Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek a baratom anyjaval...

Mit tegyek a baratom anyjaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindennap takaritom a szobat, ha delelottos vagyok ha delutanos. Amint elmegyunk dolgozni bejon pakolaszni, mar szoltam baratomnak brszeljen vele de mintha a falnak mondta volna.. Ha kirakom a szennyest turkal benne kimossa azzal a mosoporral amire en allergias vagyok, pedig van sajat mososzerem, oblitom, de ha azt is kirakom egy het alatt elfogy.. Multheten egy ket literes oblitot elfogyasztott egy het alatt..Vagy eppen felmoso vizbe hasznalja.. Egesz decemberben is hetente vettem az oblitoket... Mar azt is dugdosnom kell a fiokomban, mar a szennyestartot is behoztam a szobaba..Mar nem birom idegileg, hogy dugdosnom kell a mososzert, az oblitot, a szennyesem.. Ugy megyek el melozni mikor megy be megint pakolaszni.. Vagy ha valamit kint hsgyok elhasznalja holott neki is van.. Mar ott tartok, hogy utoljara szolok a baratomnak, hogy kezdjen valamit az anyjaval mert kulonben szetmegyunk mert en ezt nem birom mar.. Baratom nem akar elkoltozni miota leegett a hazuk o tartja el a szuleit.
2020. jan. 17. 01:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a kérdest már feltetted.
2020. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé egy lúzer pasit fogtál ki. Lásd be, hogy ebben a házban nem tisztelnek.
2020. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%
Kell neked ez a pasi? Ha igen, akkor törödj bele a helyzetbe. Ez idővel csak egyre rosszabb lesz. :(
2020. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Oszinten megmondva azert erdekes, hogy az en altalam vett cucc lett elhasznalva mikor oda adok 70ezret azt mondtak annyi eleg, ket kiadas kozt megtudtam a baratom haza ad havonta 140 ezret, es akkor a szuleinek ott a nyugdijuk es akik leegettek a hazukat mert gyujtogattak azok is havi 60at fizetnek... Az, hogy hozok fel havi kajat 4 emberre az se 5 ezer forint.. Szoval ahogy kiszamoltam annyiba bele kerul az itt lakas nekem mint egy egy szobas alberlet valamelyik kulteruletben... Csak ha nem lenne penzuk megertenem, hogy kell az en oblitom is.. De ennyi penzbol ne az enyem kelljen mar mikor 3 embertol kapnak penzt.. Hiaba csak megturt szemely vagyok itt......De a baratom is kiakadt most es beszelt vele..
2020. jan. 18. 22:28
 35/35 A kérdező kommentje:
A szamlak meg nem kerulnek max 60 ezernel tobbe 4unkre tobbe mert en szoktam befizetni mert engem kernek meg.. Szoval azt se lehet mondani, hogy nagyobb lenne a kiadas mint amennyit segitek a penzzel a tisztito szerekkel higeniai dolgokkal meg a fel havi kajaval....
2020. jan. 18. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!