben megérkezett valahová.

Mondjuk normális családban ez nem is kérdés, alapból ezt látták, tanulták tőlünk kicsi koruk óta. Pocsék kapcsolatom van anyámmal, de pl. ha náluk vagyunk és hazajövünk, mindig felhívom, hogy megérkeztünk. Mikor Olaszországba mentünk nyaralni, alap volt, hogy felhívtam onnan is, minden OK. És nem tini meg huszonéves kis liba vagyok már, hanem középkorú 3 gyerekes családanya, felnőtt gyerekekkel.

Az állsz mint a bamba borjú és "megmondom neki, hogy elegem van" típusú reakció között még elég sok árnyalat van ám! Az utóbbin nem csodálom, hogy megsértődik, elég bunkó beszólás.

(a sztori amúgy gyanúsan ismerős, meg a fogalmazás stílusa is, kicsit kamuszaga van).

2020. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok anyós (26 éves vagyok) de van egy undorító stílusod!

"ne szolj bele, a fiad nagyfiu nem kell pelenkaznod."

"Es ha megmondom hogy elegem van a tanacsaibol megsertodik"


Szerintem simán féltékeny vagy az anyjára.

Nyilván nem veled fog megöregedni, de az anyja akkor is az anyja lesz, amikor te már sehol nem leszel.

2020. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem, ha nem húzod meg a határokat, akkor soha nem lesz nyugtod. Hiába írod, hogy lesz@rod, meg figyelmenkívül hagyod anyóst.. Annyira még sem tudod, valld be magadnak, azért valahol böki a csőröd, zavar, hogy minden lében kanál az asszony. Mivel ide írtál kérdést.
2020. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
52%
Nem ertem az anyósokat... Ha nem kérünk tanácsokat minek osztogatják. Az enyém is állandóan csak "okoskodik"... Megterhelő!
2020. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Igen. Minden leben kanal. A multkor is baratom mondta neki hogy szol de nem szolt. Es az anyukaja szova tette hogy nekem szol de neki miert nem.. ez mi...
2020. jan. 10. 20:33
 30/41 A kérdező kommentje:
#27 De hol huzzak hatart ennek?
2020. jan. 10. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!