Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fenyegetés miatt fel tudom...

Fenyegetés miatt fel tudom jelenteni az anyósomat?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni az egész történetet. A lényeg, hogy mindig is utált engem hiába próbáltam neki megfelelni. Mióta nem akarok neki megfelelni természetesen azóta még viharosabb lett a viszonyunk. Másfél hétig oda kellett költözünk hozzá, kisebb lakás felújítás miatt. Nem maradhatunk addig a lakásunkba mivel van két kis gyerekünk (egy 3 és egy fél éves). Amint párom elment dolgozni ő már kötekedett egész nap, hogy én mindent rosszul csinálok, egész nap kiabált. 3 napja történt, hogy teljesen elborult amikor rászoltam, hogy ha rászólok a gyerekre valamiért, akkor ő se engedje meg. Direkt provokált és amit én nem engedtem meg, ő azért is. Miután rászoltam teljesen elborult az agya és üvegekkel kezdett dobálozni (majdnem eltalálta a gyereket is), elkezdett üvöltözni, hogy én hogy merek ràszolni, meg hogy, megöli a gyerekeket, megöl mindannyiunkat meg stb. Amikor mondtam neki hogy, majdnem eltalálta a gyereket, és hogy ilyet nem nagyon kéne mondani akkor meg nekem jött egy 30 cm-es fadarabbal. Nem ütöttem meg, nem kiabáltam inkább mondtam neki, hogy felöltözünk és elmegyünk.( Egész öltözés alatt azt kiabálta, hogy én őt meg akarom ölni, meg hogy nekem a lakása kell. Meg jegyzem van sajátom, soha nem kellett az övé.) Azóta anyukámnál vagyunk még erre a 4 napra. De azóta is zaklat engem is és a páromat is, hogy én állítólag le K.vaztam meg hogy, azt mondtam neki, hogy haljon meg, (ami nem igaz mert ilyet nem mondtam) meg, hogy meg talál meg öl engem is meg a gyerekeket is. Lazítja a páromat, hogy nem az ő gyerekei,meg hogy ő már látott engem mással. (Ami szintén nem igaz.) Párom nem is hisz neki, de már elegem van, hogy minden nap ilyen hangüzenetet küld páromnak is meg nekem is. Arra gondoltam ha feljelentem fenyegetés miatt talán le áll. Érdemes lenne feljelentem? Vagy távolságtartási végzést kérnem? Vagy mit kéne csinálnom? Oda járkál a lakásunkhoz ( nem tudja, hogy anyunál vagyunk), hogy ő megöl engem. Nem bírom, párom a hangüzenetekre nem reagált semmit.

2020. jan. 14. 10:22
1 2 3 4
 31/38 acelsziv ***** válasza:
100%
Na? Feljelentetted?
2020. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes volt hangpostára mondani, hogy megöl téged, és a gyereket is, én bizony mennék az üzenettel a rendőrségre, legyen nyoma hogy fenyeget... Hátha visszavesz sz arcából.
2020. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen üggyel nem fog foglalkozni a rendőrség. Szóval teljesen felesleges.
2020. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én biztos feljelenteném. Bizonyítékod is van.

Teljesen jogos a feljelentés.

2020. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
82%

Hiába jelented fel. Ezért nem fogják lecsukni. Max lesz egy oldalas aktája a nagyinak.

Csak akkor cselekednek ha vér folyik.

2020. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Azok után,hogy üveggel dobálózott,neked ment,ráadásul konkrétan megfenyegetett(nem is 1x),hogy megöl Téged is meg a gyerekeidet is(akik ráadásul még picik,kiskorúak!) nem is kérdés,hogy rendőrségre kell menned feljelentésért plusz távolságtartásért,főleg,hogy van is bizonyítékod erre! Azért bízom benne,hogy már csak arra való tekintettel,hogy két pici gyereket is érint ez a megöléssel való fenyegetés azért csak tenni fog valamit a rendőrség és nem hagyják annyiban.

Egyébként egy kérdés mert most ez nem tiszta. Párod melleted áll,vagy az anyját védi? Mert az egy dolog,hogy szomorú és csalódott az anyja miatt,szerintem ez ebben a helyzetben valahol érthető. Viszont ha egy ilyen ügy után nem áll 100%-ig melletted,akkor a helyedben a mama elleni ügyek intézésével párhuzamosan keresnék fel egy válóperes ügyvédet is és indítanám el a válást is.

2020. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

23-as vagyok, elnézést kérek.

*gyerekeid érdekében

Fejlemények?

2020. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kérdező! Van valami fejlemény?

Gondolom azóta kész a lakásfelújítás,továbbra is zaklat ?

2020. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!