Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos amit csinálok?

Jogos amit csinálok?

Figyelt kérdés

A férjem apósommal együtt vezet egy céget. Messze se lakunk tőle, a szomszéd utcában. A cég irodája is itt van egy harmadik utcában.


A probléma az, hogy apósom úgy viselkedik velünk, mint a gyerekekkel, hiába van nekünk is egy 2 éves gyerekünk.


Pl.: múltkor utaztunk el, és hiába mondtam neki, hogy pénteken azért nem dolgozok, hogy ki tudjak takarítani, ő 1 hétig zaklatott facebookon is meg élőben is, hogy kitakarítottam-e már? Mikor idegből rávágtam, hogy nem, közölte, hogy fel jön és leellenörzi.


Facebookon a képeimhez bunkó és lealcsonyító dolgokat irogatott, pl mikor kiraktam a karácsonyi körmömet, hozzá írta, hogy hát tavaly is ilyen volt, pedig nem.


A takarítós résznél betelt a pohár nálam és letiltottam facebookról, és nem megyek le hozzájuk mindennap az irodába, csak ha muszáj.


A férjem szerint túlreagálom, és hát neki csak ilyen a stílusa, vicces akar lenni. És hogy ez milyen rosszul esik az apjának.


De egyébként őt is ugyanúgy gyerekként kezeli, pl. Beszól, hogy hova visz el minket kocsival, Beszól, hogy milyen ruhát vesz fel munkába, Beszól, ha nincs levágva a haja, stb.


De ő ezt nem látja, vagy nem érdekli, sőt lehet, hogy még élvezi is, mert 10 évig nem beszéltek, nem volt szinte apja. Azóta békültek ki, mióta megszületett a gyerek.


Én vagyok a hülye amiért nem letiltottam facebookról, mert nem akarom, hogy a családom lássa, hogy viselkedik velünk, illetve amiért nincs kedvem lemenni hozzájuk munka után?


2020. jan. 31. 06:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
A férjed igazán összekaphatná magát, elvégre ő a családfő hármótok családjában. A facebookos dologban is igazad volt. Szerintem nem vagy gyerekes, csak 1-2 kommentelőnek eszébe nincs beleképzelniük magukat a helyedbe, pedig ha őket piszkálnák folyamatosan, ők emberkednének a leghangosabban. Ne tiltsd le, mert abból balhé lesz, csak állítsd be, hogy ne lássa, ha kiraksz valamit. Vagy válaszolj kommentben, hogy "Köszönet a kedves szavakért a világ legrendesebb apósának! :)" Így, jó kellemetlenül, hadd égjen, előbb-utóbb akkor lekoppan rólad. Kitartás!
2020. febr. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!