Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek a baratom anyjaval...

Mit tegyek a baratom anyjaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindennap takaritom a szobat, ha delelottos vagyok ha delutanos. Amint elmegyunk dolgozni bejon pakolaszni, mar szoltam baratomnak brszeljen vele de mintha a falnak mondta volna.. Ha kirakom a szennyest turkal benne kimossa azzal a mosoporral amire en allergias vagyok, pedig van sajat mososzerem, oblitom, de ha azt is kirakom egy het alatt elfogy.. Multheten egy ket literes oblitot elfogyasztott egy het alatt..Vagy eppen felmoso vizbe hasznalja.. Egesz decemberben is hetente vettem az oblitoket... Mar azt is dugdosnom kell a fiokomban, mar a szennyestartot is behoztam a szobaba..Mar nem birom idegileg, hogy dugdosnom kell a mososzert, az oblitot, a szennyesem.. Ugy megyek el melozni mikor megy be megint pakolaszni.. Vagy ha valamit kint hsgyok elhasznalja holott neki is van.. Mar ott tartok, hogy utoljara szolok a baratomnak, hogy kezdjen valamit az anyjaval mert kulonben szetmegyunk mert en ezt nem birom mar.. Baratom nem akar elkoltozni miota leegett a hazuk o tartja el a szuleit.
2020. jan. 17. 01:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
72%

El kéne mondanod a barátod anyjának,hogy allergiás vagy a mosószerre.A későbbiek folyamán előjöhet a mosogatószer,esetleg valamilyen étel.

Nem tartom jónak,ha akár szülő akár testvér bemegy abba a helységbe ahol nincs dolga! Ha a barátod idáig nem szólt az anyjának a *privát szoba* miatt,akkor továbbra is fennáll a probléma: SŐT:semmi esélyed a különálló életre még akkor sem,ha a barátod feleségül vesz.

Át kéne gondolnod akarsz éveken keresztül bosszankodni?

2020. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha eddig nem volt változás, később se lesz. A fia biztos nem fog neki szólni, nem akar konfliktust. Imádja az anyját, jobban mint téged.

Ő tartja el a szüleit, mit vársz, mi lesz ebből? Nem fognak a szülők új házat venni maguknak, nincs rá pénzük. Elköltözni se fogna, hova menjenek?

Szépen ellaktok együtt örökre. Másik, nagyobb házat se fogtok tudni venni mert így, hogy ő tartja el a szüleit, nem lesz pénze veled közös életre.


Amúgy meg lehet hogy nem is érti meg, hogy allergiás vagy. Úgy van vele nincs is ilyen. Azért a te mosószered használja mert tudja hogy az drágább, lehet az illata is jobb. Inkább a tiéd fogyjon, mint az övé.

2020. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Baratom nincs benne h zarat tegyunk a szoba ajtora, de azt elismerte jogos a kiakadasom.. Szolt az anyjanak.. Ezt leszamitva semmi baj nem lenne vele amugy.. Csak ha en szolok felek, hogy lehrt nem kedves hangnembe mondanam hanem flegman ha nagyon elpattan a hur nalam.. Tokmindegy ki lakik kinel nem kene mas cuccat elhasznalni, otthon a szuleim elol de meg egy alberletbe sem kellet dugdosnom mindent..
2020. jan. 17. 09:45
 14/35 anonim ***** válasza:
94%
A legegyszerűbb válasz: ne költözz anyósodék nyakára.
2020. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mondhatsz ilyet?

Az túl egyszerű megoldás lenne.

2020. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
59%

Pénzt is adsz a közösbe vagy csak a mosóporral és öblítővel járulsz hozzá az eltartásodhoz?

Ha adsz pénzt, adj ennyivel kevesebbet, ha nem adsz pénzt, akkor ez igazán csekély hozzájárulás az eltartásodhoz.

Ha a szobaajtót nem is szabad bezárni, egy zárható szekrény csak van a szobába. Tegyél mindent oda, amit nem akarsz, hogy lásson.

Ha megkérdezi mért van zárva, vissza kell kérdezni, hogy honnan tudja? Mit akart ott keresni?

De egyébként szánalmas vagy, hogy nála laksz és öblítőn meg mosóporon pörögsz.

2020. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
86%

Akár benne lenne a pasim akár nem már rég zárat cseréltem volna, hogy kulcsra tudjam zárni az ajtót.


Vagy keresnék egy albérletet és megmondanám neki, hogy vagy velem jön, vagy az anyjával marad és végeztünk.

2020. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Adok minden honapba penz amik ok szabtak meg.. Minden honapban hozok wc papirt 24dbost.mosogatoszert,ciffet,papirzsepit meg a fel havi kajat en allom.. Ha nem igy lenne nem jarna a szam... :)
2020. jan. 17. 12:53
 19/35 A kérdező kommentje:
Hozzateszem nem 20-30 ezret adok le hanem 60at vagy 70 ezret.. Azzal nincs bajom ha ker oblitot az a bajom, hogy a tudtom nelkul turkal a cuccaim kozt es elhasznalja ami nem az ove.. En se hasznalom az o tusfurdojet.. Most mondtam egy peldat... Ami nem az enyem nem nyulok hozza vagy engedelyt kerek akarhol lakok engem igy neveltek...
2020. jan. 17. 12:55
 20/35 A kérdező kommentje:
Mikor alberletbe laktam senkinel se volt ott se divat, hogy azert mert massal egy fedel alatt vagyok akkor ami az ove azt elhasznalom mert akkor azaz enyem is ha mar egy fedel alatt lakunk.. De meg a tulajdonos se csinalta ezeket, hogy mas cuccaban turkal vagy bemaszkal vagy kimossa a ruhait.. Meg elhasznalja a dolgait..
2020. jan. 17. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!