Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szét szedik a házasságunkat...

Szét szedik a házasságunkat anyósék. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Ház vásárlás/építés előtt állunk de nem" akarják hagyni "hogy elmenjünk. Ideiglenesen éltünk a mellettük lévő házrészben, meg mondtuk hogy átmeneti és fizettünk mindent rendesen, közben spóroltunk. A férjem a közelben akar nézni vagy építeni, én nem. Engem nem fogadtak be, mert nem osztottam anyós véleményét mindenben, főleg a gyereknevelés terén.

Nem rossz a viszony, de nem bízom benne, kritzálás megy ezerrel a hátam mögött, meg a férjem manipulálása.

Eddig azt mondta a férjem hogy megyünk teljesen rajta volt. De mióta ők is tudnak róla, hovy ténylegesen nézegetjük folyamatosan tömik a fejét a férjemnek. Aki már nem igazán akar menni messzire, igy ennyire közel meg nem lehet élni, mert nrm hagyják. Szó szerint mindenbe beleszólnak.

Mit tudnék tenni?

Mi lenne erre a megoldás?

Rengeteget vitatkozunk már sokszor nemnis beszélgetünk mert monden temának ez a vége. El vagyok keseredve.


2020. febr. 11. 22:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
87%

"A férjemmel nagyon szuper volt minden, míg anyósék nem manipulálták őt."


Istenem, manipuláld jobban. Neked több eszközöd van. Nagy levegő, ne legyél házisárkány, legyél cuki manipulátor. A családban volt ilyen, nem tetszett az asszony se a tesóknak, se a mamának, de nem tudtak mit csinálni, ahogy fogalmazott a pasas húga, mindegy mit mondanak, mit csinálnak, a Kati éjszaka eléri, hogy reggelre másképp gondolja. :D

2020. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!