Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fűnyírás gond nem is mindegy...

Fűnyírás gond nem is mindegy ki nyírja le?

Figyelt kérdés

Parom vasárnap bekajalt rendesen ebéd után egy jo nagy adag fagyi is stb és felhívta az apja h menjen le nála nyírja le a füvet

De paromnak nem Votl kedve monstam h akkor küldjön valakit és kifizetjük ha sürgős nekik a fűnyírás

erre az nemjo ha más nyírja le

És lehordta páromat mindenféle lusta dagadt disznónak ...

Mérges vagyok eléggé


2020. jún. 30. 13:04
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

1.ha a többi napon dolgozik erre barki eldobálja a szabadságát ? Bar most ez amugysem opció,mert a vírus miatt nem sok maradt.

2. Megnézzük ,lehet fogunk venni Bar van több is.

3. Ha akárkinél kellene gondnokolni nem érdekelne ,de az édesapja a paromnak így azért érdekel a dolog.

Nem azt mondom h imádjuk egymást de normális a viszonyunk.

4.Hat igen az ő bajuk mégis bànt egy kicsit ez a helyzet.

2020. júl. 1. 16:00
 32/41 A kérdező kommentje:

29

Nemtudom te merre elsz nálunk vannak paran akik vállalnak ilyesmit már a faluban tudjak kik szoktak.

2020. júl. 1. 16:05
 33/41 anonim ***** válasza:
7%

#31

1. A többi napon mindig 24 órás műszakjai vannak? Korábban még azt írtad, szombaton is otthon van valamennyit.... Ráadásul akkor egyedül él? Vagy miért csak a párod az egyetlen a rokonságban, aki képes a fűyírásra? :D

2. Ha van, akkor mi a gond?

3. Igen, sok embernek van édesapja/édesanyja de nem jár haza hetente gondokot játszani, a szülő meg nem is várja el. Ezért nem értem..

4. Ők meg jól kihasználják hogy bánt titeket. Érzelmi zsarolásnak hívják.

2020. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Nem,de eleg későn er haza,7-8kor tudna hozza fogni.Szombaton is leghamarabb 3 kor tudna nekiállni.

Itt más is akkor vágja amikor épp tudja. Senki nem vesz ki miatt szabadságot.

Van egy másik fia aki 300kmre él. Más rokona nincs vagy hozza hasonlóan idős ,beteges.



Most ez annak tűnik hogy zsarolás és sokan leszarjak a szüleiket de jópár éve amikor após még nemvolt gyenge,beteges ő is segitkezett nekünk. Engem főképp emiatt zavar nem vagyok hálátlan típus.

2020. júl. 1. 16:12
 35/41 anonim ***** válasza:

"Szombaton is leghamarabb 3 kor tudna nekiállni."

Mi a gond akkor? Legalább nem a déli napsütésben csinálja.


Felajánlottátok hogy küldtök valakit, innentől szerintem abszolút nem a ti hibátok ha válogatósak és úgy nem felel meg.

2020. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Szombaton is dolgozik,csak akkor hamarabb végez. Az egész heti meló után ő is fáradt.

A szomszédunk aki műszakba jár ő sem a 12 orazasa után all neki amikor hazaér hanem a szabadnapján.

2020. júl. 1. 17:08
 37/41 A kérdező kommentje:
Parom szerint ugyis megbékélnek és én csinálok ebből nagy ügyet 😀
2020. júl. 1. 17:09
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

"De nem olyan egyszerű találni bárkit is, aki pénzért lenyírja a füvet."


Kamaszok kb mindenhol vannak. Én a szomszéd gyereknek szoktam adni párezret, neki meg szól a fülében a tuc-tuc és közben eltologatja a fűnyírót. Már a többi szomszéd is kezd rákapni, lassan egész kis ügyfélköre lesz.

2020. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

29-es vagyok

Láthatóan többek számára nem "hasznos", hogy NÁLUNK, egy eldugott kis faluban mi a helyzet, mert nyilván jobban ismerik a körülményeket mint én! Tényleg szánalmas!


#38

Nem, nincsenek ilyenek NÁLUNK!

Irigylem, ahol vannak.

Ha lennének, akkor az önkormányzat biztos nem vállalta volna be, hogy lenyírja nálam (...és még egy pár öregnél) a füvet, amit aztán kiszámláztak és ki lett fizetve.

Akkor az lett volna a reakció, hogy keressem meg a Jóskát vagy a Pistit, az vállal fűnyírást.


...valójában igaz, van egy pár kisebbségi, aki elvileg nyírja a füvet, de gyakorlatilag trágya munkát végeznek és mindent ellopnak, ami mozdítható. Tapasztalat!

2020. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
71%

Főleg ilyen helyzetben,rengetegen elveszítették a munkájukat.

Biztosan akad valaki,aki örülne plusz bevételnek.

2020. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!