Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom anyukája...

Mit tegyek ha a párom anyukája rossz dolgokban van benne?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég ismerkedtünk meg a párommal. Eleinte nyilván nem mondta el, de most megnyílt nekem.

Nem szeretnék részletekbe belebonyolódni de nem erkölcsös munkát végez, van benne tartozás, csalás, és folyamatos hazudozás is. Sok pénzzel tartoznak, minden a pénz miatt van és az adósságon amit felhalmoztak. Sajnos a nő a párját is csalja.

Amikor a párom elmeselte a részleteket, köpni nyelni se tudtam, ugyanakkor nyilván őt szeretem, és igyekeztem az anyját nem egybemosni vele.

Az én családom se piskóta, de nagyon durva mivel keresi a pénzt...

Munka ide vagy oda, vagy mennyire etikus, nagyon rendes velem az anyja, és a fiával is nagyon jól bánik, de mintha egy sötét ügylet lenne, micsoda tartozásokba meg csalásokba keveredett az anyja...és nem értem mert tényleg rendes nő, nem értem miért kellett ilyen alvilági ügyekbe keverednie

A páromnak tiniként sok hazugságot kellett megtűrnie, és lapulnia..


Ebben a helyzetben mit tegyek? A párom a legjobb indulatúbb a világon, de felmerült bennem mivan ha ezt a példát látva nekem is hazudna? Vagy ilyesmi...

Fogadjam el, ha rendes velem és igyekezzek kizárni hogy tudom ezt az anyjáról?

(Ne kérdezzetek részleteker, de a lényeg hogy megdöbbentő és komplex)


26/L



2021. jan. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
96%
Baxus, úgy írtál róla, mintha minimum drogdiler lenne. Prosti. És? Konkrétan mi baj van vele?
2021. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Igazából azon kívül hogy erkölcstelen és megdöbbentem , semmi...rendes az anyja épp ezért nem értem miért kell ilyen dolgokba lealacsonyodni
2021. jan. 7. 18:54
 13/57 anonim ***** válasza:
99%
Akkor mi a jó ég a kérdés?????
2021. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi fogsz még mellette àllni.
2021. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
94%
szóval anyós tartozik egy csomó pénzzel és azt kurválkodásból akarja (vagy kénytelen) visszafizetni.
2021. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
91%
Azt hittem az anyja valami alvilági bűnöző, úgy írtad le... nyilván a prostiság se túl kellemes, de azért sokkal jobb. Könnyű amúgy belekerülni egy ilyen negatív spirálba, elég egy elvesztett állás és egy bedőlt bankhitel. Azt írod, amúgy kedves nő, szóval ne törődj ezzel, koncentrálj a párodra. Ő nem ugyanolyan, mint az anyja.
2021. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
94%
Úgy csinálsz, mintha ez egy iyen újkeletű dolog lenne. Annyi nő él a testéből, hogy egyszerűen a nagy számok törvénye alapján minden második ember ismer egy ilyen nőt, csak épp nem tudja róla. Te mostmár tudod... de attól, hogy tudod mi a foglalkozása, ő, még ő marad. Szóval engedd el a témát. Semmi közöd hozzá kivel, mikor és miért fekszik le...
2021. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
86%
Ja, én is azt hittem valami bűnöző... sajnálom, hogy ilyenre kényszerült, de ez is egy munka. Attól még lehet jó ember.
2021. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
11%
a kérdés az, hogy neked mi fér bele.. Őszinte leszek.. te megkérdezted a véleményünket.. a világot, hogy mi fér bele, és mi nem? Hogy mit tégy.. ez azt feltételezi, hogy fogalmad sincs.. illetve nem bízok a szívedben.. Tedd azt, amit szeretnél... ! ha az anyját eléri a vég, az adósságot a fiú örökli. Nem kötelességed se tudni, se tanuskodni a bíróságon, mert hozzátartozó.. ha kiderülne mit csinál.. A gyerek ebben nőtt fel.. amit írtál is.. azért ragad ilyenkor valami az emberre.. akaratlanul is.. sok ember megfordul egy ilyen házban, és sok biznisz kecsegtet.. bármibe bele lehet keveredni hamar. tudni kell, hogy aki ilyen alternatív világban él, nem rossz ember.. valamiből élni kell.. ha egy gyerek így nő fel... ismerek ilyet.. az kiskorú veszélyeztetése eleve... mint bűncselekmény.. A gyerek is sérül, még a lépcsőházban ücsörög, hogy végezzen az anyja... de ezek az emberek úgy élik meg, hogy kihasználják a világ gyengeségeit.. ergo a férfi egyszerű.. ha mutatsz neki valamit.. pénzt ad.. miért ne használnád ki ezt a gyengeségét? ha hülye, fizessen csak.. Tehát nem mindenki lelkizik ezen.. Viszont ki vannak szolgáltatva.. néha elnyomnak a mellén egy cigicsikket stb.. olyankor azért a trauma miatt megkeményednek.. néha a taxit orálisan fizetik.. azért sérülnek, de nagy túlélők.. :-) a prostitució az alvilág egy láncszeme.. aki ott mozog, az mindennel találkozik előbb utóbb.. nem ússza meg.. szerintem döntsd el, hogy akarsz e - tudsz e karácsonyozni egy prostival.. érdekel e az élete, meg tudod e látni benne az embert, vagy inkább félsz ettől az egésztől.. mérlegre lehet tenni okot.. érvet ellenérvet.. de nem így kell dönteni.. Fontosabb, hogy Mit érzel? tudnád szeretni? elfogadni?
2021. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
30%
#1 #13 halóóó halóóóó ott van legfelül KONKRÉTAN, hogy mi a kèrdés. Nem látjátok? Mi a fa**
2021. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!