Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék nem fogadnak el,...

Anyósomék nem fogadnak el, mert nem vagyok diplomás?

Figyelt kérdés

Eljegyzés már volt, de párom szülei azóta se fogadnak el, ereztetik velem nagyon. Én pultos vagyok egy kocsmába, ott jöttünk össze párommal, amikor neki egyetemi bulija volt. Párom jogra jár és a szülei is ügyvédek. Nem szeretek én se náluk lenni, mert nagyon mások, pl most is azzal aláztak meg hétvégén, hogy a párom és a testvérei előtt, ebédnél azt mondta anyós, hogy lesz nagy családi nyaralás, kretara mennek, és menjek én is, majd fizetik. Hogy párom jól érezze magát. Azért elég negalazo volt!


Meg múltkor mondta hogy menjünk el vásárolni, fizetik ők mert hogy mentünk színházba és nekem csak fsrmerem volt. Akkor el is sírtam magam, mert ez nekem sértő


2020. márc. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
90%

Semmi rosszat nem csináltak.

Neked van kisebbségi komplexusod közöttük, amit a válaszaid alapján amúgy meg is értek.


De téged nagyon is elfogadnak, hiszen magukkal vinnének nyaralni külföldre. Fél év együttjárás után szerintem nagyon szép gesztus, hogy meghívtak és állnák is neked.


Az, hogy családanya akarsz lenni, nem életcél. Attól te nem leszel semmivel sem több. Ha nincsenek ambícióid, tanulatlan vagy és az a vágyad, hogy gyereket nevelj a pénzt meg majd vigye haza a férjed, akkor az a helyzet, hogy akár tetszik, akár nem, előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatotoknak. Csak a filmekben szokott működni, amikor két teljesen különböző ember egymással éli le az életét. Le lehet pontozni, de nem tudnék összeállni olyan emberrel mint te. És nem azért mert nem vagy diplomás, hanem mert nem vágysz többre, sem arra, hogy fejleszd magad.

2020. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem értem, hogy miért zárja ki a kettő egymást (tanulás-később család)? Úgy látod, hogy aki tanult, jó munkája van, annak egyiknek sincs családja?

Nem a karrierről van szó, hanem arról, hogy a gyerek fel fog nőni, kirepül. A párod elhagyhat, ne adja Isten egyéb dolog történik, és te ott vagy meglőve, mert mehetsz vissza 40 évesen pultozni, túlórázni, a gyerek meg majd nő tovább, mint a gomba. A felelősséget vállalni kell, nem vágyni rá, és most felelősség az is, hogy a későbbi esetleges bajokkal is számolj, ergo tanulj valami hasznosat.

2020. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
83%

XDXD édesem csak gyerekre nem lehet alapozni, tegyük fel nem működik a kapcsolat és te ott állsz egy vagy két gyerekkel csak csapos munkatapasztalattal,de valamiből el kell őket tartani. Meg amúgy is ismerek sok karriert építő nőt akik nagyszerű családanyák. Egyszerűen csak többre vágytak ENNÉL-.-"

szánalom, hogy mivel neked nincs pénzed akkor megalázó, hogy elhívnak nyaralni (az lett volna megalázó ha ők elmennek téged meg itt hagynak megjegyzem) vagy hogy nincs egy télre is jó díszruhád (még nekem is van pedig tojok a divatra)

Szánalmas, hogy itt feszengesz és ezért másokat hozol szintúgy kellemetlen helyzetbe hisz te "szegény vagy jaaaj" pfff

2020. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 A kérdező kommentje:
Párom 25 éves. De miért szakítanánk csak azért, mert nekem ez a nyaralás nem fekszik? Nem minden a nyaralás, csak egy hét az egész, és én elvagyok anélkül is. Majd megmondom páromnak hogy nekem ez megalazo hogy fizetnék helyettem és inkább menjünk külön itthon vhova vagy ilyesmi. Amúgy jól megvagyunk és szerelmesek vagyunk egymasba!
2020. márc. 10. 19:30
 25/85 anonim ***** válasza:
74%

Milyen "anyósodék"?

Ugye nem képzeled, hogy az ügyvéd úr feleségül fog venni egy kocsmatündért?

2020. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de te nagyon, nagyon buta vagy. Emiatt nem lesz olyan tartós ez a kapcsolat.
2020. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
91%
Azt írtad, azért visznek nyaralni, hogy a párod boldog legyen, tehát ő örülne, ha elmennél te is. De te csak magaddal vagy elfoglalva. A gyerekvállalás önzetlenséget is kíván, azaz, nem te vagy az első. Már itt se megy az, hogy azt nézd, hogy a párodnak mi lenne jó..Neeeem, ehelyett te az egész családját akarnád rávenni arra, hogy maradjatok itthon. És az itthoni nyaralást miből fizeted? És nem a nyaralás miatt hagyhat el a párod, hanem azért, mert nem tudsz alkalmazkodni, értelmesen, felnőttként reagálni. És ezt a gyerek mellett, egyedül otthon nem fogod megtanulni, ehhez munkahely is kell, emberek közt lenni, nem részeg (egyetemista) alkoholisták közt.
2020. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 A kérdező kommentje:
De miért nem értitek hogy nem vagyunk egyformák és engem nem vonz a tanulás. Pultos tarsamnak is van 2 gyereke szóval ha úgy esne nyilván én is dolgoznék.
2020. márc. 10. 19:34
 29/85 anonim ***** válasza:
91%
Tény, hogy a megtermékenyüléshez nem kell oklevél. De az életben azért könnyebb boldogulni.
2020. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
20%
Miért ne lehetne valakinek az az életcélja, hogy családanya lesz? Undorító ez a felfogás. Lehet ezt választani, lehet így élni. Az ambíció amúgy is kifúj a nők többségénél abban, hogy aktákat tologatnak az irodában. Ennél százszor értelemsebb már gyereket nevelni.
2020. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!