Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fűnyírás gond nem is mindegy...

Fűnyírás gond nem is mindegy ki nyírja le?

Figyelt kérdés

Parom vasárnap bekajalt rendesen ebéd után egy jo nagy adag fagyi is stb és felhívta az apja h menjen le nála nyírja le a füvet

De paromnak nem Votl kedve monstam h akkor küldjön valakit és kifizetjük ha sürgős nekik a fűnyírás

erre az nemjo ha más nyírja le

És lehordta páromat mindenféle lusta dagadt disznónak ...

Mérges vagyok eléggé


2020. jún. 30. 13:04
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Szombaton is leghamarabb 3kor tudna.Ha hazaér eszik is azért és fürdik atoltozik mert olyan a meloja. Nem lehet mindenkinek jót tenni sajnos.


De itt nem is erről volt szó,hanem

Hogy azonnal menjen és amikor nemet mondott vagy más lehetőséget az már baj.

2020. jún. 30. 13:50
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
Após nem tudja egyedül lenyírni? Vagy miért fiát utasítja? Együtt éltek gondolom.
2020. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Idős és nem bírja a böhöm nagy fűnyírót már tologatni. Nem élünk együtt, csak egy településen.
2020. jún. 30. 13:56
 14/41 anonim ***** válasza:
90%
Após simán hülye. Megsértődött, mert fütyült és ti nem ugrottatok. Felajánlottátok, hogy kifizetitek a fűnyírást, nem kellett neki. Innentől kezdve nem az a lényeg, hogy a fű le legyen nyírva, hanem a kontrol, amit "elvesztett" a fia felett. Nem kell foglalkozni vele.
2020. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
20%
Vannak pici funyirok is. A célnak az is megfelel. Különben tök mindegy ki mikor nyirja a füvet mindig vannak ilyen élettelenek mint az előző hozzaszolok akiknek ha ekkor vágod azért nem jó ha akkor meg azért. Mondjuk a párod szempontjabol meg azért nem jó mert ebéd után van kb a legmelegebb.
2020. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
71%

Igen, tok normalis volt az is, amikor hajnali fel5 kor vagta, mindenki mas volt a hulye, akit zavart...


Ezert is gondolom, hogy felesleges szólni vagy utanozni. Az ilyennek nem tunik fel, nem zavarja. Irigylem amugy

2020. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Mindenkinek tényleg nem lehet jót tenni,nálunk az egyik szomszédban élők muszakoznak,a másik oldalon hasonló munkarend mint a Mienk.

Ahol kellett volna vagni ott meg az hiszem az egyik oldalon vállalkozó ,Gozom sincs milyen munkarenddel a másik oldalon nyugdíjas házaspár.

2020. jún. 30. 15:11
 18/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet mindenkinek, nem is kell, csak van egy- ket lehetetlen idopont
2020. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Erre irtam épp a megfelelést.Most paromnak a szombat 3-tol vagy a vasárnap is estig jo,nekem jo a szombat vasárnap egesznap.De lehet a szomszed épp máskor ér rá mert folyamatos műszak van a gyárban ahol dolgozik. Még ilyesmiből sose volt gond mondjuk.


A legjobb az egészben Azóta parom hívta őket és a telefont sem veszik fel...

2020. jún. 30. 15:33
 20/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem nyírnám más füvét. Akár a saját szüleim akár apósomék. Mindenki sepregessen a saját portáján. Épp elég lenne a sajátom (ami nincs mert világéletemben lakásban lakó városi voltam), de azt hiszem ha lenne kertem akkor is fizetnék a karbantartásáért. De ha mégis megcsinánám, arról biztos hogy szó sem lehetne hogy másnál is én gürizzek. Tipikusan a más f..ával a csalánt esete.
2020. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!