Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegyek ra, vagy szalljak vitaba?

Tegyek ra, vagy szalljak vitaba?

Figyelt kérdés
Baratom edesanyja rendes de mindenre tanacsa van hogy a sajat otthonunkban mit hogy csinaljunk pedig nincs itt mi szoktunk menni hozzank nem jonnek nagyon vendegek. Baratom harit mindenre azt mondja rendben anya, utana pont az ellenkezojet teszi. Azt mondja aha persze majd nevetve mondja nekem hogy ne izgulj mar sose azt csinalom amit ker. De ha vitaba szallunk vele eroskodik martirkodik emiatt parom elengedi a fule mellett az osszes tanacsat. En tobbszor jeleztem hogy nem kell tanacs de a szulei csak kibuktak ram. Amiota nem jegyzem meg csak lesz@rom es elem az eletem nincs ez. De folyamatosan haritunk.

2020. jan. 10. 08:48
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Mi van ??????

Nem vonulok felre mint egy kutya. Undorito a stilus amit megengedsz pedig senki se sertett teged meg!!! Komolyan mi ez ..mit erzel h ez okoz oromot?

Amugy mar mindent lesz@r a parom: rokonait stb stb. Nem kell felrevonulnom..de azt h ennyire miert tavolodott el tudom: beleszolnanak mindenbe. Ennyire egyszeru. Mindig teszunk 1 probat jofejek vagyunk meselunk..majd jonnek a tanacsok kioktatas,onnantol honapokig ujbol nem.. igy megy.

2020. febr. 5. 12:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!