Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fenyegetés miatt fel tudom...

Fenyegetés miatt fel tudom jelenteni az anyósomat?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni az egész történetet. A lényeg, hogy mindig is utált engem hiába próbáltam neki megfelelni. Mióta nem akarok neki megfelelni természetesen azóta még viharosabb lett a viszonyunk. Másfél hétig oda kellett költözünk hozzá, kisebb lakás felújítás miatt. Nem maradhatunk addig a lakásunkba mivel van két kis gyerekünk (egy 3 és egy fél éves). Amint párom elment dolgozni ő már kötekedett egész nap, hogy én mindent rosszul csinálok, egész nap kiabált. 3 napja történt, hogy teljesen elborult amikor rászoltam, hogy ha rászólok a gyerekre valamiért, akkor ő se engedje meg. Direkt provokált és amit én nem engedtem meg, ő azért is. Miután rászoltam teljesen elborult az agya és üvegekkel kezdett dobálozni (majdnem eltalálta a gyereket is), elkezdett üvöltözni, hogy én hogy merek ràszolni, meg hogy, megöli a gyerekeket, megöl mindannyiunkat meg stb. Amikor mondtam neki hogy, majdnem eltalálta a gyereket, és hogy ilyet nem nagyon kéne mondani akkor meg nekem jött egy 30 cm-es fadarabbal. Nem ütöttem meg, nem kiabáltam inkább mondtam neki, hogy felöltözünk és elmegyünk.( Egész öltözés alatt azt kiabálta, hogy én őt meg akarom ölni, meg hogy nekem a lakása kell. Meg jegyzem van sajátom, soha nem kellett az övé.) Azóta anyukámnál vagyunk még erre a 4 napra. De azóta is zaklat engem is és a páromat is, hogy én állítólag le K.vaztam meg hogy, azt mondtam neki, hogy haljon meg, (ami nem igaz mert ilyet nem mondtam) meg, hogy meg talál meg öl engem is meg a gyerekeket is. Lazítja a páromat, hogy nem az ő gyerekei,meg hogy ő már látott engem mással. (Ami szintén nem igaz.) Párom nem is hisz neki, de már elegem van, hogy minden nap ilyen hangüzenetet küld páromnak is meg nekem is. Arra gondoltam ha feljelentem fenyegetés miatt talán le áll. Érdemes lenne feljelentem? Vagy távolságtartási végzést kérnem? Vagy mit kéne csinálnom? Oda járkál a lakásunkhoz ( nem tudja, hogy anyunál vagyunk), hogy ő megöl engem. Nem bírom, párom a hangüzenetekre nem reagált semmit.

2020. jan. 14. 10:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
De ne mondd el előtte a párodnak még lebeszelne róla. Utólag kozold vele hogy feljelentetted és ha ezt kifogásolja akkor maradsz anyadnal ő meg mehet az anyjához.
2020. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
98%
Hasonló sztori volt nálunk is. Mi számot cseréltünk, letöröltük magunkat a közösségi oldalakról is, mail címet cseréltünk. Ha meg kimegy óbégatni a lakásotokra, akkor vitesd el a rendőrrel!
2020. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
97%
Azok alapján, amiket elmondtál, nemcsak hogy feljelentheted, sőt anyaként a saját gyerekeid érdekes köteles is vagy feljelenteni bárkit - akár idegen, akár családtag - aki a gyerekeid testi épségét veszélyezteti. Amúgy meg minden tiszteletem, amiért igyekeztél béketűrő lenni. Én már rég megtéptem volna azt a hárpiát.
2020. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
97%
Szépen kérlek,ne a párod lelki nyugalmat legyen az első helyen,hanem a gyermeked testi és lelki épsége. Már csak azért is jól teszed,ha feljelented,mert így a későbbiekben lesz hivatalos írásos bizonyíték is,ha ne adj Isten,elfajulna a zaklatás anyós részéről. A közösségi oldalakon amit ír,arra meg ne reagálj. Amint meglátod a profilját,olvasás nélkül töröld. Majd rájön,hogy ezzel nem tud téged kicsinálni. A lakásba pedig nyugodtan menjetek vissza,oda be sem kell engednék mert magántulajdon.
2020. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

"És ha most feljelentem még egy csalódást rakok párom nyakára"


Bocsi és tényleg ne vedd sértésnek,de ha a párodnak az csalódás,hogy véded magad és a gyerekeiteket,az Ő gyerekeit,akkor egy követ fújnak anyucival.

2020. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak az kellene,hogy csalódás legyen,amilyen az anyja. Nem pedig ennek a természetes velejárója. Ha a párod tudott az egészről,akkor ne az legyen már neki a csalódás,hogy önvédelemből felnyomod az anyját. Az én párom maga menne a rendőrségre felnyomni a saját anyját,ha kiderülne egy ilyen,nemhogy még azon sopánkodna,hogy én megtettem.
2020. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Wesler válasza:
100%
Jajj, ne csináld már. Ember te FÉRJ vagy egy úgy nevezett férfi, bár ahogy írsz nem igazán ez tűnik fel elsőre. Ha ilyen lenne az én anyósom vagy akár a SAJÁT anyám/apám azonnal futnék a telefonhoz, vagy a rendőrségre és úgy nyomnám fel, hogy öröm lenne nézni. Megfenyegetett, a fiamat/lányomat megakarja ölni, bizonyítékom és nem teszel semmit? Minek neked család, állj már a sarkadra.
2020. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Wesler válasza:
100%
Feleség akarom mondani!!!!
2020. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Wesler válasza:
100%
Ha meg a férjednek ez lesz a legnagyobb gondja, akkor irány az ügyvéd, mert akkor ő is benne van.
2020. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
94%
Vigyétek el orvoshoz, mert ez csak rosszabb lesz. Normális ember nem mond olyat, hogy megöli az unokáit. Súlyos pszichés problémái lehetnek. Az hogy kizárjátok az életetekból nem megoldás. A feljelentes meg pláne nem! Egyébként a tünetei olyanok mint egy demens betegnek.
2020. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!