Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóst pénzelni?

Anyóst pénzelni?

Figyelt kérdés

Párom 30 F én 25 N


Az anyós Óvoda dajka a fizetése 110 nettó

A felteso miatt az exférje küld haza 80e ft gyerektartást (külföldön dolgozik)

Párom amíg otthon élt le kellett adnia 40e Ft rezsi+albérleti pénz ezt így egybe


Párommal 3 hónapja költözünk össze,szóval nekünk is el kell a pénz, festés, lakás felújítás,hitelt fizetni...,de párom a mai napig az a 40 e Ft haza küldi az anyjának segítségképp, én kértem tőle,hogy ha nem muszáj,ne küldjön haza mert itt is elkell a pénz nekünk,de folyton csak vita van belőle, már a fejéhez vágtam hogy tök felesleges volt akkor felvenni 10millio Ft hitelt, maradhattunk volna anyósnál is,de közben én vagyok a hibás

Kinek van igaza

És ha nekem páromat hogyan győzhetném meg hogy anyós próbáljon meg már a saját lábára állni és spórolni, persze ha nem gáz lenne segítenénk valahogy,de ez szerintem nem normális,hogy anyós ugyan úgy elkéri



2020. febr. 21. 14:20
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, lett valami változás?
2021. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!