Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom anyukája...

Mit tegyek ha a párom anyukája rossz dolgokban van benne?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég ismerkedtünk meg a párommal. Eleinte nyilván nem mondta el, de most megnyílt nekem.

Nem szeretnék részletekbe belebonyolódni de nem erkölcsös munkát végez, van benne tartozás, csalás, és folyamatos hazudozás is. Sok pénzzel tartoznak, minden a pénz miatt van és az adósságon amit felhalmoztak. Sajnos a nő a párját is csalja.

Amikor a párom elmeselte a részleteket, köpni nyelni se tudtam, ugyanakkor nyilván őt szeretem, és igyekeztem az anyját nem egybemosni vele.

Az én családom se piskóta, de nagyon durva mivel keresi a pénzt...

Munka ide vagy oda, vagy mennyire etikus, nagyon rendes velem az anyja, és a fiával is nagyon jól bánik, de mintha egy sötét ügylet lenne, micsoda tartozásokba meg csalásokba keveredett az anyja...és nem értem mert tényleg rendes nő, nem értem miért kellett ilyen alvilági ügyekbe keverednie

A páromnak tiniként sok hazugságot kellett megtűrnie, és lapulnia..


Ebben a helyzetben mit tegyek? A párom a legjobb indulatúbb a világon, de felmerült bennem mivan ha ezt a példát látva nekem is hazudna? Vagy ilyesmi...

Fogadjam el, ha rendes velem és igyekezzek kizárni hogy tudom ezt az anyjáról?

(Ne kérdezzetek részleteker, de a lényeg hogy megdöbbentő és komplex)


26/L



2021. jan. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán miért számít, hogy valaki a testéből él? Miért baj ez egyeseknek? Nem kötelező igénybe venni ám a szolgálatait senkinek... Teljesen mindegy, hogy valaki belekényszerül, vagy valaki egyszerűen csak élvezi, semmi közünk hozzá! Aki önszántából csinálja, egészségére.
2021. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
46%
30-as. Nem mintha magyarázattal tartoznék bárkinek is, de sajnos nem tudok fizikai munkát végezni, mert súlyos betegségem van. Hidd el ha tudnék, takarítanék. Örülök ha a saját lakásomat ki tudom takarítani.
2021. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
46%

Az, hogy az anyja jól bánik az emberekkel, ne tévesszen meg. Ez egyértelmű, másképp nem tudná elkövetni a csalásokat, el kell hitetnie mindenkivel, hogy ő egy áldott jó lélek.

Vele kapcsolatban sosem tudhatod épp hányadán áll veled. Vagy tényleg a szívéből jön a kedvessége irányodban, vagy csak megjátssza magát.


Hallgass a megérzéseidre a pároddal kapcsolatban. Figyeld meg hogyan bánik a barátaival, haverjaival.

2021. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
82%

“Az, hogy az anyja jól bánik az emberekkel, ne tévesszen meg. Ez egyértelmű, másképp nem tudná elkövetni a csalásokat, el kell hitetnie mindenkivel, hogy ő egy áldott jó lélek.

Vele kapcsolatban sosem tudhatod épp hányadán áll veled. Vagy tényleg a szívéből jön a kedvessége irányodban, vagy csak megjátssza magát.”


Ez bármilyen munkát űző emberről elmondható, nem csak egy prostituáltról.

2021. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
32%
Kiszolgáltatott vagy, saját családodat elvesztetted, az isten is arra teremtett, hogy kihasználjanak, mert nem lesz, aki megvéd. Én a helyedben kva gyorsan menekülnék, míg még el nem adnak. Majd gondolj erre, ha kisfurgonba préselve visznek Svájc felé.
2021. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
24%
Vajon hány ilyen családtalan "árva" lányt vitt már haza a párod? És most hol vannak?
2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani..
2021. jan. 7. 20:57
 38/57 anonim ***** válasza:
40%
Volt egy évfolyamtársnőm, megismerkedett egy pasival, az elhívta a lakására, hogy a haverjával hármasban hallgatnának zenét. Mondom a lánynak, akkor menj, ha a két fiúval való szexben is benne vagy, mert ez a lemezhallgatás kontextusa. Ugyanezt felelte, hogy ne gyártsak összeesküvéselméletet. Nos, úgy kellett kimenekülnie a lakásból az erőszak elől.
2021. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
80%
Azért sokat elmond a család férfi tagjairól, ahogy ezt olyan békés beletörődéssel tudomásul veszik. Ők mit tesznek az adósságból kilábalás érdekében?
2021. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
72%
Gyűjts erős barátokat szerintem
2021. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!