Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg ilyen gyakori, hogy...

Tényleg ilyen gyakori, hogy anyós akarja megmondani hány gyerek legyen?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kislányom és egy 2,5 éves kisfiam. Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy szeretnénk még egy babát és amikor a kicsi betölti a 2 évet próbálkozunk harmadikkal. Nyilván a folyamatot nem mondtuk el senkinek. Amikor sikerült teherbe esnem a 8.héten elmondtuk a családnak.

Az anyósom kibirult, hogy minek még egy gyerek, amikor már van egy fiú meg egy lány és ez így tökéletes, és hogy inkább vetessük el, mert hogy 3 gyereknek semmi értelme.

A legdurvább ebben az, hogy 2 barátnőm is azt mondta, hogy az anyósuk ugyan így kiakadt, hogy van e v nincs e még gyerekük, valamint anya is mondta, hogy nagymamám nem szólt hozzájuk 3 hétig amikor kiderült, hogy ikreket vár (a 2 öcsém) és mindkettőt megtartották amikor már volt 3 gyerekük. Nem értem ezt...



2020. aug. 28. 13:04
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
23%

Bocsi elküldtem, szóval szedercsíra állapotú sejtcsomót pici babának hív és összeesik, ha valaki nem tartja meg.


Szerintem ez is abszurd.

2020. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
79%
Felfogod hogy aki akarja a gyereket, annak már akkor is gyerek ha két centis? Vagyis az anyós arra utasította hogy ölje meg azt akit ő vár, mert a mama nem óhajt még egy unokát?
2020. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
27%

Hát ezaz, attól hogy valaki akarja attól még nem ezt jelenti, hogy gyerek.


Az anyósnak semmi köze hozzá, de nem gyilkos, hanem bunkó kotnyeles vén hülye.

2020. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
67%
Jaj istenem.És én még azt hittem hogy csak az ab-ellenes hülyék között vannak sötétek. De látom, a döntéspárti is lehet idióta.
2020. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
70%
Nem gyilkos, már csak azért sem, mert nem tudja rákényszeríteni az akaratát az anyára. Viszont aki halálát kívánja leendő gyerekemnek, azzal soha többé nem fogok egy tálból cseresznyézni.
2020. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy igen, ez gyakori dolog, de ez korosztályos probléma


Mama idejében megszólták, aki úgy szült harmadikat, hogy két különböző nemű gyereke volt. Mindig azt hallgattuk, hogy minek szüli.

Az nem jóléti világ volt.


Nekem annyit mondtak, amikor terhes voltam, hogy ő neki nem kellene, kikapartatná. Én meg megmondtam, hogy én nem tervezem megszakíttatni a terhességet, vártuk már egy ideje.


Innentől kezdve a téma le volt zárva.

2020. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor van köze hozzá az anyósnak, hogy hány gyereketek van, ha anyósékat használjátok ingyen bébiszitternek, miközben ti meg a pároddal eljárkáltok kettesben ide-oda. Nem szeretnék ítélkezni, de erről nem írtál semmit, és nagyon sok esetben ezt csinálják a szülők a nagyszülőkkel. Amennyiben nem erről van szó, ne vedd magadra!
2020. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
36%
Hát, szeritnem semmiképpen sem említhető ez egy lapon azzal, hogy a halálát kívánja a leendő gyereknek. A
2020. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
60%

27: és ez indok arra, hogy kapartassa el?


Amúgy nem tudom, hogy én milyen UFO családban élek, de felénk a rezidens nagyszülők egymást verik minden óráért, amit az unokákkal tölthetnek. És ismerősi körben is inkább ez szokott a "probléma" lenni. Inkább a GYIK-on látom ezt, hogy a nagyszülőnek borzalmas teher az unoka...

2020. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
59%
Nekem amint csak utalna erre anyósom hogy hány gyerekünk legyen most akár több akár kevesebb teljesen mindegy már abban a pillanatban közlöm vele hogy innentől kezdve tőlem ne várjon semmit, nem fogok még a közelükbe se menni semmi miatt. Én alapból olyan vagyok hogy nekem senki ne mondja meg mit csináljak. A szüleim így neveltek hogy amint felnőtt önálló ember leszek ne engedjem hogy bárki megmondja nekem mikor mit csináljak, még nekik se engedjem meg. Apámnak is állandóan parancsolgatni akartak és berágott és közölte hogy neki akkor sem, és már akkor eldöntötte hogy ha lesznek gyerekei őket is így fogja nevelni hogy ha felnőttek lesznek akkor ne hagyják hogy bárki megmondja mit csináljanak. Ha tanácsot adnak az megint más, de akkor is ők hozzák meg a végleges döntést ha róluk van szó, és ne más. Én így lettem nevelve és ezt már a kapcsolatunk legelején mondtam a barátnőmnek aki ma már a feleségem hogy nálam ez így működik. Persze a közös dolgainkról ketten fogunk dönteni, nem ő, nem én hanem közösen, a szüleink, testvéreink, egyéb rokonaink meg főleg nem.
2020. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!