Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegyek ra, vagy szalljak vitaba?

Tegyek ra, vagy szalljak vitaba?

Figyelt kérdés
Baratom edesanyja rendes de mindenre tanacsa van hogy a sajat otthonunkban mit hogy csinaljunk pedig nincs itt mi szoktunk menni hozzank nem jonnek nagyon vendegek. Baratom harit mindenre azt mondja rendben anya, utana pont az ellenkezojet teszi. Azt mondja aha persze majd nevetve mondja nekem hogy ne izgulj mar sose azt csinalom amit ker. De ha vitaba szallunk vele eroskodik martirkodik emiatt parom elengedi a fule mellett az osszes tanacsat. En tobbszor jeleztem hogy nem kell tanacs de a szulei csak kibuktak ram. Amiota nem jegyzem meg csak lesz@rom es elem az eletem nincs ez. De folyamatosan haritunk.

2020. jan. 10. 08:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
13%

Sehol. Tapasztalat. Ritkabban beszeltek es ennyi. Anyosod nem tudod megneveleni, csak ritkitani a kommunikációt.

Hála az égnek normális párod van. Ez a fő! Ezt tartsd szem előtt..


Ha visszaolvasol regebbi posztokat, v párkapcsolati problemakat akkor lathatod h sokszor nem is az a baj h anyos minden lében kanál, hanem h a fia/lánya nem tudja helyen kezelni a dolgokat.

Nekem meg kellett "tanitanom" a parom ra, hogy mit mond el. En ritkábban tarsalgok anyossal es ennyi. Elunk boldogan. Te örülj neki h a párod nem csak magatol rajott hogyan oldja meg a problemat, hanem tudja is alkalmazni amit kell. Nalunk tudta a párom h nem jo valami, de nem tudta még hogy mit ne mondjon el, es amit elmond azt hogyan.. De mar mi is jok vagyunk. :D


Azon meg ne akadj fenn h felhivni ha megerkeztek.. En nem csipem anyost, de ha hazaertunk (tőlük) akkor egy 5 mondatos hívás belefer. 🤷‍♀️. Plane h volt mar autobaleset a csaladban. Hiaba vétlen az ember benne, ha a masik autos..


Szoval csak lazan. Parod jol csinalja. Te is csináld úgy. Ennyi.

2020. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi mindenkinek! Nagyon patt helyzet megterhelo.... Az anyukaja eszrevette hogy nem o az elso no baratomnak hanem en es teljesen ki van akadva. Mert az o ferje naponta 10x ugrik a baratom anyukajanak az anyosahoz.. szerinte ez a normalis.
2020. jan. 11. 10:57
 33/41 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint mi is a rosszak táborát erősítjük. Amikor megyünk le vidékre a szüleimhez,akkor hívom anyut,hogy most indulunk,apósnak telegram-on küldöm,hogy elindúltunk. Ha leérünk,küldöm apósnak,hogy megérkeztünk és így tovább hazafelé is. Mindkettőnk szülei megkapják az infót,hogy épségben megérkeztünk. Nem teher,nem azért,mert mindenbe beleszólnának,csupán aggódnak. Mi is meghallgatjuk a szülői tanácsokat,ők már többet éltek,nagyobb tapasztalattal rendelkeznek,hátha van valami hasznos tanács.Ha nincs ,akkor nem fogadjuk meg,ennyi. De! Sem saját,sem pedig egymás szüleivel nem vagyunk tiszteletlenek.
2020. jan. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
75%

#32

"Az anyukaja eszrevette hogy nem o az elso no baratomnak hanem en ..."


Szerintem te nem vagy normális!

Mi az, hogy ELSŐ NŐ?

Nem első és nem nő, hanem az ANYJA!

Aki akkor is az anyja lesz, amikor már te vagy mások már sehol nem lesztek. Egyetlenként, mint szülőanyja és ezt a státuszt, ha a fejed tetejére állsz sem veheted el tőle.

Ilyen idióták miatt mint te, vadulnak be aztán még az amúgy normális anyósok is.

2020. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Vegyel be 4 xanax-ot mama! A szerelem valoban mas! Es nem is akarok az anyja lenni. Velem oszt meg mindent az anyukajanak semmit nem mondd el! Szoval :) orokke az anyja lesz ez teny, de en ismerem a dolgait mar jobban. Amig gyerek volt o ismerte jobban. De nem vitatkozom olyanokkal akik keptelenek levalni a gyerekukrol meg hagyni elni a szerelmevel. Minket hagy! Csak beleorult hogy hozzam fordul mindennel hiszen a parom. Az normalis ha tudni akarja jol van e a fia! De azt tudja is.
2020. jan. 14. 10:16
 36/41 A kérdező kommentje:
Szoval hagy minket elni de beleroppant abba hogy a fia nem 12 eves. Ezzel lehet kezdeni barmit vagy hagyni kell? Fogalmatok sincs mi a helyzet es az anyukak itt ugranak ram. Sose bantottuk egymast a novel! Rossz nezni ahogy kikeszitette magat es orvosra szorul csak azert mert: nincs ott velunk sehol hanem latogato van de vacsorazni nem visszuk meg ilyesmik. Es hogy mi miert nelkule vacsorazunk.. (????)
2020. jan. 14. 10:19
 37/41 anonim ***** válasza:
76%

#35

Nem vagyok mama, 28 éves vagyok. Csak pont egy ilyen vetélkedő, féltékenykedő liba miatt volt pokol az életem 4 évig az bizalmatlanná tett, elvadított anyósommal.

Nagyon sok munkámba telt mire sikerült meggyőznöm, hogy nem minden nő elmebeteg és nem minden nő tekinti vetélytársnak, miközben el akarja taposni női ellenfélként. De neked ez már vagy az 5-ik kérdésed a témában és még mindig nem vagy képes elfogadni a felállást, hogy az anyja mindig az anyja marad!

Nekünk mára valóban kialakult az életünk, az anyós és após családtag és engem is annak tekintenek. De te csak nyugodtan húzzad a falakat, majd meglátod mire mész vele!

2020. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

37! Koszi a velemenyt! Elnezest kerek !!!!! Most NE vitatkozzunk. Irtam h elnezest!

Tobbszor ereztettek velem ami fontosabb mint kimondani (de ki is mondtak) hogy csaladtag vagyok. Ennek fenyeben en is igyekeztem odatenni magam. Sose martam el a fiukat. Viszont arrol NEM es hangsulyozom nem tehetek hogy az edesanyja idegileg szetment abba hogy a fia felnott. Nem gugyog hozza meg nem szeli fel a rantott hust neki :D csak baja van azzal hogy nem gondoskodhat rola. Es ez a valodi baja hogy nem gondoskodhat rola ugy mint akkor. En tovabbra is egy kellemes tarsasag vagyok a kozeleben es mashol is. De nem tudom mit lehet kezdeni azzal hogy az orvosnal sir orakat aki az elengedest tanitja neki. Errol tudok! A tobbi rokon is leallitja. A fia teljesen figyelnem kivul hagyja ezt a reszt mert nem tud vele mit kezdeni. Beszelgetnek de ha atmegy az eroszakos gondoskodoba mi mindig lelepunk. En nem ezt lattam en azt lattam hogy barmikor fordulhatunk egymashoz a csaladommal es erdeklodunk DE mindenki hagyja a masikat elni. Mar hagy elni minket de olyan aron hogy belebetegszik es nem tudjuk mit tegyunk. Nem vagyok kigyo erzek es segitenek. De nem tudok. Kedves tudok maradni de attol meg ragadna ra rank es folyamatosan nemet kell mondani mert nem esik neki le. Hogy mertekkel jo es kell a kotodes.

2020. jan. 14. 11:08
 39/41 anonim ***** válasza:
7%
Te majd mindent úgy fogsz csinálni, ahogy a sógornőd szeretnés, és külön vonulsz, mint a kedves és aranyos jól nvelt kiskutyák, ez teljesen érthető - én is így csinálnám
2020. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
bocsánat a barátom édesanyjának én a menye vagyok és így tovább
2020. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!