Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apám nem akarja, hogy a...

Apám nem akarja, hogy a családi ünnepeknél ott legyen a párom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk a párommal, senki sem panaszkodott rá itthon, nem mondták, hogy baj lenne vele. Egy normális srác, 24 éves, dolgozik, nem pofátlan, jól nevelt, udvarias, de azért humoros is. Soha senki nem mondta nekem, hogy baja lenne vele, erre apám a 60. szülinapjára sem hívta meg (másnap apám haverja tartotta a 60-dikat egy vendéglőben, oda persze a párom is jöhetett), majd hugom 17-jére sem jöhet most az apai nagyszüleimhez.

Az anyai nagyszüleim minden alkalomra hívják.

Mit lehet tenni?



2020. jan. 17. 21:37
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
61%

Nos, akkor te sem leszel ott. Közlöd apáddal, hogy szereted a srácot, az is téged, és te nam vagy hajlandó tolerálni azt, hogy ő nem vezs róla tudomást. Nem a birtoktárgya vagy, hanem a gyereke.


Ezek után vagy észehez tér, vagy végleg elüldöz magától. Ugye, nem apáddal akarod lerélni az életedet?

2020. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
29%

Fontos lenne tudni hogy minden paroddal ilyen volt , vagy vele tényleg valami gondja lehet azonkívül hogy pasizol?

Egyébként szerintem a saját születésnapja az jogos. Ha valakit nem szeret urambocsá legalább a saját születésnapján ne kelljen elviselnie.

Szerintem ha elkezded zsarolni, akkor csak elmergesedik a viszony. Viszont rakerdezhetnel hogy miért nem hivtak meg kerekperec

2020. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
23%
Semmit.Igaza van.Ilyen tini car kapcsolatokat én se vennék komolyan,megtartanám a privát szférámat.
2020. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
20%

Az szerintem nem maradi gondolkodás hogy az aktuális dugópajtit ne vidd oda. Nem? Eleve mit tudna ő hozzászólni a családi beszélgetéshez, témákhoz? Meg beleszólni se engedném 1,5 év után. Akkor meg minek zabálna ott, meg tátaná a száját? Lehet ő azt hiszi magáról, hogy hú de humoros, aztán lehet apád meg pofán csapná a "humoráért"

1,5 év után még nem annyira komoly a dolog hogy a családi összejövetelekre hurcolnod kéne a kanodat.

2020. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
62%

"az aktuális dugópajtit" "kanodat."

"aztán lehet apád meg pofán csapná a "humoráért"


Most nem azért mondom, ha valamelyik szülőm így merne beszélni a másfél éves párkapcsolatomról, akkor valszeg ő lenne "pofán csapva a humoráért" Aztán utána már legalább engem se hívna a nyomorult...

2020. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
13%

12.44


Ostoba kölyök vagy még!

2020. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
44%

:)))))

55/F


ps: nekem anyám volt egy ilyen "rendpárti-tekintélyelvű" selejt, amíg - közreműködésemmel - nem töltött 2 hetet a zárt osztályon... na utána egy időre kisebb lett az arcszerkezete.

Ritka hányinger-keltőek az ilyen emberek, a legjobb megszabadulni tőlük minél hamarabb, mielőtt meg tudnák mérgezni az ember párkapcsolatát...

2020. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
79%
Ez a 44 százalékos mekkora egy nyomorult. Nem irigylem a gyerekeit vagy a leendő gyerekeit.
2020. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
13%

13.04


Én meg anyádékat nem irigylem, hogy ilyen félküllős fattyuk van.

2020. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
88%
Szar életed lehet hogy itt kell levezetned a feszültséget idegen embereken. Sajnállak.
2020. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!