Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek a baratom anyjaval...

Mit tegyek a baratom anyjaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindennap takaritom a szobat, ha delelottos vagyok ha delutanos. Amint elmegyunk dolgozni bejon pakolaszni, mar szoltam baratomnak brszeljen vele de mintha a falnak mondta volna.. Ha kirakom a szennyest turkal benne kimossa azzal a mosoporral amire en allergias vagyok, pedig van sajat mososzerem, oblitom, de ha azt is kirakom egy het alatt elfogy.. Multheten egy ket literes oblitot elfogyasztott egy het alatt..Vagy eppen felmoso vizbe hasznalja.. Egesz decemberben is hetente vettem az oblitoket... Mar azt is dugdosnom kell a fiokomban, mar a szennyestartot is behoztam a szobaba..Mar nem birom idegileg, hogy dugdosnom kell a mososzert, az oblitot, a szennyesem.. Ugy megyek el melozni mikor megy be megint pakolaszni.. Vagy ha valamit kint hsgyok elhasznalja holott neki is van.. Mar ott tartok, hogy utoljara szolok a baratomnak, hogy kezdjen valamit az anyjaval mert kulonben szetmegyunk mert en ezt nem birom mar.. Baratom nem akar elkoltozni miota leegett a hazuk o tartja el a szuleit.
2020. jan. 17. 01:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%

"Adok minden honapba penz amik ok szabtak meg.. Minden honapban hozok wc papirt 24dbost.mosogatoszert,ciffet,papirzsepit meg a fel havi kajat en allom.. Ha nem igy lenne nem jarna a szam." - így sem járhat a szád, gondolom, nem szerződéssel laksz ott. Ne csinálj úgy, mintha szívességet tennél nekik azzal, hogy fizetsz.

Az volna tisztességes, ha nem más emberek életterébe tolakodnál be, mert ahhoz, hogy ezt a kellemetlen helyzetet kompenzáld, 24 db wc papír, meg némi kenyér édeskevés.

Miért nem veszel ki egy albérletet, és fizetsz inkább szerződés alapján valakinek? Na, akkor járhat a szád majd, mert teljesíted a szerződésben foglalt kötelességeidet, míg anyóséknál akármennyit is fizetsz (hozzáteszem, nem sokat, mert egy albérlet sok esetben jóval drágább), csak szívességből lehetsz ott.

2020. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%

Panaszkodhatsz, de a kérdés az,hogy TE miért költöztél anyósék lakására?

Ha nem tetszik ahogy élnek,akkor el lehet költözni. Tudod, megszoksz vagy megszöksz.

Aztán jöhetnek mindjárt a kifogások hogy de jajj a párom nem akar vagy mert nincs pénzünk rá. Szokásos kifogások.

Ha ennyire nem tetszik,akkor keress egy olyan pasit, aki nem anyuci pici fia. Amúgysem egészséges úgy szexelni,hogy se zár az ajtón,meg anyuka a szomszéd szobában.

2020. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%

Ez sosem lesz jobb. Párod sosem fog elköltözni onnan, mert nem fogja a szüleit a nagy semmire ott hagyni.

Vagy beletörödsz vagy lelépsz.

Én az utóbbit javaslom.

2020. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha annyiba nem megy bele, hogy zárat cseréljetek, akkor ez a pali kuka. Ne haragudj, de egy 16 évesnek is van zár az ajtóján, mert van magánélete, nehogy már nektek ne legyen - feltételezem - huszonévesen. Költözz el onnan, aztán majd észbe kap a palid, hogy nem kéne mindent ráhagyni az anyjára. Őszintén, ha megmondod neki hogy Mari néni tessen már viselkedni akkor fog valami változni? Dehogy fog. Sőt, még rosszabb lesz, mert a saját házában lesz megsértve.
2020. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
54%

Na azért álljon meg a menet. Az , hogy egy fedél alatt lakom BÁRKIVEL legyen anyós, szülő bánomisén..az nem jogosítja fel még az ANYÓST sem, hogy turkáljon a SZEMÉLYES dolgaim között . Miről beszél itt a sok pampogó??Az országban nagyon sokan élnek otthon a szülőkkel, de az az ember aki turkál más cuccai között egy hatalmas GYÖKÉR.

Az itt pampogók közül melyiknek tetszett volna ha annó ( amíg anyátok tartott el ) turkált volna a szobátokba??szerintem senkinek. Főleg úgy, hogy a kérdező nem kevés pénzt ad az anyós jelöltnek. Az bezzeg jó.

Azzal viszont egyetértek kérdező, hogy sajnos ez nem fog változni. Aki ostoba az az is marad.

2020. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
72%
Akkor menj vissza albérletbe és ne rinyálj
2020. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
A valasz egyszeru.. A baratom nem akart hozzam jonni az alberletbe mert akkor a szuleit nem tudja eltartani.. Nem szivessegbol jottem ide.. En elkoltozok siman. De o meg nem szeretne..
2020. jan. 17. 15:03
 28/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk a masik fia is veszelszik ezen vele miert megy a ket utcaval arebb levo hazba turkalni meg mosni a ruhakat amikor nincs otthon...
2020. jan. 17. 15:05
 29/35 A kérdező kommentje:
Alberletbol koltoztem a paromhoz mert nem volt jo neki se az anyjanak h ugymond eljarkal mashoz otthon meg nincs annyit mint regen...
2020. jan. 17. 15:09
 30/35 anonim ***** válasza:
86%
Haha tipikus anyuci pici fia. Sok sikert hozzá!
2020. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!