Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fűnyírás gond nem is mindegy...

Fűnyírás gond nem is mindegy ki nyírja le?

Figyelt kérdés

Parom vasárnap bekajalt rendesen ebéd után egy jo nagy adag fagyi is stb és felhívta az apja h menjen le nála nyírja le a füvet

De paromnak nem Votl kedve monstam h akkor küldjön valakit és kifizetjük ha sürgős nekik a fűnyírás

erre az nemjo ha más nyírja le

És lehordta páromat mindenféle lusta dagadt disznónak ...

Mérges vagyok eléggé


2020. jún. 30. 13:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
34%

Lemaradt

Szóval bocs hogy belekottyantottam városi létemre, de így gondolom. Attól még hogy egy faluban élünk, biztos hogy nem gondoznék még egy kertet.

2020. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

A saját udvarunk térköves,minimális füves résszel.

Naluk sincs kerti munka vetemény ilyesmi csak füvet nyírni kell.Egyrészt bosszanto a viselkedése de azt sem akarom,hogy ne segítsen a szüleinek ha azt kérik. De így hogy megsértődtek kiváncsi vagyok mi lesz.

2020. jún. 30. 18:54
 23/41 anonim ***** válasza:
28%
Van önjáró fűnyíró már. GPS adatokat kell rátölteni, és magától megy :)
2020. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
76%

Ha valaki segítséget kér a másiktól,az alkalmazkodjon hozzá.

Ha nem tetszik,oldja meg maga.Ha nem bírja el a fűnyírót,akkor lehet panelba költözni,ott nem kell füvet nyírni.

2020. júl. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én nem engednék be akárki idegent a telekre füvet nyírni, mert a fiam küldte.
2020. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

25 ? Akkor hagynad hagy nőjön az égig ? Ha parom nem ér ra amikor épp ők kérték,az após nem bírja már akkro valami megoldás csak kell.Nem is értem az ilyeneket.

Vagy ha esetleg mi nem egy faluban laknánk velük hanem 300km re mint a másik gyereke akkor is kenytelen lenne beengedni valakit aki megcsinalja.Nem nagy dolog ez.


Eddig megoldotta maga de már ahogy idősödik nem bírja.

2020. júl. 1. 13:26
 27/41 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező,nem is értem miért foglalkoztok ezzel.

Először az az alap az lenne,ha ő hívna magának embert,akinek Ő FIZET,és nem a gyereke fizeti az ő lakása költségeit.


Az egy dolog,ha valaki szívességből megteszi olykor-olykor,de ezt elvárni abszurd.


Keressen magának,hidd el a faluban biztosan akad,aki levágja a füvet egy kis pénzért,akit biztosan ismer is.


Nem azért van a gyerek,hogy egész életében csicskáztassuk!


És mi lesz majd,ha már nem csak a füvet nem tudja lenyírni,hanem magát sem fogja tudni ellátni?Akkor sem lehet majd megkérni egy idegent,hogy segítsen neki?

2020. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Mi úgy gondoljuk segítünk amiben tudunk és kifizetjük de nemjo neki...
2020. júl. 1. 14:31
 29/41 anonim ***** válasza:
28%

#28

Ti nagyon rendesek vagytok, együttérzek veletek.

De nem olyan egyszerű találni bárkit is, aki pénzért lenyírja a füvet.

Aki dolgozik, az örül, hogy lyuk van a fenekén és a sajátját meg tudja csinálni, aki nem dolgozik, az vagy öreg, beteg, vagy munkaundoros, ezért nem fogja csinálni.

Ezt most tapasztalatból mondom.

Idén - többszörös gerincműtét után - kerestem volna valakit, aki ezt megoldja helyettem és annyira nem találtam, hogy derékig ért nálam a gyom és az önkormányzat segítségét kellett kérjem.

2020. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
76%

1. Vasárnap normális ember nem áll neki füvet nyírni.

2. Van önjáró fűnyíró amit nem kell tolni.

3. Nem értem, miért nektek kéne más házánál gondnokként dolgozni...?

4. Ha nem kell hogy más nyírja a füvüket, akkor nem kell, onnantól az ő bajuk.

2020. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!