Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, nem akarja apai...

Mit tegyek, nem akarja apai áldását adni az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

3 lánygyermekünk van, akik közül a legnagyobb már házas, a legkisebb pedig most kezdi az egyetemet. Viszont a középső lányunk 1 éve dolgozik és 1,5 éve van párja.

Ez a fiatalember arra készül, hogy megkérje a középső lányom kezét, amit én és férjem nagyon nem támogatunk. Sőt férjem kijelentette, hogy nem fogja apai áldását adni. Döntését azzal indokolja, hogy korai szakaszban van még a kapcsolatuk. Ő még nem férfi, hanem fiú. Nincs fixkeresete, se életképe. Szerinte nem is szereti a lányunkat.

Tehát hajthatatlan.

Valószínűleg a fiú megse fogja őt kérdezni, hanem a háta mögött fogja megkérni a lányunk kezét.

Viszont az esküvőt nem fogjuk engedélyezni az biztos


Ti mit tennétek? Most engedjük, aztán hátha észhez tér a lányunk



2020. ápr. 30. 17:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha 18 éves elmúlt, akkor azzal házasodik össze, akivel akar. Ha azt akarod, hogy meggyűlöljön a lányod egy életre, akkor pampogjad neki, hogy nem engedélyezed a házasságot meg ilyen marhaságok. Nem kell egyikőtök engedélye se 18 év felett. Az én anyámék is utálták a párom, fingjuk nem volt arról, hogy miért, mondvacsinált hülyeségeket találtak ki, áskálódtak utánunk, én pedig meguntam, és leléptem szó nélkül egy évvel ezelőtt. Azóta sem veszem fel a telefont nekik, menjenek a tudod hova. Ha igazán szerettek volna, akkor támogatnak. A párom főnöki pozícióban van, fix keresettel, házunk van, már várandós vagyok a kislányunkkal. Ezt az embert utálták.
2020. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
92%
Mikor értik már meg egyes szülők, hogy a gyermekeik nem az ő meghosszabbításaik, hanem önálló, külön, szabad akarattal rendelkező személyek?
2020. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
81%

En mit tennek?


Elso korben nem szolnek bele mas felnott nők eletebe. Persze, mivel nekem is van 2 gyermekem hajlamos vagyok ezen a teren botlani.


A legtobb amit tehetsz az az, hogy bízol abban, hogy a gyereknek hozzatok hasonlo az ertekrendje es magatol mond nemet vagy nem azonnal. Lassuk be 2020at irunk...

2020. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a saját érdeketekben nem kéne beleszólni abba, hogy kivel akarja leélni az életét. Felnőtt nő. Se az eljegyzéshez se az esküvőhöz nem kell az engedélyetek, és hozzá fog menni, ha ő ezt akarja. Én inkább elfogadnám és támogatnám őket, mert így nagy valószínűséggel el fog romlani a kaocsolatotok.
2020. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nem komoly kérdés ugye? 2020-at írunk. 44 éves vagyok,de ez azért a mi kultúránkban rég nem szokás. Miért kellene az apától megkérni a kezét? Két emberre tartozik az eljegyzés. A fiú megkéri a lányt ha megakarja, maximum nektek utána elmondják.
2020. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A Kérdező eltűnt. Kb. olyan magasról tesz ránk mint a saját lányára. De akkor minek kérdezett? Magát minősíti.
2020. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!