Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg ilyen gyakori, hogy...

Tényleg ilyen gyakori, hogy anyós akarja megmondani hány gyerek legyen?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kislányom és egy 2,5 éves kisfiam. Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy szeretnénk még egy babát és amikor a kicsi betölti a 2 évet próbálkozunk harmadikkal. Nyilván a folyamatot nem mondtuk el senkinek. Amikor sikerült teherbe esnem a 8.héten elmondtuk a családnak.

Az anyósom kibirult, hogy minek még egy gyerek, amikor már van egy fiú meg egy lány és ez így tökéletes, és hogy inkább vetessük el, mert hogy 3 gyereknek semmi értelme.

A legdurvább ebben az, hogy 2 barátnőm is azt mondta, hogy az anyósuk ugyan így kiakadt, hogy van e v nincs e még gyerekük, valamint anya is mondta, hogy nagymamám nem szólt hozzájuk 3 hétig amikor kiderült, hogy ikreket vár (a 2 öcsém) és mindkettőt megtartották amikor már volt 3 gyerekük. Nem értem ezt...



2020. aug. 28. 13:04
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha szted normális, hogy anyós közli, hogy vetesd el a pici babát aki már benned van komoly problémáid vannak. Jézusom.

Első: hidd el egy percig se foglalkozom ezzel, csak erre a kijelentésre azért picit megáll a szív.

2020. aug. 28. 13:31
 12/56 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó előttinek szántam. Az ész megáll, hogy már elvárás, hogy anyós mindenbe beleszóljon és undorító aki szerint a saját gyermekére bármit lehet mondani.
2020. aug. 28. 13:33
 13/56 anonim ***** válasza:
85%
Hát nálunk annyit mondott az anyós, hogy a mi dolgunk, mert nekünk kell nevelni meg etetni.
2020. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
77%
Parod erre mit lep? Amugy semmi koze anyospajtasnak ehezz, masik babaval milyen?
2020. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Hát elvan az unokáival. Amikor kicsik voltak többet volt velük. Most a lánya is szült lehet azért lett az agybaja, hogy más unoka nem kell neki, bár nem is neki szülök. A férjem eléggé kiakadt, jobban mint én. Sztem én a hormonjaim épp "chill" üzemmódban voltak akkor. Ez egyébként ha jól tudom kedden volt, azóta nem is beszélünk anyóssal
2020. aug. 28. 13:47
 16/56 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2020. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem érdekelne, hogy ezt mondja. Elkönyvelném, hogy egy tróger gyökér és annyi.


Szerintem az se százas, aki kb infarktust kap, ha meghallja az abortusz szót.


Nem kell vele foglalkozni és kész, de emiatt lelki sebeket elszenvedni túlzás.

2020. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
94%
9es, az, hogy véleménye van, nagyon nem egyenlő azzal, hogy kiborult, meg közölte, hogy vetesse el...
2020. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
88%
"Szerintem az se százas, aki kb infarktust kap, ha meghallja az abortusz szót." Nézd, én döntés párti vagyok, de kiakasztana ha valaki rám förmedne hogy vetessem el a gyereket akit akarok.
2020. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
19%
Én arról beszélek, aki egy szedercsíra
2020. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!