Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fenyegetés miatt fel tudom...

Fenyegetés miatt fel tudom jelenteni az anyósomat?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni az egész történetet. A lényeg, hogy mindig is utált engem hiába próbáltam neki megfelelni. Mióta nem akarok neki megfelelni természetesen azóta még viharosabb lett a viszonyunk. Másfél hétig oda kellett költözünk hozzá, kisebb lakás felújítás miatt. Nem maradhatunk addig a lakásunkba mivel van két kis gyerekünk (egy 3 és egy fél éves). Amint párom elment dolgozni ő már kötekedett egész nap, hogy én mindent rosszul csinálok, egész nap kiabált. 3 napja történt, hogy teljesen elborult amikor rászoltam, hogy ha rászólok a gyerekre valamiért, akkor ő se engedje meg. Direkt provokált és amit én nem engedtem meg, ő azért is. Miután rászoltam teljesen elborult az agya és üvegekkel kezdett dobálozni (majdnem eltalálta a gyereket is), elkezdett üvöltözni, hogy én hogy merek ràszolni, meg hogy, megöli a gyerekeket, megöl mindannyiunkat meg stb. Amikor mondtam neki hogy, majdnem eltalálta a gyereket, és hogy ilyet nem nagyon kéne mondani akkor meg nekem jött egy 30 cm-es fadarabbal. Nem ütöttem meg, nem kiabáltam inkább mondtam neki, hogy felöltözünk és elmegyünk.( Egész öltözés alatt azt kiabálta, hogy én őt meg akarom ölni, meg hogy nekem a lakása kell. Meg jegyzem van sajátom, soha nem kellett az övé.) Azóta anyukámnál vagyunk még erre a 4 napra. De azóta is zaklat engem is és a páromat is, hogy én állítólag le K.vaztam meg hogy, azt mondtam neki, hogy haljon meg, (ami nem igaz mert ilyet nem mondtam) meg, hogy meg talál meg öl engem is meg a gyerekeket is. Lazítja a páromat, hogy nem az ő gyerekei,meg hogy ő már látott engem mással. (Ami szintén nem igaz.) Párom nem is hisz neki, de már elegem van, hogy minden nap ilyen hangüzenetet küld páromnak is meg nekem is. Arra gondoltam ha feljelentem fenyegetés miatt talán le áll. Érdemes lenne feljelentem? Vagy távolságtartási végzést kérnem? Vagy mit kéne csinálnom? Oda járkál a lakásunkhoz ( nem tudja, hogy anyunál vagyunk), hogy ő megöl engem. Nem bírom, párom a hangüzenetekre nem reagált semmit.

2020. jan. 14. 10:22
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Azert hozzá mentünk addig, mert párom kérte, hogy legalább addig a gyerekekkel van és, hogy mennyire örülne neki. Ezért mentem bele mert a gyerekek is szeretik( anyut is, csak anyuval többet találkozunk). Szerintem nem kell mondanom, hogy amint eldobta az üveget mit csináltam volna vele. Szegény gyerek egyből teli torokból kezdett üvölteni úgy, megijedt. Rontottam volna a helyzeten ha még én esek neki, pont ez a baj. Nem félek tőle, hanem ismerem magamat, nekem esik reflexből lehet kap egyet, nem csak hogy a páromat hallgathatom mit csináltam, hanem még engem visznek el, hogy megütöttem egy 57 éves nőt.. Ezért gondolkoztam inkább a feljelentésen.
2020. jan. 14. 12:17
 12/38 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindez igaz lenne, nem itt kérnél tanácsot, hogy feljelentsd-e. Ha anyósod ilyen közveszélyes, az nem most derült volna ki és eleve nem is költöztetek volna hozzá. Azt sem tudom elhinni, hogy a férjed semmit lép rá, hogy az anyja életveszélyesen fenyegeti a feleségét és a gyerekeit.
2020. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem fogom bizonygatni az igazamat és ide csatolni a hangfájlokat. Azért nem tudom mit csináljak, hogy esetleg mire számíthatok, egy feljelentés hogy működik a következmények, esetleg bíróság. Mivel ilyennel még nem volt dolgom. Mint írtam eddig is utált, azóta utál még jobban mióta egyre jobb a sorunk (kopp kopp kopp). Nem volt ennek előjele, csak a szokásos beszologatás. Páromat is sajnálom ( a nővére nevelte, majd koleszba nőt fel) mert nem gondolta volna, hogy ilyet csinál az anyja. És ha most feljelentem még egy csalódást rakok párom nyakára,de viszont ezt már nem lehet lépés nélkül hagyni (szeritnem). Szóval igen, valóban hihetetlen,de ez van.
2020. jan. 14. 12:35
 14/38 anonim ***** válasza:
93%
Ez a sztori nekem tiszta krimi. Előtte is ilyen vadbarom volt, vagy csak most kattant be? Ha nemcsak most, akkor látnotok kellett volna már rég a jeleket, hogy nem stimmel nála valami. Eleve oda sem szabadott volna menni napokra. Ha üvegeket dobál, neked meg fadarabbal megy, családirtással fenyegetőzik, én kicsavartam volna a kezéből és kapott volna egyet mérgemben, az biztos. Húú, nehogy a gyerekek közelébe engedd! És igen! Még ha nem is lépnek (mert ez a jellemző), akkor is jelentsd fel, hogy nyoma legyen. A gyerekeidre meg nagyon vigyázz! Egy percre se hagyd látókörön kívül őket. Elég sok elborult agyú tragédia történt mostanában. Jobb félni, mint megijedni. MINDENKÉPPEN lépjetek!!
2020. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
Látom, közben írtál. Ilyen esetben kit érdekel, hogy a párod megint csalódik az anyjában? Ne légy hülye! Azonnal jelentsd fel!
2020. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
92%
Hülye vagy, ha a ferjedre gondolva nem lépsz. Párodnak a reakciója apaként és ferjkent is szánalmas és nem tudnám magam férfinek nevezni ezek után, ha nem lépek.
2020. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
81%
Tudomásul kell venni, hogy rossz választás volt odaköltözni, ilyen esetben nem kell a pénzzel szarakodni. Ha szeretsz veszekedni, akkor ne az anyósoddal tedd, aki a férjed anyja, mert a végén nagy galiba lesz.
2020. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
93%
18-19. vagyok. Nem tudom láttad-e a híradóban, hogy a nő a bántalmazás után elment a rendőrségre, de meggondolta magát és hazasomfordált. Pár órán belül megölte a férje. Kitaláció, vagy nem, amit írsz, de ha ez mind igaz, akkor sürgősen feljelentés. Főleg, ha van hangfelvételed is.
2020. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
91%

Inkább az a hihetetlen, hogy a párod nem tesz semmit. Tedd meg, bár amelyik kutya ugat, az nem mindig harap, de jobb félni, mint megijedni.


Sok emberre is raferne, mert azt hiszi sok ember, hogy ő bármit megtehet.

2020. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Mint írtam, semmi elő jele nem volt. 2 éve is voltunk nála pár napot, akkor semmi ilyesmi nem volt, csak a beszologatás meg a pofa vágás. Most is olyanok mond a páromnak, hogy én őt le.kurv.aztam, és addig addig mondja, hogy el is hiszi. Nem tudom, hogy így ez idő alatt kattant-e be. Szerintem nem kell mondanom, hogy nekem is szomorú páromnak a reakciója, ha az én anyám csinálná ezt nem kérdés ki mellett állnék. De ez van, ezek szerint. Mivel jobb félni mint megijedni inkább még a mai nap folyamán még elmegyek a hangüzenetekkel a rendőrségre.
2020. jan. 14. 13:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!