Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóst pénzelni?

Anyóst pénzelni?

Figyelt kérdés

Párom 30 F én 25 N


Az anyós Óvoda dajka a fizetése 110 nettó

A felteso miatt az exférje küld haza 80e ft gyerektartást (külföldön dolgozik)

Párom amíg otthon élt le kellett adnia 40e Ft rezsi+albérleti pénz ezt így egybe


Párommal 3 hónapja költözünk össze,szóval nekünk is el kell a pénz, festés, lakás felújítás,hitelt fizetni...,de párom a mai napig az a 40 e Ft haza küldi az anyjának segítségképp, én kértem tőle,hogy ha nem muszáj,ne küldjön haza mert itt is elkell a pénz nekünk,de folyton csak vita van belőle, már a fejéhez vágtam hogy tök felesleges volt akkor felvenni 10millio Ft hitelt, maradhattunk volna anyósnál is,de közben én vagyok a hibás

Kinek van igaza

És ha nekem páromat hogyan győzhetném meg hogy anyós próbáljon meg már a saját lábára állni és spórolni, persze ha nem gáz lenne segítenénk valahogy,de ez szerintem nem normális,hogy anyós ugyan úgy elkéri



2020. febr. 21. 14:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
29%
Hogy lehet 110 ezerért dolgozni? Be se mennék. Rendesen ennyit összekéreget egy ember az aluljáróban havonta.
2020. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
5%
Rendesen olyan diakmunkat nem birnek talalni amivel csak 110et keresek egy honapban:))) zsenialis!!!!! ilyen embereket...
2020. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
76%
110 000 netto+ 80 000 rokontartas az egyetemista felteso utan. Ha a draga felteso megemelne a segget, es vallalna diakmunkat, mindjart jobban allnanak anyagilag.Estleg apuka meg kicsivel megdobhatna a gyerektartast (kulfoldi fizubol nem olyan megterhelo)Vagy teso vehetne fel diakhitelt,esetleg atmehetne levelezore, ha olyan szak ami ezt lehetove teszi.Anyos delutan 2-3 oras laza irodatakaritassal megkereshetne a hianyzo penzt.Szoval egy csomo lehetoseguk lenne penzhez jutni, de sokkal kenyelmesebb a balek parodat fejni.
2020. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
75%
Anyós váltson munkahelyet, Aldi Lidl penny Tesco stb. Mind van hely. McDonald's burger King, eltakarítgathatna simán. Nyugdíj mellett is elmehet pénztárba négy órába beülni. Amit anyósod csinál, az kifogás. Az én anyám is házakhoz jár takarítani nyugdíja mellett, illetve pár idős embernek elviszi az ebédet, elmegy nekik boltba, gyógyszertárba, beszélget velük egy órát, felügyeli, hogy beveszi e a gyógyszert este hatkor, stb. Szóval anyósod kifogás gyár, mivel sokkal kényelmesebb neki a jelenlegi helyzet, hiszen rakja a pénzt a valaga alá a volt párja, meg a fia. A kisebbik gyereke után nem örökké kapja a gyerektartást, mennyi idős a párod tesója?
2020. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
72%

Egy ekkora balekkal nem kellett volna házat vásárolni meg hitelt felvenni. Biztos lehetsz benne, hogy élete végéig fizetni fog az anyjának. Miért is változna meg a helyzet? Később ez rosszabb lesz, ha majd nyugdíjas meg beteges is lesz a mama.

Inkább azon kellene törnöd a fejed, hogyan tudnál a lehető legkevesebb anyagi veszteséggel kimászni ebből a szar kapcsolatból, nem közös gyerekben gondolkodni...

2020. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
54%

Ha gyerek lesz, az egy más helyzet, akkor majd újratárgyalják az anyagiakat, mert nyilván gyerek mellett a pasi sem fogja az anyját segélyezni.

Különösen azért nem, mert addigra a testvére is végez az egyetemmel és normális esetben dolgozni fog.

Én változatlanul jelenleg, míg nincs gyerek, a külön kassza mellett voksolok, már csak nevelési célzattal is és öt év alatt (mikorra a babát tervezik) sok víz lefolyik a Dunán.

2020. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
78%
36-os vagyok és a 30-as válaszolónak írtam.
2020. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
85%

O mintha egy évekkel ezelőtti saját kérdéseket láttam volna most.

Én közöltem az elején a párommal, hogy mivel velem el jó lenne valamit beadni a közösbe és nem anyukának adni (addig nekem egy forintot sem adott, míg az anyjának ugyanúgy minden hónapban)

Ezután szerencsére ez megszűnt. Onnantól kezdett szerintem anyósom igazából utálni...

Most meg mindig ott tartunk, hogy 4,5 éve mi vesszük anyoseknak a cigit és még csak esze ágában sincs az árát ideadni (az első 1-2 hónapban ideadta) Mostanában már ezen veszekszünk ismét. 240-et keresnek ketten és limen-lomon élnek, meg kaját sem nagyon vesznek. Édesanyám a kis kevés ozvegyiebol mindig ad nekünk (velünk él) ha nem veszem el tőle a 1o ezret rezsire akkor sír. Az én anyukám ilyen. Anyósom meg mivel nem elunk ott így szerintem nekik kellene minket anyagilag támogatni, nem pedig lehuzni....

2020. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha nem valtoztatsz akkor te is így jársz ahogy én.

4,5 év után már elkérni a cigi árát?!? Nem is értenek, hogy miért, ha eddig nem kértük.

Mondd meg a parodnak kerek perec, hogy ne adjon neki pénzt, mivel már együtt éltek. Meg csírájában fojtsd el!

2020. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is ez volt, csak annyi különbséggel hogy nekem már volt házam, és oda költözött be hozzám a párom. Semmibe se állt, de anyukához küldte haza a pénzt. Az anyja fenyegette, érzelmileg manipulálta.

Állítsd választás elé, nincs más út.

2020. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!