Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem igazán vagyok othon az...

Réno24 kérdése:

Nem igazán vagyok othon az ilyen dolgokban és csak segítséggel szedem a Brutal Anadrolt kb 2 hete és érdekelne h mellé ha szednék danabolt mondjuk nem egy kúrányit akkor valami rossz mellék hatás elő jönne e?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Atyaisten. A danabolnak van pár mellékhatása: heresorvadás, máj- és vesebetegség, szív- és érrendszeri bajok, stb.
2013. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30 szemtől is ?
2013. aug. 22. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő, talán nem. De 30 szemnek meg semmi értelme.
2013. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gergoap ***** válasza:
Semmiféle illegális cuccot ne szedj! Nem érdemes játszani az egészségeddel. 16 éve edzek. Ami nekem most nagyon bejött: Biotech HyperMass 5000, edzés előtt Nitrox Therapy.
2013. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hypermass egy cukorkupac. Senkinek nem ajánlom ,kevés benne a fehérje. Minek vennél egy zsák cukrot marha srágán. Aminek van értelme, ga olyat választasz, amiben minimum 30% a fehérje. Nézd meg az MHN gainert, 35% fehérjetartalommal 4kg 10 ezer körül. Na az már tömegnövelő, nem cukorgyár!


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, carbo x, carb-F, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2013. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gergoap ***** válasza:
0%

A Hypermass szénhidrát része 3 féléből tevődik össze, tehát jó fajta. Amit te írtál, abban csak 2 féle van. A kérdező valószínűleg hízni akar, kellenek a jó szénhidrátok. Én rengeteg kiegészítőt kipróbáltam már és jelenleg ez az egy, amitől hízni tudok, ezért ajánlottam. És sokan is dícsérik. (8 kg portól híztam 3 kg-ot, ami nálam hatalmas eredmény) Hiába szedtem fehérjéket, semmi pozitív hatást nem éreztem. Tömegnöveléshez főleg szénhidrát és kreatin kell. Ha megvan az elért tömeg, akkor jöhet a nagy mennyiségű fehérje.

A zabpelyhet valahogy kihagynám. Van helyette kenyér, zsemle, kifli. :-)

2013. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem írtam, hogy nem kell ch, csak nem mindegy, hogy mennyi és miből. És a kezdőknek is sok fehérje kell, nem igaz, hogy csak a haladóknak kell.

Ja és majd pont te magyarázod meg nekem a dolgokat ugye kisgyerek. Nekem aki 28 éve eddz. Szóval picit több tapasztalatom van elhiheted. Kifli meg zsemle? Atyasten bakker, inkább ne oszd az észt.

2013. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gergoap ***** válasza:
0%

Azért nem illene személyeskedni....

Én 16 éve edzek és már rég voltam gyerek.

Sosem érdekelt a tudományosan összeállított étrend. Egy átlageber, aki csak jól akar kinézni nem fog zabpehellyel foglalkozni. Kell pár jó kiegészítő, mert a mai rohanó világban elég lehetetlen normális étrendet kialakítani. Részemről a téma lezárva, nem szeretek vitatkozni.

2013. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne is vitatkozz, ha nem értesz hozzá. Szerintem is kell tápkieg, de nem egy cukroszsák. Na mindegy, a kérdező meg bárki aki olvassa, el tudja dönteni, hogy kinek higgyen. Neked, aki,egy névtelen, hiteltelen 70%-os hasznosságú válaszoló, aki hízott 3 kilót és okoskodik vagy nekem, aki 28 éve edz, itt rengeteg képpel bizonyítottam már, hogy nem csak pofázok az edzésről és a kategória listán is ezt meg lehet nézni. Szevasz kisgyerek.
2013. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!