Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék nem fogadnak el,...

Anyósomék nem fogadnak el, mert nem vagyok diplomás?

Figyelt kérdés

Eljegyzés már volt, de párom szülei azóta se fogadnak el, ereztetik velem nagyon. Én pultos vagyok egy kocsmába, ott jöttünk össze párommal, amikor neki egyetemi bulija volt. Párom jogra jár és a szülei is ügyvédek. Nem szeretek én se náluk lenni, mert nagyon mások, pl most is azzal aláztak meg hétvégén, hogy a párom és a testvérei előtt, ebédnél azt mondta anyós, hogy lesz nagy családi nyaralás, kretara mennek, és menjek én is, majd fizetik. Hogy párom jól érezze magát. Azért elég negalazo volt!


Meg múltkor mondta hogy menjünk el vásárolni, fizetik ők mert hogy mentünk színházba és nekem csak fsrmerem volt. Akkor el is sírtam magam, mert ez nekem sértő


2020. márc. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
73%

inkább az nem szimpatikus, hogy inkább párod ne menjen külföldre a családjával, mert a "kocsma hercegnőnek" ez ciki és ezzel elárulod, hogy buta vagy, kisebbségi komplexussal (nem is kicsivel), igénytelen vagy (mert nincs 1 db ünnepi ruhád) és teljesen más értelmi szinten a párodtól, ami miatt nem lesz ez a kapcsolat tartós. fél év amúgy semmi.

és ez nem megalázó hogy fizetnék neked fél év után meglepő, mert én egy féléves csajnak nem állnám a jegyét akkor sem ha te lennék pénzzel-.-"

2020. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyen anya hogyan ösztönzi majd a gyerekét arra, hogy kihozza az életéből mindazt, amit képességei megengednek?

Mi lesz vele akkor, amikor a gyereke felnő? És a gyereke mondjuk nem akar gyereket vállalni, és ő meg nem tud unokázni? Lesz belőle az a kretén anyós, akiről itt gyakorin is írogatnak, aki a gyerekére telepszik, mert hát ő családanyáskodik még 50-60 évesen is...

2020. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
79%

"Nekem sosem volt olyan vágyam, hogy legyen jó munkám vagy ilyen."


"De miért nem értitek hogy nem vagyunk egyformák és engem nem vonz a tanulás."


Nem akarlak megbántani, de muszáj lesz, borzasztóan buta vagy!


Az a nő, aki képes úgy potyogtatni kölyköket, hogy adott esetben nem képes őket felnevelni, az egy felelőtlen, buta, sötét liba! Ráadásul rettenetesen önző is, hiszen nem a saját gyerekei érdekét tartja szem előtt, csak ösztönállat, felelőtlen!


Az ügyvéd srác most 25 éves (emiatt alapból borítékolható, hogy nem fogtok együtt maradni), lehet, hogy most poén neki a pultos csajszit dugni, de társnak nem fogsz neki kelleni, mert még pár év, és szégyellni fog. Nem fogja égetni magát egy buta, tahó, műveletlen nővel, akinek nap mint nap részeg alakok csapdossák a seggét és csöcsörészik a kocsmában, és aki egy könyvet nem fog a kezébe, nincs tisztában az alapműveltséggel sem. Persze, feláll neki, mert kivan a segged a miniszoknyából, de ebből nem lesz házasság, azt garantálom neked. Ha mégis, az még nagyobb baj, mert pár év múlva ott maradsz csórón pár gyerekkel, munkanélküli leszel 0 tapasztalattal, pultosnak már kiöregedve nem fogsz kelleni.


Most kéne ezeken elgondolkoznod, amíg még nem késő.

Persze, senki sem szeret dolgozni, mindenki szívesen feszít otthon a vackon, miközben eltartják, csak ez nem így működik, max. bizonyos életkorig, de utána is élni kell valamiből.


Értjük, hogy téged nem vonz a tanulás, egy ilyen nő meg is felelhet bármelyik jóskapistának, aki a kocsmában a saját hányásában fetreng, de egy ügyvédnek biztos, hogy nem. És nem a diploma hiánya a baj, hanem hogy nincs semmilyen igényed a fejlődésre abban a világban, ahol life long learning nélkül gyakorlatilag halott vagy.

2020. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 A kérdező kommentje:
Itt is csak a lenézés megy mert pultos vagyok pedig az is munka! Szerencsére párom nem néz le és neki nem baj hogy én nem ügyvéd vagyok és csaladalapitasban is benne van ha meg lesz a lagzi! Nem kell lenezni aki nem orvos vagy ügyvéd!
2020. márc. 10. 19:57
 35/85 anonim ***** válasza:
82%
Nem érted, amit írunk...
2020. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
85%
Most őszintén mondd meg kérlek, neked tényleg ez jött le abból amit írtunk?!
2020. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvastam el a válaszokat, de túlkombinálod, mert kisebbségi komplexusod van. Ha nem fogadnának el, akkor nem hívnának meg nyaralni.


Az viszont ultra gáz, hogy nincs legalább egy elegánsabb szetted, amit fel tudsz venni egy eseményre. Itt5 is inkább segíteni akartak, nem pedig beszólni, hogy milyen proli vagy.

2020. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem illetek össze, másak vagytok. Most lehet csak szerelmes, azért nem zavarja, de ha elmúlik a rózsaszín köd, tiszán fog látni és rájön, hogy nem vagy neki való. Fél év után az eljegyzés meg iszonyú korai. Várjatok még a házasságal és a gyerekvállalással.
2020. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodj bele, hosszú távon nem fog müködni. Értelmileg nem vagytok egy szinten, és ez nem lenézés, de ciki lesz majd neki veled megjelenni egy üzleti vacsorán vagy bárhol, mert buta vagy, ez a hozzászólásaidból látszik.
2020. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
33%

akkor majd visszaveszik pultosnak. nyilván van 4+ év tapasztalata 1-2-év gyes után visszafogják venni jó eséllyel. El ekllene fogadni hogy nem mindenki akar szakmát tanulni vagy diplomát, esetleg karriert építeni.

Az okoskák társadalmának(gyakori) ahol szinte 0 az érzelmi intelligencia(tisztelet a kivételnek és még pár éve sem volt ez így , de sajnos ez a réteg maradt többnyire itt) talán ez az egyetlen út , de nemcsak ez létezik.

2020. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!