Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Falun ez divat hogy,agyon...

Falun ez divat hogy,agyon dolgoztatják a vendégeket és a rokonokat meg a vő gyereket??? Valamint hogy ki beszélik egymást az emberek?Ez a mániájjuk, hogy minden "házi" legyen. Kötelezik a templomba járásra gyerekeiket akik ugyan csak ellenkeznek.

Figyelt kérdés

Volt párom szülinél tapasztaltam,ugyan ezt a 2 dolgot.

Szombat vasárnap is hajtották a rokonokat, akik voltak akkora marhák hogy, mentek segitettek.(pl 100db tyúk vágás 6 emberre.)kb 400db állomány.+100 kacsa.

Tescos ételekre undorral néznek.Főleg a gyors éttermire.

Hétvégente meg szakadnak a nagy kertbe stb.

Míg 7 év után mi szét mentünk.

Meg fogadtam soha többet nem kell paraszt lány!

Ismerősön másik falusi csajjal ugyan így járt.

Nekik a 8éves kapcsolat ment így tönkre.

(Őt az első nap este mikor ott aludt be fogtak búzát és kukoricát hordani)

Nekem is és neki is, jegyes menyasszonyunk volt.

Falura költöztem 1éve, itt is több ilyen embert ismertem meg.

Rendezett udvart alakitottam ki ami szép, azonnal a vett házam felujjitásba kezdtünk,mig mások a kertbe ölik a pénzt,semmit érő kutyákat tartanak és tele sza...ják a tyúkok az udvart)?

Miért ilyenek?Elvárnák hogy ingyen dolgozz.

Ez milyen fura agyi be rögződés?

Mások is ilyenek?



#após #falusi ember #Paraszt lány
2020. szept. 27. 05:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%
Ja,a kérdező egy degenarált városi hülyegyerek.
2020. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
80%
A kérdés alapján nyert a család, szegény kérdező agyilag elég gyengécskének tűnik.
2020. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%
Na neked es a többi ilyesmi gondolkodasu városinak nem valo falu.
2020. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%

A gazdalkodassal és a faluval alapvetően nincs gond. Sokkal jobb a házi hús mint a bolti, szojaval felfújt, füvet sose látott antibiotikumozott állatok. Vagy jobb a házi zöldség gyümölcs mint a kokuszhejon tapoldaton, permeten termett ami meg földet nem látott soha. Össze sem lehet hasonlítani őket.


Nyilván ha első alkalommal befognak valakit dolgozni az gáz, de ha már együtt éltek és kapjátok ajándékba a termenyeket és a húst akkor bizony illik egy fuszalat keresztbe tenni érte.

2020. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%
Amikor egy kb írástudatlan parasztoz...
2020. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
De ha ennyire zavart, és már az elejétől ez volt, akkor minek költöztél oda, abba a faluba? Nem hogy mentetek volna városba... :D
2020. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

Aki nagyban nyomatja a mezőgazdaságot, akkor tényleg az a legjobb, ha hasonló párral jön össze. Ezt ugyanis ünnepnapon is csinálni kell, nincs mese. De ez tényleg kiderül az elején, szóval nem zsákbamacskát vesznek.


Egyik barátom járt így, ő is gazdálkodó családból való lánnyal jött össze. Ő ugyanis úgy gondolta, hogy a csaj majd őt választja a családja helyett és együtt laknak a nagyvárosban. Nem így lett, a lány nem tudta megszokni a városi környezetet, a srác meg nem akart a földeken dolgozni, így szétmaradtak. Bár a barátom sajnálta, mert komolyan gondolta a kapcsolatot.


Ezzel együtt a fiatalabb korosztály nagy része már nem a gürizéssel képzeli el az életét, a jövőt. Még itt ezen a fórumon sem. És vidéken sem így él a többség.

2020. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
39%

Régen segítettek egymásnak a rokonok,most már annyira nem szokás.Egy kis munkába senki nem hal bele,kivéve akik semmi fizikai terheléssel járó dolgot nem csinálnak.Nem fizetek olyanért,ami ingyen megterem,nem eszek felfújt,minden szarral telenyomott húst.Próbálok minnél kevesebb szemetet termelni.Nekem az allatokkal való foglalkozás,kerti munka nem számít munkanak.Meg jell csinàlni és kész.Nem hajtom halálra magam,mint a régi öregek.A kutyáim korcsok,de minőségi tapot,farhátot kapnak minden nap,májat sütök vagy főzök a kicsinek.Kb 47000Ft ot költöttem most oltásra,vizsgalatra és gyógyszerre.Valamelyik este sült kacsát ettünk a macskákkal,tojást szoktam a fejemre kenni,akkor veszek egy rúd téli szalámit,amikor kedvem tartja,36000Ft-ért vettem kabátot.Szociális szférában dolgozom,gondolhatod,hogy nem a fizetésemből telik minderre,hanem abból,hogy rengeteg dologra nem kell költenem,mert megtermelem,kapom szívességbe,stb...

Több száz alkat van,a felesleg megy a piacra,a gyümölcs ingyen van,el se tudod képzelni.Az meg hogy szép az udvarod nem dicsőség,nekem is lehetne,ha fontosnak tartanám.

2020. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
30%
Rosszul csináltátok, te is meg a haverod is. Már az első nap meg kellett volna mondani a parasztoknak, hogy te ugyan itt nem fogsz dolgozni. Aztán tetszik, nem tetszik, ez van.
2020. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

ma 05:25

Aki ekkor tesz fel kérdést, az valószínűleg provokálni akar.


"Jajjjajjj...és? Én is,a amit ott árulnak az szeméttel egyenlő!" Uh, ez az ostoba általánosítás. Akkor a Kikkoman szójaszósz is szemét? A Tesco az egy áruházlánc, ahol árulnak ezer meg ezer terméket. Ne mond már, hogy te mindent a termelői piacról szerzel be. Például pelenkát.

2020. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!