Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Falun ez divat hogy,agyon...

Falun ez divat hogy,agyon dolgoztatják a vendégeket és a rokonokat meg a vő gyereket??? Valamint hogy ki beszélik egymást az emberek?Ez a mániájjuk, hogy minden "házi" legyen. Kötelezik a templomba járásra gyerekeiket akik ugyan csak ellenkeznek.

Figyelt kérdés

Volt párom szülinél tapasztaltam,ugyan ezt a 2 dolgot.

Szombat vasárnap is hajtották a rokonokat, akik voltak akkora marhák hogy, mentek segitettek.(pl 100db tyúk vágás 6 emberre.)kb 400db állomány.+100 kacsa.

Tescos ételekre undorral néznek.Főleg a gyors éttermire.

Hétvégente meg szakadnak a nagy kertbe stb.

Míg 7 év után mi szét mentünk.

Meg fogadtam soha többet nem kell paraszt lány!

Ismerősön másik falusi csajjal ugyan így járt.

Nekik a 8éves kapcsolat ment így tönkre.

(Őt az első nap este mikor ott aludt be fogtak búzát és kukoricát hordani)

Nekem is és neki is, jegyes menyasszonyunk volt.

Falura költöztem 1éve, itt is több ilyen embert ismertem meg.

Rendezett udvart alakitottam ki ami szép, azonnal a vett házam felujjitásba kezdtünk,mig mások a kertbe ölik a pénzt,semmit érő kutyákat tartanak és tele sza...ják a tyúkok az udvart)?

Miért ilyenek?Elvárnák hogy ingyen dolgozz.

Ez milyen fura agyi be rögződés?

Mások is ilyenek?



#após #falusi ember #Paraszt lány
2020. szept. 27. 05:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
Jaj és mennyire haraptok az ilyen hajnali kamukérdésekre... :(
2020. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%
Azért van különbség segítség meg dolgoztatás között. Nagyon szívesen segítek csirkét pucolni én sem eszek gyorséttermi szemetet, de ez, amit a kérdező leírt vicc. Én inkább időseknél láttam ilyet, hogy az unokamenyüket, rokonokat csicskáztatják. Ha már itt vagytok felkiáltással. Hát persze, csinálja mindenki a saját dolgát!!!
2020. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
58%
A válaszokból látszik h a többségnek fogalma sincs arról a visszataszító életmódról amit a kérdező leírt...belekeveritek az általános vidéki gazdálkodást amitől ez igen távol van.Én is ismertem ilyen családokat ,undorító a viselkedésük és az "értékrendjük" is...
2020. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm válaszaitok.

Feljebb irták:

-Nem költöztem oda, isten ments jött ő hozzám, vettem 1 nyaralót ott voltunk kint hétvégente.

Vagy mentem én, de majd nem mindig keserű sors várt.

-Azért nem hagytam ott mert szerettem nagyon.

-Városi vagyok de nem elkényeztetett, sok mindenhez értek (pc játékok kivételével)oedig a 4 szakmám mellett van egy okj-s ecdl vizsgám is pc re .

-sokáig magamba kerestem a hibát de... bennem is van bőven,de ez már sok volt.

-azért irtam ki korán a kérdést, mert hajnalra járok dolgozni és hétvegente is magamtól felébredek.

Ma pl 7 órakor keztem 2köb fát össze stillezni, hátha fent vannak a szomszédok is :)

-bocsánat a helytelen írásért, telefonról írok, gondolom az illető nyelvtan tanár, nagyon zavarja.

(Èn a franciát szeretem,borotvaltat)

-gyors éttermet imádom felső kommentelő, úgy tűnik nem :(

Mellette a bográcsos boros pörkölt is jöhet.


Meg köszönöm hogy irtatok, némiképp legyen foglamam a dolgokról.

-Apuka egy cégben közép fokú vezető volt anyuka meg posta főnök.

Tehát nem haltak éhen épp ...

Nem értettem miért kínlodnak toli kapával a szőlőbe, ha ott volt a rota ...


Volt meg feljebb egy kommentelő: neki válaszom !

Nos városi vagyok és a nullából álltam fel, saját ház,gépek stb

Próbálok pozitívan nézni az emberekre,itt a faluba a várostól 4km-re ahol vettem a sajátom.

Itt mindenki köszön egymásnak, am inkább nem barátkozok...

2020. szept. 27. 19:11
 25/30 anonim ***** válasza:
38%

Te csaladtag voltal, nem vendeg.

Nalunk is mikor volt valami nagyobb munka pl kukoricat hordtunk akkor segitettek a rokonok es a szuleim is mentek mas rokonokhoz meggyet fejteni regen.

Ha lanyos csaladhoz mesz akkor meg szep hogy te segitesz es nem a menyasszony fog nehez munkat csinalni.

Az en csaladom mar nem muveli a kertet es haszonallat sincs de a sogorom segit a szuleimnek a haz korul.

En kulfoldon elek es en is segitettem aposomeknak a haz korul es aposom is atjott nekem segiteni mikor hazat vettunk.


Ha panelben elo lanyt veszel el akkor nyilvan nem lesz hazkoruli munka...

2020. okt. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
12%
Na megjött az első kulák...
2020. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszatok.


Csak alúl írottan senkit sem szeettem volna provokálni.

Kíváncsi voltam más is él e így.

Nekünk ez városba furcsa

2020. okt. 7. 04:34
 28/30 acelsziv ***** válasza:
67%

28: Kívánom neked, hogy mindig csak annyi élelemhez juss, amit a fantasztikusan művelt, kitanult, ingergazdag környezetben felnőtt, sportos testű pesti uracska és úrhölgy megtermel.

Ahog azt is kívánom, hogy ezt a véleményed egyszer add elő vidékiek körében is. Aztán amit kapsz az mind a tied legyen.

Csak azt nem értem,h goy egy ilyen vélemény után milyen alapon gondolod magad egy hajszállal is jobbnak azoktól akiket leszóltál.

2021. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
Ez inkább farm, mint falusi kisgazdaság. Ha ilyen mennyiségű ételt termelnek, akkor hol a bérmunkás vagy a napszámos? Ne csak az ingyen munkaerőt szedjék össze, mert fel él egy magánvállalkozóval ezzekel a számokkal. Legalább szerintem.
2021. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

28/29

3200nm terciám van ebből 2200nm akácos amit én ültettem az új" párommal aki nagy városi lány :)

Szőlő is van, konyha kert,(kicsi) pár gyümölcs fa!

Én nem vagyok link,én a f...z kalapokat utálom csak.

A bátran ki nyilvánítom a véleményem a falusiak közt is mert egy nullák!Ezek csak fele annyi verekedésbe lettek volna benne, ital meg miegymás(drog távol áll tőlem) mint én akkor esetleg szóba állnék velük.

Erre csak,alkoholistát meg dinkát látni.

Elvárnák itt is hogy fillérekért dolgozz....

(Ők segítségnek hívják) meg adj mindent kölcsön.


Nah mindegy.


Lényeg hogy látom hogy páran mellém álltak,véleményben.


Köszönöm mindenki válaszát

2021. máj. 5. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!