Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék nem fogadnak el,...

Anyósomék nem fogadnak el, mert nem vagyok diplomás?

Figyelt kérdés

Eljegyzés már volt, de párom szülei azóta se fogadnak el, ereztetik velem nagyon. Én pultos vagyok egy kocsmába, ott jöttünk össze párommal, amikor neki egyetemi bulija volt. Párom jogra jár és a szülei is ügyvédek. Nem szeretek én se náluk lenni, mert nagyon mások, pl most is azzal aláztak meg hétvégén, hogy a párom és a testvérei előtt, ebédnél azt mondta anyós, hogy lesz nagy családi nyaralás, kretara mennek, és menjek én is, majd fizetik. Hogy párom jól érezze magát. Azért elég negalazo volt!


Meg múltkor mondta hogy menjünk el vásárolni, fizetik ők mert hogy mentünk színházba és nekem csak fsrmerem volt. Akkor el is sírtam magam, mert ez nekem sértő


2020. márc. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:

Nekem sosem volt olyan vágyam, hogy legyen jó munkám vagy ilyen. Majd csaladanya akarok lenni, csak párom szeretné ha esküvő után lenne csak babóca. Úgyhogy vágyok én is tobre.


Vagy ruhám csak nyári mivel ruhát nyáron hordanak télen hideg van hozzá nekem. Meg puccos színházról van szó, oda párom azt mondta n3m való a miniruha mert nem illik.

2020. márc. 10. 19:09
 12/85 anonim ***** válasza:
94%

Lehet rosszul esik neki.

Vagy nem tudom..

Az is lehet, semmi bajuk nem lenne a lánnyal.

Lehet a kérdező érzékenyebb típusú.

2020. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
91%

ebben őszintén nincs semmi és ha meg is aláznának ezzel simán belemennék, ha valaki olyan hülye, hogy nekem fizessen még szép, hogy élnék vele.

De komolyan semmi megaláztatás nincs ebben, csak neked van kisebbrendűségi érzésed és lehet nem ok nélkül. Végezz el egy szakmát vagy tegyél le egy nyelvvizsgát stb.

2020. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
76%
háát ilyen szar melóval családanyának lenni. Ha nem régóta dolgozol ráadásul akkor nem sok támogatást kapsz az államtól(ugye fontos hány éve melóztál és mennyiért) ráadásul babó után meg nézel nagy szemekkel, hogy már nem vagy olyan csini hogy pult mögé tegyenek szakmád meg nuku, háááát -.-"
2020. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt. Lehet másnak nem megaláztatás de nekem az, ha olyan helyre akarnak befizetni ami nekem drága. Mondtam hogy menjünk pl belföldre mert akkor legalább repjegyet nem kell venni, de ők mindig külföldön nyaralnak, mert itthon szoktak menni welneszezni sokat. Én meg még nem voltam külföldön csak egyszer Bulgáriában de annyira nem nagy szám hogy arra költsek, de alamizsna se jó szerintem
2020. márc. 10. 19:14
 16/85 A kérdező kommentje:
4 éve dolgozok már, 22 vagyok. Nem mindenkinek az az álma hogy nagy karierje legyen, nekem szép család az álmom
2020. márc. 10. 19:17
 17/85 anonim ***** válasza:
84%
Igen, majd nyilván ők fognak lemondani a lehetőségeikről hárman, mert te nem tudod a családanyaságra készülésedből finanszírozni. Hogy akarsz családot eltartani? A párod majd hozza a pénzt, te meg az életedbe semmi energiát nem fektetsz (nem tanulsz, nem dolgozol jól megfizetett munkát, csak babázol, meg énekelgetsz a gyereknek dalokat, meg tologatod a babakocsiban). Meg nyilván majd a párod is mondjon le a külföldi utakról, mert majd eztán nem engedhettek meg magatoknak ilyeneket, mert a gyerek és a te eltartásodra kell a pénz.
2020. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
84%
Fél év együttjárással nem szabad eljegyzést kötni! Az még gyerekcipő! Még elvakít a kémia, nem látjátok a realitásokat. Legalább két évet kell várni esküvő előtt, akkor meg minek az eljegyzés ilyen előre? Ő jól kereső értelmiségi lesz ugyanolyan háttérrel, te meg egyszerű munkát végző, iskolázatlan, egyszerű szegény családból. Ezek a különbségek ki fognak jönni, amint felszáll a rózsaszín köd. A feleség nem házicseléd, hanem szellemi társ is. Kinek az ötlete volt az eljegyzés, és mért kellett ezzel fél éven belül rohanni?
2020. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
Akinek nagy munkája van és elmegy szülni azt is a férje tartja el nem? Meg az is enekelget a babónak meg otthon van! Amúgy a párom már volt sok helyen külföldön, tanult kinti egyetemen is egy évet, szóval ez neki már megvolt én meg nem is vágyok. Párom is szeretne családot csak majd az esküvő után
2020. márc. 10. 19:23
 20/85 anonim ***** válasza:
81%
Nézd egy tanuság, én a helyedben lelépnék.Ez se neked se a párodnak nem lesz jó.Amikor elmulik a rózsaszin köd, még jobban rosszul fogod érezni magadat.Elõbb-utóbb a férjed is éreztetni fogja veled,hogy nem tanultál semmit sem.Nagyon rosszul teszed, ha nem fogsz tanulni valamit,attól még lehet családod és fejlõdhetsz ne maradj igy.Magaddal szursz ki majd rá fogsz jönni.Csak fél éve vagytok együtt.Fiatal vagy még, mind2.-en változni fogtok.Mennyi idõs a párod?
2020. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!