Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szét szedik a házasságunkat...

Szét szedik a házasságunkat anyósék. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Ház vásárlás/építés előtt állunk de nem" akarják hagyni "hogy elmenjünk. Ideiglenesen éltünk a mellettük lévő házrészben, meg mondtuk hogy átmeneti és fizettünk mindent rendesen, közben spóroltunk. A férjem a közelben akar nézni vagy építeni, én nem. Engem nem fogadtak be, mert nem osztottam anyós véleményét mindenben, főleg a gyereknevelés terén.

Nem rossz a viszony, de nem bízom benne, kritzálás megy ezerrel a hátam mögött, meg a férjem manipulálása.

Eddig azt mondta a férjem hogy megyünk teljesen rajta volt. De mióta ők is tudnak róla, hovy ténylegesen nézegetjük folyamatosan tömik a fejét a férjemnek. Aki már nem igazán akar menni messzire, igy ennyire közel meg nem lehet élni, mert nrm hagyják. Szó szerint mindenbe beleszólnak.

Mit tudnék tenni?

Mi lenne erre a megoldás?

Rengeteget vitatkozunk már sokszor nemnis beszélgetünk mert monden temának ez a vége. El vagyok keseredve.


2020. febr. 11. 22:41
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tudom hogy a férjem is bűnös. Sajnos mikor neki vágtunk tényleg volt egy megbeszélt verzió hogy ez átmeneti hogy spórolni tudjunk. Jó ötletnek tűnt de mikor már benne voltam hónapok múlva nem. Megbeszéltük hogy lépni fogunk amihez ő is tartotta magát eddig. Csak az a helyzet hogy ő még mindig ott is gyerek meg néha azt látom itt is. Az elet más területén nincs gond, csak ha a szülők jönnek fel témába. Megmondtam neki h vagy igy lesz hogy nem lakunk közel vagy feletsen el minket mert én nem teszem tönkre se magam se a házasságunk. Meg értette de szerintem ez nem az utolsó ilyen kor volt.. Nem védem a férjem mert ő teget róla hogy nem húzta meg a határt velük szemben. Csak félek soha nem is fogja..
2020. febr. 12. 10:01
 22/31 anonim ***** válasza:
84%

Pici fiúnak ideje végre felnőni férfivá, és elengedni a mama szoknyáját!

A gyereknevelés meg nem egyenlő az unoka neveléssel...

Nevelje mindenki a sajátját!

2020. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
Hol teremnek már ilyen puhap..öcs hapsik?
2020. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
45%

16-os!

Nem zsarolni fogja a kérdező. Mindössze annyi van, hogy a puhap..öcs pasinak a kérdező a választott családja. Akkor viselkedjen is úgy a férje.

2020. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
63%
A puhap..cs pasikat jó lenne egybe terelni a férjemmel együtt és az itteni válaszolók kezébe adni a sorsukat,hogy férfivá neveljék õket.:)
2020. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
18%

Isten mentsen meg az ilyen idióta, agresszív, férfigyűlölő p csáktól, mint akik itt válasz gyanánt csak fröcsögnek.


Szerencsétlen pasasok...

2020. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
28%

Szinte minden nap van itt egy ilyen kérdés, ahol a csóringer csaj az anyós nyakára költözik, azután meg szidja.

Nem is értem, hogy miért mindig a pasasoknak kellene engednie és választania az anyós és a barátnő zsarolásai között.

2020. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
21%

27-es!

Azért, mert ELVILEG levált. A felesége az, akit teljesen önként, szabad akaratából választott. Akkor mi a gond?

2020. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
79%
Mi sose laktunk az anyósékkal egy lakásban, viszont a szomszéd utcában laknak. Hidd el bármilyen messze költözöl telefonon/látogatások alkalmából is be lehet szólni és úgy is lehet manipulálni. Bármilyen messze vagy mindig azok lesznek az elsők. Bármi lesz is veled vagy a gyerekkel azt a mama meg az "otthon mi van" felül fogja írni. És akkor egy gyerekkel megspékelve ez még jobban fog fájni. Állandóan szembesülni fogsz vele, hogy te csak a sokadik vagy a sorban a gyerekeddel együtt. 12 évig voltunk együtt, a párterapeutánk szerint az anyósom vastagon benne volt, hogy szétmentünk. Most válunk, 2 gyerek van. Én megbántam, hogy egy percet is szántam egy ilyen tutyimutyira az életemből. Most olyan nyugodt vagyok, jól megvagyunk a gyerekekkel, és végre magasról le tudom f.sni az anyósomékat, csak az a 12 év ne lett volna,,,
2020. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
71%

29-es, nem semmi a történeted. És gratulálok, hogy kiléptél belőle.

Amúgy a lányok miért nem lesznek ilyen "anyjuk majma" nők? (Miért csak pasik ilyenek?)

2020. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!